Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(bum @ 2011 03 15, 17:45)
Tai čia mes stengiamės gražiai komentuoti kol spuoguoti paaugliai nesurado kur savo pyktį išreikšt gali topsecret.gif laugh.gif

va va, ta butina daryti, nes mes visi esam viena jungtine jega, todel turim junktis ir reiksti savo mintis, jausmus ir pojucius 4u.gif Butina kad mus isgisrstu, nes kitaip nezinos kad mes tokia salia ju esam ir egzistuojam! beto, ta galima daryti is Facebook'e thumbup.gif
Rita 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 15 kovo 2011 - 17:56
Aga, erzinuosi biggrin.gif
Dar pastebejau, kad melynes vis atsiranda:ant koju, ranku. Kraujagystes gal trukinet eme nuo hormonu? Nebuvo taip anksciau.
Atsakyti
QUOTE(sawana @ 2011 03 15, 17:56)
sveika, noriu taves paklausti, cia naturaliu budu laukiesi trinuku 4u.gif


Ne ne naturaliu, o po 1 IVF ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 15, 07:20)
Labukas ,  ax.gif as siandien buvau pasimatyme su savo zirniukais ,ir  ka jus galvojate , ogi tirai 2 , kaip ir spejome  bigsmile.gif Vienas 5 sav llygiai , o kitas 4 sav ir 6 dienos . o kai skaiciavo gimdymo data , tai skiriasi 3 dienom  g.gif .Idomiai taip . O pagal ta skaiciuokle kur raganiukas dave tai pasidariau ir turetu buti 5 sav 3 dienos ,tai todel ir sakau damute kad uzmesk truputi .O sirdelei tai turi butinai buti 6sav . Man paskyre kita treciadieni , kad jau tikrai baby B butu priauges iki amziaus kaip sirdele turi plakti . Bet jausmas mergaites , galvojau kad kazkaip tvirtai laikausi , bet kai pasake vienas ir du , apsiasarojau ...  wub.gif  rolleyes.gif Ir seseles kazkaip puole klausti , kelintas ivf ... ax.gif Ar cia is pirmo karto taip ?As dar labiau raudoti  doh.gif . ai dar paklausiau , iki kada reikes naudoti creone, tai sake minimum iki 12 sav . Cia kad zinotume ka i klausima atsakyti . Tai as iskarto puoliau klausti , sakau mano "draugei "isodino atsldytus embrionus naturaliame cikle , ir jai nieko neprirase , tai sako negali buti , gal ji ka nors ne taip suprato , tegu pasiskambina gydytojui .Tai padekavojau labai , ir sakiau kad pasakysiu .  ax.gif
Papildyta:


wub.gif wub.gif wub.gif Kaip faina, net du bigsmile.gif Sveikinu!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Labai įdomiai, kad skiriasi dienom žirniukai, na bet tikriausiai vienas kitą pasivys kaip reikiant. ax.gif
Na tai man taip - šiandien gal 5 sav 6d, bet nebespėliosiu, lauksiu apžiūros kitos savaitės pabaigoj, kai ginius nustatys. Nes jau pradėjau pergyvent, kodėl taip sunkiai matė, jei jau kaip ir 6 sav. Tikiuosi, viską matys kaip reikiant ir širdelę plaks.

Sveikinu dar kartelį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 03 15, 12:33)
Oteinu ir pas jus.
Laukiu palaikymo, kol manęs dar neapmėtė puntukais delfyje smile.gif

http://pilietis.delf...e.d?id=43167127


Palaikau visom keturiom drinks_cheers.gif , laaabai geras straipsnis, AAACIUUU
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 15, 11:57)

Jo, vakare varysiu, jau po biškį jaudinuosi, dėliojuosi visus scenarijus blush2.gif


Laukiam-laukiam žinių bigsmile.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Liberi @ 2011 03 15, 12:53)
Okei, junkis i kompanija, abidvi isgersim tongue.gif Siandien 7dpi.




