Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(Kristuciuke @ 2011 03 16, 15:33)
Nu tokias gines tai  gun_bandana.gif Nesamones kazkokios reikia crinone butinai, toks jausmas kad ji nenori kad tau pasisektu ir vel eitum ir pinigus jai kistum, man susidaro toks vaizdas... As vietoj taves kovociau iki paskutinio laso eiciau ir reikalauciau crinone, jei nenori rasyti lai eina tokia gine sss... Pikta darosi bash.gif  Butinai darykis HCG ir bet kokia kaina megink susiveikti crinone..

o vaistinese neparduoda crenono?
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 16, 16:09)
Ir išvis nepritariu kai pačios pacientės skiria sau vaistus, gal ne šiaip sau skyrė estrofemą o ne progesteroną, ne daktarės mes schmoll.gif Sakyčiau mažiau reikia saviveikla užsiiminėti..

bet estrofemo ir progesterono visiskai skirtingos funkcijos: vienas gleivine augina, o kitas progesterono kieki palaiko... g.gif ir visais atvejais, taikant pagalbines apvaisinimo priemones - skiriamas papildomas progesteronas, nes organizmas pats nesugeba greitai persiorientuoti i nestuma...
Atsakyti
ksise
Internetas rašo, kad parduoda
http://www.100metu.l...des/kreon_10000
Gal paskambinsi ten, paklausi...
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 03 16, 15:33)
Nu tokias gines tai  gun_bandana.gif Nesamones kazkokios reikia crinone butinai, toks jausmas kad ji nenori kad tau pasisektu ir vel eitum ir pinigus jai kistum, man susidaro toks vaizdas... As vietoj taves kovociau iki paskutinio laso eiciau ir reikalauciau crinone, jei nenori rasyti lai eina tokia gine sss... Pikta darosi bash.gif  Butinai darykis HCG ir bet kokia kaina megink susiveikti crinone..

Negrazu taip varyti...kaip dabar jaustis ksisei..tipo pas durna gyd.buvai ir darei IVF..Gera ta Visockiene, vienom vienaip vaistus skiria, kitom kitaip..Nebutinai kas tinka ir reikalinga vienai, reikia ir kitai. Bukime tolerantiskesni.
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 16, 05:17)
ksise
Internetas rašo, kad parduoda
http://www.100metu.l...des/kreon_10000
Gal paskambinsi ten, paklausi...


Kad cia kreonas, ne crinone ax.gif
Atsakyti
Adrija1
ot... blink.gif
tada sorry!

Šitas?
http://www.vaistai.l...-1-45g-n15.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 16 kovo 2011 - 15:26
QUOTE(Mrs.Morgan @ 2011 03 16, 16:18)
Negrazu taip varyti...kaip dabar jaustis ksisei..tipo pas durna gyd.buvai ir darei IVF..Gera ta Visockiene, vienom vienaip vaistus skiria, kitom kitaip..Nebutinai kas tinka ir reikalinga vienai, reikia ir kitai. Bukime tolerantiskesni.

aciu mergynos uz palaikyma,bet manau kad nieko man gero nebus cry.gif gal mum nelemta turet vaiku.norisi tik alc.gif smoke.gif kad neberupetu niekas
Atsakyti
ksise
Nusiramink...
Tai geriausia ka tu dabar gali padaryti!
Tu nusiramink, mes cia uz tave pasinervinsim, man pvz visai galima smile.gif
Ir salyn juodos mintys, jos destruktyvios!

Gulek ir tiek!
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 16, 05:24)
Adrija1
ot...  blink.gif
tada sorry!

Šitas?
http://www.vaistai.l...-1-45g-n15.html


Sitas! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 16:25)
aciu mergynos uz palaikyma,bet manau kad nieko man gero nebus  cry.gif gal mum nelemta turet vaiku.norisi tik alc.gif  smoke.gif kad neberupetu niekas


Eik tu irnesakyk.gif Puikiai atsimenu vieno mergaites atveji (man atrodo nikas Tolstantis laivas g.gif ), kai ji irgi galvojo, kad jau pareina memes, tai ta vakara su vyru isgere vynelio nemazai, prisiruke o sekancia diena pasidare HCG ir buvo maloniai nustebinta biggrin.gif Sekmingai paskui pagimde vaikiuka mirksiukas.gif Taip kad pirmiausia pabandom nenusigerti ir neapsirukyti tongue.gif O jeigu rytojus nepasirodys esantis grazus, galesim kartu kalt lotuliukas.gif Ir dar Warwara paimsim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 16, 16:34)
Eik tu  irnesakyk.gif  Puikiai atsimenu vieno mergaites atveji (man atrodo nikas Tolstantis laivas  g.gif ), kai ji irgi galvojo, kad jau pareina memes, tai ta vakara su vyru isgere vynelio nemazai, prisiruke o sekancia diena pasidare HCG ir buvo maloniai nustebinta  biggrin.gif  Sekmingai paskui pagimde vaikiuka  mirksiukas.gif  Taip kad pirmiausia pabandom nenusigerti ir neapsirukyti  tongue.gif  O jeigu rytojus nepasirodys esantis grazus, galesim kartu kalt  lotuliukas.gif  Ir dar Warwara paimsim  lotuliukas.gif

kaip mane nervuoja kad negaliu pasidayt HCG,nors viskas paaisketu
Atsakyti
Beta1
Warwara gali nuotoliniu budu alc.gif priusijungti smile.gif
Atsakyti