Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(Beta1 @ 2011 03 16, 09:31)
Gult i lova ir kojas aukstyn. Pasiskambink gydytojai tuojau pat ir paklausk gal reikia crinono padidinti doze ar dar ka.....

man jokio crenono nepaskyre,liepe but naturaliai
Atsakyti
Bum dar karta sveikinu!!! Ramaus ir sklandaus tau nestuke.gif wub.gif

ksise o hcg neturi galimybes pasidaryt?
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 09:36)
man jokio crenono nepaskyre,liepe but naturaliai


Jezau, tai gal bek kur nors to crinono ieskot ???? Blogiau gi nebus, o gal tik to ir tereikia..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 16, 09:47)
Jezau, tai gal bek kur nors to crinono ieskot ???? Blogiau gi nebus, o gal tik to ir tereikia..... unsure.gif

tai as turiu likusiu nuo pirmo karto 4.o hcg pas mus niekur nedaro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ksise: 16 kovo 2011 - 08:52
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 09:50)
tai as turiu likusiu nuo pirmo karto 4.


Nenoriu pirsti savo nuomones, bet as ji tikrai susideciau is ziureciau kas bus.Crinonas dar niekam nepakenke, ypac tokiais atvejais.O tu gydytojai nenori pasiskambint ? As tikrai ta padaryciau.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 16, 09:53)
Nenoriu pirsti savo nuomones, bet as ji tikrai susideciau is ziureciau kas bus.Crinonas dar niekam nepakenke, ypac tokiais atvejais.O tu gydytojai nenori pasiskambint ? As tikrai ta padaryciau.

va isidejau ir einu pagulet
paskambinau daktarei ir liepe nusipirkti kazkokio estrofemo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ksise: 16 kovo 2011 - 09:19
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 09:57)
va isidejau ir einu pagulet
paskambinau daktarei ir liepe nusipirkti kazkokio estrofemo

panos gal zinot kokia kaina estrofemo?
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 10:32)
panos gal zinot kokia kaina estrofemo?


Apie 30 Lt, tikrai nedaug.bet jis ne su receptu parduodamas ? As jo siaip turiu, tik viena tablete buvau isgerus, bet as nuo jo vemiau tai daugiau ir nebegeriau.O tu is Vln ? Jeigu negautum paprastai vaistinej, galeciau atiduoti savo.....Vis tiek man jo nereikia.

O ka, crinono nereikia ? g.gif Turiu ir jo, jeigu ka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 16 kovo 2011 - 09:37
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 16, 10:36)
Apie 30 Lt, tikrai nedaug.bet jis ne su receptu parduodamas ? As jo siaip turiu, tik viena tablete buvau isgerus, bet as nuo jo vemiau tai daugiau ir nebegeriau.O tu is Vln ? Jeigu negautum paprastai vaistinej, galeciau atiduoti savo.....Vis tiek man jo nereikia.

O ka, crinono nereikia ?  g.gif  Turiu ir jo, jeigu ka  mirksiukas.gif

nea as is utenos,del crenono tai nieko nesake,bet sava valia ji isidejau.
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 10:42)
nea as is utenos,del crenono tai nieko nesake,bet sava valia ji isidejau.


Tikrai labai idomiai.O kokioj klinikoj ir pas ka tu lankaisi ? Jeigu vaistinej negautum estrofemo, tai tavo vietoj begciau pas belen kokia gine, kad israsytu recepta.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 16, 10:45)
Tikrai labai idomiai.O kokioj klinikoj ir pas ka tu lankaisi ? Jeigu vaistinej negautum estrofemo, tai tavo vietoj begciau pas belen kokia gine, kad israsytu recepta.

vk pas visockiene,nu namau kad gausiu kaip nors be recepto
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 15, 23:46)
s taip pat turiu toki isitikinima,jeigu per 3kartus nepavyko reikia keisti gyd ir klinika,nes kitaip yra nepaaiskinamas pinigu plovimas(cia tik mano nuomone)  g.gif


Labai teisingas isitikinimas. As pakeiciau po 2-ju nepavykusiu ir labai noriu kad si jau butu teigiamas, nes jau apie 8 metus laukiu tu dvieju bruksneliu 4u.gif

QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 09:03)
labas rytas,na ka mergynos mano viltis didziule zlugo,jau pradejo teplioti ir ateina mmm.net nezinau kaip reikes  vyrui pasakyt kad vel nepavyko. angel_sadangel.gif  cray.gif
bet nt pasidariau ir matau vaiduokli,jo ilgai nereikejo laukt kad islystu,nebazinau ka galvoti


Nu ka darytis - kraja tirkis mazute, vaiduokliai ne bereikalo ten smezuoja. Teplioti irgi is kitu merginu patirties yra visiskai imanoma. gal kokio progesterono doze reikia padidinti ar pan. Butinai pasidaryk HCG g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 16 kovo 2011 - 10:08