Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

ksise
tepliojimas dar nereiškia, kad viskas baigta, man su sėkmingu nėštumu tepliojo iki 17sav, su pertraukėlėm
o šiaip kai aš pripratusi prie didelių atstumų, važinėjimų į rygą iš vilniaus ir šiaip po visą LT, tai man tie nepilnai 100km nuo utenos iki vilniaus atrodo netaip ir daug,vos daugiau nei valanda kelio ir jau vietoj,aš tavo vietoj atvažiuočiau HCG pasidaryti

estrofem apie 35lt kainuoja, parduoda be recepto, tik reikia žinoti kokio stiprumo, aš gerdavau 2mg
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 08:03)
labas rytas,na ka mergynos mano viltis didziule zlugo,jau pradejo teplioti ir ateina mmm.net nezinau kaip reikes  vyrui pasakyt kad vel nepavyko. angel_sadangel.gif  cray.gif
bet nt pasidariau ir matau vaiduokli,jo ilgai nereikejo laukt kad islystu,nebazinau ka galvoti

Nepanikuojam friends.gif Svarbiausia vaiduokliukas yra, o teplioja daug kam, svarbiausia dabar daug gulėti, ilsėtis ir gerti ką ginė skiria 4u.gif
Atsakyti
Bum, labai dziaugiuosi uz Tavo burbuliuka! thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 07:47)
vk pas visockiene,nu namau kad gausiu kaip nors be recepto


Joo,teko susidurti su ta gyd,nieko gero nepasakyciau..Beje esrofemo reikejo gerti nuo pradziu o ne tada kada pradeda teplioti(jis augina gimdos gleivine sudarydamas salygas embrionui geriau isitvirtinti) o crinono kad nepaskyre tai labai labai man keista,nes jis tik i nauda! ypac musu situacijose,skambink jai ir sakyk kad nori crinono tegu israso recepta,ir vaziuok i klinika. Jiegu yra galimybe?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 16 kovo 2011 - 12:53
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 16, 13:51)
Joo,teko susidurti su ta gyd,nieko gero nepasakyciau..Beje esrofemo reikejo gerti nuo pradziu o ne tada kada pradeda teplioti(jis augina gimdos gleivine sudarydamas salygas embrionui geriau isitvirtinti) o crinono kad nepaskyre tai labai labai man keista,nes jis tik i nauda! ypac musu situacijose,skambink jai ir sakyk kad nori crinono tegu israso recepta,ir vaziuok i klinika. Jiegu yra galimybe?

as turiu crenono likusio nuo pirmo karto
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 10:58)
as turiu crenono likusio nuo pirmo karto


O kiek tu jo turi? nes reikia 2 per diena.
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 16, 13:59)
O kiek tu jo turi? nes reikia 2 per diena.

tik 3 liko,ai panos rankos svyra link zemes ir nebekyla ka nors dar daryt.itariu kad laukia sunkus vakaras kai teks vyrui pasakyt,o tada vel apsikabine raudosim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ksise: 16 kovo 2011 - 13:56
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 14:55)
tik 3 liko,ai panos rankos svyra link zemes ir nebekyla ka nors dar daryt.itariu kad laukia sunkus vakaras kai teks vyrui pasakyt,o tada vel apsikabine raudosim


Baik.Negalima sitaip schmoll.gif .Ar smarkiai kraujuoji ?
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 16, 15:09)
Baik.Negalima sitaip  schmoll.gif .Ar smarkiai kraujuoji ?

ant paketo mazai yra bet kai nusivalau tai pakankamai
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 15:11)
ant paketo mazai yra bet kai nusivalau tai pakankamai


As tavo vietoj tikrai nenuleisciau ranku schmoll.gif Ypac jeigu testas tik ryskeja.Papasakotu tau mergaites kai su tokiais pakraujavimais issaugojo savo mazulius.Bet tavo nerima suprantu. As guleciau, vartociau kad ir ta estrofema, deciausi crinona ir dar karta guleciau.Dar nusipirkciau vitamino C, nes jis stabdo kraujavima ir jeigu rytoj situacija neblogetu arba bent jau butu ta pati, tikrai deciau visas pastangas kad nuvykti i klinika, nusipikrti dar crinono ir pasidaryti HCG.Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 14:55)
tik 3 liko,ai panos rankos svyra link zemes ir nebekyla ka nors dar daryt.itariu kad laukia sunkus vakaras kai teks vyrui pasakyt,o tada vel apsikabine raudosim


Nu tokias gines tai gun_bandana.gif Nesamones kazkokios reikia crinone butinai, toks jausmas kad ji nenori kad tau pasisektu ir vel eitum ir pinigus jai kistum, man susidaro toks vaizdas... As vietoj taves kovociau iki paskutinio laso eiciau ir reikalauciau crinone, jei nenori rasyti lai eina tokia gine sss... Pikta darosi bash.gif Butinai darykis HCG ir bet kokia kaina megink susiveikti crinone..
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 16, 12:51)
Joo,teko susidurti su ta gyd,nieko gero nepasakyciau..Beje esrofemo reikejo gerti nuo pradziu o ne tada kada pradeda teplioti(jis augina gimdos gleivine sudarydamas salygas embrionui geriau isitvirtinti) o crinono kad nepaskyre tai labai labai man keista,nes jis tik i nauda! ypac musu situacijose,skambink jai ir sakyk kad nori crinono tegu israso recepta,ir vaziuok i klinika. Jiegu yra galimybe?

Nu ką žinau, aš tai galiu gero pasakyti tongue.gif
Ir išvis nepritariu kai pačios pacientės skiria sau vaistus, gal ne šiaip sau skyrė estrofemą o ne progesteroną, ne daktarės mes schmoll.gif Sakyčiau mažiau reikia saviveikla užsiiminėti..

ksise, neprarask vilties, gal čia tik vienas iš dviejų pvz neišsilaikė, o būna kad ir taip gimda ten sluoksniuojasi ar kas ten darosi, dabar reikia tau kuo daugiau miegoti - bus mažiau laiko nervintis friends.gif
Atsakyti