Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(Kristuciuke @ 2011 03 15, 19:03)
Ne ne naturaliu, o po 1 IVF  ax.gif

vau trigubas dziaugsmas, sekmes jums thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Lietuva,2011 03 15, 19:39]

Dar tiesa, - aš vis pamenu ir esu tau dėkinga, kad tavo dėka ryžausi - pakeičiau kliniką, gydytoją ir sėkmė atsigręžė į mus thumbup.gif


As taip pat turiu toki isitikinima,jeigu per 3kartus nepavyko reikia keisti gyd ir klinika,nes kitaip yra nepaaiskinamas pinigu plovimas(cia tik mano nuomone) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lana33 @ 2011 03 15, 22:38)
Taip bijau to IVF,kad nepasiseks doh.gif tai viskas idomu blush2.gif kita ketvirtadieni eisiu delioti planus,ka darysim su manim doh.gif  unsure.gif  ax.gif

o tu cia slapukauji, ar as kazka praleidau? blush2.gif ax.gif viskas bus gerai, nebijok wink.gif as jauciu irgi grysiu i si skyreli liepos menesi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lana33 @ 2011 03 15, 22:38)
Taip bijau to IVF,kad nepasiseks doh.gif tai viskas idomu blush2.gif kita ketvirtadieni eisiu delioti planus,ka darysim su manim doh.gif  unsure.gif  ax.gif

Nebijok, tai dar didesnė dar rimtesnė galimybė, reikia tikėti kad pavyks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 16, 00:53)
Nebijok, tai dar didesnė dar rimtesnė galimybė, reikia tikėti kad pavyks wub.gif

Aciu,zinau,kad reikia tiketi gero rezultato,bet labai bijau po 5 IUI doh.gif blush2.gif imsiu tavo pavyzdi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(J01 @ 2011 03 16, 00:49)
o tu cia slapukauji, ar as kazka praleidau?  blush2.gif  ax.gif  viskas bus gerai, nebijok wink.gif as jauciu irgi grysiu i si skyreli liepos menesi  blush2.gif

ne slapukauju blush2.gif tik siandiena uzsirasiau pas gine,dar reikia sulaukti mmm,kad praetu iki kito ketvirtadienio ax.gif zarazos neatsivilko dar doh.gif vis atrodo,kad tuoj tuoj,bet nera schmoll.gif hihihi.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lana33 @ 2011 03 15, 23:07)
Aciu,zinau,kad reikia tiketi gero rezultato,bet labai bijau po 5 IUI doh.gif  blush2.gif imsiu tavo pavyzdi ax.gif
Papildyta:

ne slapukauju blush2.gif tik siandiena uzsirasiau pas gine,dar reikia sulaukti mmm,kad praetu iki kito ketvirtadienio ax.gif zarazos neatsivilko dar doh.gif vis atrodo,kad tuoj tuoj,bet nera schmoll.gif  hihihi.gif  mastau.gif

Aij žinok čia ar po 5 ar po 8 IUI visiškai vienodai - nuo 0 vėl skaičiuojasi lotuliukas.gif

Kai nereikia jos visada vėluoja hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 16, 01:19)
Aij žinok čia ar po 5 ar po 8 IUI visiškai vienodai - nuo 0 vėl skaičiuojasi  lotuliukas.gif

Kai nereikia jos visada vėluoja hihihi.gif

Tu teisi wacko.gif vel is naujo viskas karsta.gif irnesakyk.gif
Atsakyti


Paaugti tai tikrai paaugs dar . O tau ovitrelle paciaviena be nieko leido ? Nes man tai lestis reikejo ovitrelle + gonal 450 , kaip jau anksciau rasiau , kad sake cia pas juos naujove . Nes iki praeitu metu spalio dar nereikejo niekam ax.gif Tiesiog idomu kaip uk ?
[/quote]
aciu uz palaikyma,as ta pati vakara turejau leist ir suprecure,ir gonali 112.5,o po 3val leidau ovitrelle 2 ampoles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 03 15, 15:33)
Oteinu ir pas jus.
Laukiu palaikymo, kol manęs dar neapmėtė puntukais delfyje smile.gif

http://pilietis.delf...e.d?id=43167127

Labai geras straipsnis , aciu tau , nes kiek esu skaiciusi lietuviskoje spaudoje visi ziaurus ir pries ivf . Saunuole !
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 15, 11:57)
Nuostabu, sveikinu dvigubai wub.gif  wub.gif
O kokius nors požymius jau jauti? blush2.gif
thumbup.gif
Tai jos visada taip - kai labai lauki ir tampo nervus lotuliukas.gif
Neprotinau ir nesiruošiu blush2.gif Nes pati viską taip pat daryčiau. Jei buvo kabinimasis tai visviena bandyčiau IUI maksimaliai blush2.gif
Jo, vakare varysiu, jau po biškį jaudinuosi, dėliojuosi visus scenarijus blush2.gif

Nu zinok neperdaugiausiai tu pozymiu ,nu (.)(.)tai tokie skaudus ir kitokie , nu ir ismera didesni , nuovargis tai tikrai jauciasi , pilvuka vis dar pamaudzia , bet jau zymiai maziau , ir gerti labai daug geriu (nezinau ar cia pozymis g.gif ), kartu ir i tulika vaikstineju . Ai dar vakar per echo sake kad pas mane kiausides padidejusios nuo stimuliacijos , tai gal del to ir pivuka taip skaudeno unsure.gif .Bet siaip tai uzsimirstu vis kad nestuke.gif , niekaip negaliu patiketi , o dar ir mamai nesakiau hihihi.gif bijau isgasdinti swoon.gif hihihi.gif turbut net neitaria ax.gif Per tiek metu ...(14)...
Papildyta:
[quote=FRIGE,2011 03 16, 01:21]
Paaugti tai tikrai paaugs dar . O tau ovitrelle paciaviena be nieko leido ? Nes man tai lestis reikejo ovitrelle + gonal 450 , kaip jau anksciau rasiau , kad sake cia pas juos naujove . Nes iki praeitu metu spalio dar nereikejo niekam ax.gif Tiesiog idomu kaip uk ?
[/quote]
aciu uz palaikyma,as ta pati vakara turejau leist ir suprecure,ir gonali 112.5,o po 3val leidau ovitrelle 2 ampoles doh.gif
[/quote]
tai panasiai ...
Atsakyti
labas rytas,na ka mergynos mano viltis didziule zlugo,jau pradejo teplioti ir ateina mmm.net nezinau kaip reikes vyrui pasakyt kad vel nepavyko. angel_sadangel.gif cray.gif
bet nt pasidariau ir matau vaiduokli,jo ilgai nereikejo laukt kad islystu,nebazinau ka galvoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ksise: 16 kovo 2011 - 08:17
QUOTE(ksise @ 2011 03 16, 09:03)
labas rytas,na ka mergynos mano viltis didziule zlugo,jau pradejo teplioti ir ateina mmm.net nezinau kaip reikes  vyrui pasakyt kad vel nepavyko. angel_sadangel.gif  cray.gif
bet nt pasidariau ir matau vaiduokli,jo ilgai nereikejo laukt kad islystu,nebazinau ka galvoti


Gult i lova ir kojas aukstyn. Pasiskambink gydytojai tuojau pat ir paklausk gal reikia crinono padidinti doze ar dar ka.....
Atsakyti