Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(Nakviša @ 2011 03 15, 12:33)
Oteinu ir pas jus.
Laukiu palaikymo, kol manęs dar neapmėtė puntukais delfyje smile.gif

Labai labai geras straipsnis. Be užuolankų, be išmąstymų kažkokių, faktai thumbup.gif Maladec smile.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2011 03 15, 12:45)
Cia ne beda! Man tik idomu kuo jie skiriasi, kodel skirtingas praktikas taiko LT, LV, UK, SE klinikos?

Pirmiausiai tai todėl, kad ne visam pasauly vienodi vaistai naudojami. Pvz, pas mus Pregnyl ar Crinone nerasi. Nėra ir viskas ax.gif Per savo visą kalną IVF'ų Gonal nesu naudojus schmoll.gif O šiaip kiekviena šalis turi tam tikrą savo protokolą, pagal kurį dirba ir savoj praktikoj taiko vienokius ar kitokius vaistus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 03 15, 12:33)
Oteinu ir pas jus.
Laukiu palaikymo, kol manęs dar neapmėtė puntukais delfyje smile.gif

http://pilietis.delf...e.d?id=43167127



Nu superinis straipsnis,skaiciau ir ne karta asara nubraukiau kaip kunigai gali taip sneketi ..fui pasislykstejau,kiek tame straisnyje tiesos kiek nervu ir kanciu mes praeinam kol pagaliau sulaukiam savo stebukliuku,bet ka ir sneketi kazin ar kas mus supras kaip ir buvo pasakyta daugelis apsimeta kad salia ju nevaisingos poros negyvena,skaudu iki sirdies gelmiu...
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 03 15, 14:33)
Oteinu ir pas jus.
Laukiu palaikymo, kol manęs dar neapmėtė puntukais delfyje smile.gif

http://pilietis.delf...e.d?id=43167127

Šaunuolė, labai gražiai aprašei viską wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 03 15, 04:33)
Oteinu ir pas jus.
Laukiu palaikymo, kol manęs dar neapmėtė puntukais delfyje smile.gif

http://pilietis.delf...e.d?id=43167127


Aciu Tau! wub.gif
Papildyta:
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 03 15, 04:51)

Pirmiausiai tai todėl, kad ne visam pasauly vienodi vaistai naudojami. Pvz, pas mus Pregnyl ar Crinone nerasi. Nėra ir viskas ax.gif Per savo visą kalną IVF'ų Gonal nesu naudojus schmoll.gif  O šiaip kiekviena šalis turi tam tikrą savo protokolą, pagal kurį dirba ir savoj praktikoj taiko vienokius ar kitokius vaistus mirksiukas.gif


Gyveni zmogus ir mokaisi.. blush2.gif Tx
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 03 15, 13:01)
Gyveni zmogus ir mokaisi..  blush2.gif Tx

Tai jau nesikuklink čia biggrin.gif Ir nedėkok mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nakviša
Аciu, labai geras straipsnis!
Papildyta:
Adrija1
QUOTE
Pakeiciau daktare, kuri mane po stimuliacijos paliko likimo valiai, o dabar planuoju pas latvius. Tokia mano istorija trumpai.. blush2.gif

Gaila to zirniuko! Bet viskas bus gerai!!!
P.S. as irgi dabar po stimuliacijos, kuri nesibaige IUI, man irgi neskyre duoh, bet mano seip progesterono lygis naturaliai geras. Bet jei ka - is kart ikalsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 03 15, 15:33)
Oteinu ir pas jus.
Laukiu palaikymo, kol manęs dar neapmėtė puntukais delfyje smile.gif

http://pilietis.delf...e.d?id=43167127

saunuole, labai geras straipsnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 03 15, 12:37)
Praskysti daug kas praskysta mirksiukas.gif Tai jei co-culture, tai galvojat apie Turkiją? ax.gif


Galvojam smile.gif , dabar dar kelis straipsnius susiradau apie tai, tai dar labiau galvoti pradejau. O dar tokia ziopla esu, nepastebejau, kad ten parasyta ne 15000 euru, o litu, tai net truputi nuotaika pasitaise, bet vistiek kazkokiu kabliuku yra....
O kaip Tau sekasi, kada manai pradeti sekanti karta? Kaip su kileriais kovoti sekasi? Taip noretusi, kad pagaliau po tokio sunkaus ir varginacio nueito kelio pasisektu, linkiu tau sekmes ir kuo greiciau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Su pavasariu clap.gif
Mergaites, apsisprendziau del IVF smile.gif Va, jei jau IVF nepavyks is pirmo karto, tai antra nezinau kada turesiu tokia galimybe. Reikia sulaukt balandzio pradzios ir startuosiu ax.gif Kiekviena vakara tikrinu kalendoriu ar tikrai tik viena diena praejo biggrin.gif Dabar toks moteriskas klausimas: kaip su tais hormonais(nes cia dozes bus didesnes, nei IUI), ar labai jie paveiks kuno formas?

Sveikinu visas naujas nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(680 @ 2011 03 15, 16:31)
Su pavasariu  clap.gif
Mergaites, apsisprendziau del IVF  smile.gif Va, jei jau IVF nepavyks is pirmo karto, tai antra nezinau kada turesiu tokia galimybe. Reikia sulaukt balandzio pradzios ir startuosiu  ax.gif Kiekviena vakara tikrinu kalendoriu ar tikrai tik viena diena praejo  biggrin.gif Dabar toks moteriskas klausimas: kaip su tais hormonais(nes cia dozes bus didesnes, nei IUI), ar labai jie paveiks kuno formas?

Sveikinu visas naujas  nestuke.gif  thumbup.gif


Man niekaip nepaveike tu kuno formu. Dabar nestuke.gif veikia jas.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 03 15, 15:36)
Man niekaip nepaveike tu kuno formu. Dabar  nestuke.gif  veikia jas.. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Man irgi nepaveikė, čia greičiau nervai paveikia kad imi graužti iš eilės viską biggrin.gif
Atsakyti
Galvoju kodel as ryju viska is eiles doh.gif biggrin.gif Reikia uzsiimt kazkuo, bet mintys vis sukasi ir sukasi rolleyes.gif
Atsakyti