Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(bum @ 2011 03 15, 12:02)
Nu nu, šnekutė, man jau 22 dpo o požymių vis dar jokių tongue.gif Gal einam kartu gert? biggrin.gif


Nu man iki kol nepradejo augt pilvas ir vaikas spardyt sonu sunkiai sekes patiket, kas as nestuke.gif nes apart padidejusiuir pajautrejusiu papu, daugiau nieko nejauciau. O dabar matau, kad kartojasi toks pat scenarijus kaip su saldytais:pirmas kelias dienas pamaudeno pilva ir vsio- viskas aprimo. Nu, zodziu, gerai pazistu savo kuna ir zinau, ko is jo galiu tiketis vienu ar kitu atveju smile.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 03 15, 12:04)
Bum, Liberi manau jus savo aju atgeret  wub.gif Bet galiu uz jus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Jau nebeatsimenu, kada paskutini kart geriau: 9 men nestuke.gif , po to metai maitinau, nu ir kur as cia savo atgeriau? tongue.gif Jau pamirsau ta jausma ir tiesa visai jau noreciau alc.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 15, 00:25)
as tai Homertono ligoninej ax.gif o tai jie dar gali paaugt netgi jeigu jau sprogdinancius sivakar leisiu? blush2.gif kaip tavo reikaliukai? ax.gif


Sveika prisijungus tongue.gif As ypatingai sveikinu nes ir as Homertone bigsmile.gif ir keliauju tuo paciu keliu. Siuo metu dar vis ant Supercur sedziu, bet ryt jau krauja ima o poryt labai tikiuosi kad leis pradet Gonali leistis. Labai seksiu tavo istorija. tongue.gif Linkiu sekmes thumbup.gif

QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 15, 07:20)
Labukas ,  ax.gif as siandien buvau pasimatyme su savo zirniukais ,ir  ka jus galvojate , ogi tirai 2 , Papildyta:


Valio thumbup.gif Dvigubi sveikinimai drinks_cheers.gif


QUOTE(Beta1 @ 2011 03 15, 10:29)
[Citas, kaip tavo reikalai ? Gal jau ant Gonalio sedi ?  tongue.gif
Ziuriu as cia dabar, kad is jusu visu cia veliausiai kazka darysiuos.....  unsure.gif  Nes i Kijeva planuojam vaziuoti paciai procedurai tiktai birzelio-liepos menesi, kad jau butume atsibaliavoje ir pauliavoje iki soties  tongue.gif  Nors bandau dabar itikinti SB, kad gal dar pabandom karteli pas LV, o jeigu ne, tai tada tik i Kijeva, bet jis uzsispyres, kad ten ir tiktai ten.Nu bet man is esmes jokio skirtumo kokios gamybos tie vaikai bus, bile, kad tik butu  biggrin.gif  Tik tiek, kad finansiskai nusiskaudinsim Kijeve.....


Laukiu nesulaukiu ryt ir ketvirtadienio kai suzinosiu ar jau galiu pradet Gonali g.gif

Nu palaikymo komanda kaip sakant pasiruosus, kad ir kur nusprestumet darytis,tik duok zinot lotuliukas.gif
Atsakyti
mergaites kaip dziaugiuosi uz visas kurioms pavyko nestuke.gif labai nuosirdziai sveikinu :* wub.gif
mes taip pat bandysim geguzi,tikiuosi kas IVF trecias kartas nemeluos ir busiu pagaliau ir as nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 15, 03:08)
Siuo metu dar vis ant Supercur sedziu, bet ryt jau krauja ima o poryt labai tikiuosi kad leis pradet Gonali leistis. 




O kiek ilgai reikia Suprecur purkstis? Ka Tau kraujas turi parodyti, kad galetum Gonali leistis?

Sorry, kad tiek klausineju, tiesiog as turiu visa komplekta vaistuku, skirtu IVF'ui, jame yra ir du Suprecur buteliukai, bet Embrions (kur planuoju IVF'a), kiek zinau naudoja kitus blokuojancius. Gal kuri zino koks skirtumas tarp Suprecur ir tu kitu vaistu, leidziamu, kuriuos Embrions naudoja (pavadinima pamirsau)? Kodel uzsienietiskos klinikos daziausiai naudoja Suprecura?