Kas per nuotaikos??? Juk tik 7dpi, kur "vidinis užsiprogramavimas" sėkmei? Prašom "persikraut" 4u.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 03 15, 12:08)
Šiuo metu nedaug jų: arba matys arba nematys biggrin.gif Jei nematys ryt Hcg kartosiu ax.gif


Nepatikėsi, aš šiandien vėl HCG pridaviau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 15, 18:40)
Nepatikėsi, aš šiandien vėl HCG pridaviau  doh.gif  blush2.gif

Nu ir kaip? lotuliukas.gif

Tai va, buvau pas ginę, tik įjungė echo ir žiūrau - burbuliukas wub.gif Paieškojo daugiau - nerado biggrin.gif Na bet ir vieno per akis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 15, 20:58)
Nu ir kaip? lotuliukas.gif

Tai va, buvau pas ginę, tik įjungė echo ir žiūrau - burbuliukas wub.gif Paieškojo daugiau - nerado biggrin.gif Na bet ir vieno per akis wub.gif


Jezau kaip faina wub.gif Tu zinok as specialiai laukiau tavo naujienu ax.gif Man dabar paciai net akys nusvito bigsmile.gif Nes po nesivystancio labai bijau to paties scenarijaus, o tavo pavyzdys parodo, kad sekantis kartas tikrai yra tas tikrasis 4u.gif
Ar sirdute mate jau ?
Atsakyti
labas vakaras panos,atsiprasau kad teko palaukti atsakymo mano,siandien jau ejau i darba ir anksti reikejo buti darbe,tad dabar tik atsisedau paskaitinet.tai va dabar apie nt:atsikeliu,greitom pasidarau nt-nieko,griebiu kita-ir nespeju net paziuret,gryztu po darbo,pirmas darbas begti prie nt,o matau vaiduokliuka teste kuris buvo 25 o kur 20 nieko.tai ir nezinau kuriuo tiket.rytoj vel nt gadinimas(arba negadinimas).
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 15, 20:19)
Jezau kaip faina  wub.gif  Tu zinok as specialiai laukiau tavo naujienu  ax.gif  Man dabar paciai net akys nusvito  bigsmile.gif  Nes po nesivystancio labai bijau to paties scenarijaus, o tavo pavyzdys parodo, kad sekantis kartas tikrai yra tas tikrasis  4u.gif
Ar sirdute mate jau ?

Tikrai, tokios stadijos dar nebuvau anąsyk pasiekus kad matytųsi pūsliukas wub.gif
Ne, širdutės dar nesimatė, tik tas trynio maišelis ar kaip ten biggrin.gif Eisiu po 2 savaičių, tada jau sakė turės matytis širdutė rolleyes.gif

QUOTE(ksise @ 2011 03 15, 20:25)
labas vakaras panos,atsiprasau kad teko palaukti atsakymo mano,siandien jau ejau i darba ir anksti reikejo buti darbe,tad dabar tik atsisedau paskaitinet.tai va dabar apie nt:atsikeliu,greitom pasidarau nt-nieko,griebiu kita-ir nespeju net paziuret,gryztu po darbo,pirmas darbas begti prie nt,o matau vaiduokliuka teste kuris buvo 25 o kur 20 nieko.tai ir nezinau kuriuo tiket.rytoj vel nt gadinimas(arba negadinimas).

Aišku kad tikėti tuo kuris rodė bigsmile.gif
Atsakyti
Bum, dziugios naujienos wub.gif aukit ir stiprekit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 15, 21:58)
Tai va, buvau pas ginę, tik įjungė echo ir žiūrau - burbuliukas wub.gif


wub.gif wub.gif wub.gif dabar laukiam taves pas nestuke.gif

Nakvisa, aciu uz objektyvu, nuosirdu ir optimistini straipsni 4u.gif
Atsakyti