Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(bum @ 2011 03 15, 20:58)
Nu ir kaip? lotuliukas.gif

Tai va, buvau pas ginę, tik įjungė echo ir žiūrau - burbuliukas wub.gif Paieškojo daugiau - nerado biggrin.gif Na bet ir vieno per akis wub.gif


Mūsų kaime atsakymas tik kitą dieną ax.gif

Na tai ką - sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Vis prisimenu, kaip IUI skyrely minėm taką. Labai-labai džiaugiuosi už tave!!!!!!!

Po 2 sav. apžiūrai? Na reiškia ir man seselė po 2 sav. teisingai paskyrė. Tokia tryznė pasidariau, net baisu, paranojikė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Damute*: 15 kovo 2011 - 21:23
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 15, 22:19)
Jezau kaip faina  wub.gif  Tu zinok as specialiai laukiau tavo naujienu  ax.gif  Man dabar paciai net akys nusvito  bigsmile.gif  Nes po nesivystancio labai bijau to paties scenarijaus, o tavo pavyzdys parodo, kad sekantis kartas tikrai yra tas tikrasis  4u.gif
Ar sirdute mate jau ?


Beta1Nebijok taip. Man irgi po nesivystančio kitas nėštumas prasidėjo ir baigėsi labai sėkmingai - turim nuostabią dukrytę wub.gif


Bum, Damute, kada liniuotes dėsitės? Aš už jus labai abi džiaugiuosi - IUI senbuves, pagaliau ir jums pavyko.

Damute, aš tai 2 kartus tik dariau hcg. Daktarė M. sako užteks, raminkis ir ateisi apžiūrai pirmai. Tai ir nusiraminau. Nes tada kai nesivystė, tai vis dariau hcg, gal 3 kartus, būčiau jaučiu ir toliau darius doh.gif
gal ir tu nusiramink jau, svarbu matė gimdoje. dabar ramiai sau mėgaukis nėštumu.
Dar tiesa, - aš vis pamenu ir esu tau dėkinga, kad tavo dėka ryžausi - pakeičiau kliniką, gydytoją ir sėkmė atsigręžė į mus thumbup.gif

aiste35 irgi labai sveikinu pamačius net 2 stebukliukus thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 15 kovo 2011 - 21:46
QUOTE(Damute* @ 2011 03 15, 21:15)
Mūsų kaime atsakymas tik kitą dieną ax.gif

Na tai ką - sveikinu 4u.gif  4u.gif  4u.gif Vis prisimenu, kaip IUI skyrely minėm taką. Labai-labai džiaugiuosi už tave!!!!!!!

Po 2 sav. apžiūrai? Na reiškia ir man seselė po 2 sav. teisingai paskyrė. Tokia tryznė pasidariau, net baisu, paranojikė

A, tai lauksim biggrin.gif
wub.gif

Jo, dabar prasideda trizniojimo etapas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 15, 19:58)
Nu ir kaip? lotuliukas.gif

Tai va, buvau pas ginę, tik įjungė echo ir žiūrau - burbuliukas wub.gif Paieškojo daugiau - nerado biggrin.gif Na bet ir vieno per akis wub.gif

Sveikinimai wub.gif lengvu tau nestuke.gif menesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 15, 23:43)
A, tai lauksim biggrin.gif
wub.gif

Jo, dabar prasideda trizniojimo etapas hihihi.gif

BUM,labai labai sveikinu,pagaliau tau pavyko wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labas vakaras mergaites blush2.gif
Papildyta:
BUM,ar tave su Puregonu stimuliavo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(J01 @ 2011 03 15, 21:48)
Sveikinimai  wub.gif  lengvu tau  nestuke.gif  menesiu  mirksiukas.gif

wub.gif

QUOTE(Lana33 @ 2011 03 15, 21:56)
BUM,labai labai sveikinu,pagaliau tau pavyko wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Labas vakaras mergaites blush2.gif
Papildyta:
BUM,ar tave su Puregonu stimuliavo? ax.gif

wub.gif
Taip su puregonu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 16, 00:09)
wub.gif
wub.gif
Taip su puregonu mirksiukas.gif

Idomu,ka musu gine man pasiulis ax.gif
Papildyta:
O punkcija ne jinai dare? nes as is Vilniaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lana33 @ 2011 03 15, 22:25)
Idomu,ka musu gine man pasiulis ax.gif
Papildyta:
O punkcija ne jinai dare? nes as is Vilniaus rolleyes.gif

Tiesą sakant nežinau kas darė blush2.gif Kai prabudau tai jinai atėjo, tai supratau kad jinai ir darė g.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 16, 00:26)
Tiesą sakant nežinau kas darė blush2.gif Kai prabudau tai jinai atėjo, tai supratau kad jinai ir darė g.gif

Geras thumbup.gif o isodinima irgi jinai dare?
Atsakyti
QUOTE(Lana33 @ 2011 03 15, 22:29)
Geras thumbup.gif o isodinima irgi jinai dare?

Embrionuką jinai įsodino, o blasto - Meškauskienė nes šeštadienį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 15, 20:58)
Nu ir kaip? lotuliukas.gif

Tai va, buvau pas ginę, tik įjungė echo ir žiūrau - burbuliukas wub.gif Paieškojo daugiau - nerado biggrin.gif Na bet ir vieno per akis wub.gif

didziausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 16, 00:31)
Embrionuką jinai įsodino, o blasto - Meškauskienė nes šeštadienį ax.gif

Taip bijau to IVF,kad nepasiseks doh.gif tai viskas idomu blush2.gif kita ketvirtadieni eisiu delioti planus,ka darysim su manim doh.gif unsure.gif ax.gif
Atsakyti