Is anksto aciu uz atsakymus! wub.gif
Atsakyti
Aiste35 Sveikinimai pagaliau susitikus su savo kleckiukais 4u.gif Laukiam nestuke.gif skyrelyje ax.gif

Ksise,ka tavo testas siandien rodo?
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 03 15, 11:20)
mergaites kaip dziaugiuosi uz visas kurioms pavyko nestuke.gif  labai nuosirdziai sveikinu :*  wub.gif
mes taip pat bandysim geguzi,tikiuosi kas IVF trecias kartas nemeluos ir busiu pagaliau ir as nestuke.gif


As ir prisijungiu prie sveikinimu, labai saunu, kad laimingu nestuke.gif vis daugeja 4u.gif
Mes ir bandysim geguze, irgi su treciu IVF wub.gif Si karta as labai jaudinuos ir jau pradedu abejoti, pries tai buvau daug daugiau padsitikinti savimi blush2.gif Ateinanti pirmadieni turim konsultacija su gydytoju, jau ruosiam visa sarasa klausimu. MB dabar uzsifiksavo ant co-culture, as tiesiog pasimetus. Kainuoja labai brangiai,(IVF+ICSI+co-culture+AH, susidaro toookia sumele doh.gif ), o dar kai pradedi galvoti, kad gali nepasisekti, visai nuotaika krinta unsure.gif
Suprantu, kad pinigai uzdirbami ir vaikelio norisi be galo..... Bet dar kur sveikata, mano dozes visad pacios didziausios 450 mm, paskutinis IVF buvo labai sunkiai pernestas mano organizmo, o taip norisi buti ir sveikai mamytei savo vaikeliui smile.gif
Na as cia trumpam praskydau blush2.gif , nesmerkit unsure.gif , tiesiog juoda linija prasidejo....

Zubriuka, sveika atvykus i Lietuvele, sekmes Tau didziausios!!!
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 03 15, 13:26)
Embrions naudoja (pavadinima pamirsau)?
embrions naudoja difereliną 4u.gif
Atsakyti
vilte-kns
jolantulia

Geguze taip greit ateis thumbup.gif thumbup.gif ir atnestiek daug laimes!

Papildyta:
Adrija1
QUOTE
Sorry, kad tiek klausineju, tiesiog as turiu visa komplekta vaistuku, skirtu IVF'ui,

As jau ne pirma karta toki dalyka skaitau. Bet cia sarasiukas pagal ta ka tavo gyd. paskyre, ar kaip? As net nezinau kokiu vaistu man prireiks...
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2011 03 15, 13:57)
Na as cia trumpam praskydau  blush2.gif , nesmerkit  unsure.gif , tiesiog juoda linija prasidejo....

Pasitaiko, natūralu skystėti artėjant didžiai dienai biggrin.gif Svarbu nepamiršti po to susiimti ir grįžti į normalią būseną hihihi.gif Viskas jums pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
Oteinu ir pas jus.
Laukiu palaikymo, kol manęs dar neapmėtė puntukais delfyje smile.gif

http://pilietis.delf...e.d?id=43167127
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2011 03 15, 11:57)
Mes ir bandysim geguze, irgi su treciu IVF  wub.gif Si karta as labai jaudinuos ir jau pradedu abejoti, pries tai buvau daug daugiau padsitikinti savimi  blush2.gif Ateinanti pirmadieni turim konsultacija su gydytoju, jau ruosiam visa sarasa klausimu. MB dabar uzsifiksavo ant co-culture, as tiesiog pasimetus. Kainuoja labai brangiai,(IVF+ICSI+co-culture+AH, susidaro toookia sumele  doh.gif ), o dar kai pradedi galvoti, kad gali nepasisekti, visai  nuotaika krinta  unsure.gif
Suprantu, kad pinigai uzdirbami ir vaikelio norisi be galo..... Bet dar kur sveikata, mano dozes visad pacios didziausios 450 mm, paskutinis IVF buvo labai sunkiai pernestas mano organizmo, o taip norisi buti ir sveikai mamytei savo vaikeliui  smile.gif
Na as cia trumpam praskydau  blush2.gif , nesmerkit  unsure.gif , tiesiog juoda linija prasidejo....

Praskysti daug kas praskysta mirksiukas.gif Tai jei co-culture, tai galvojat apie Turkiją? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 15, 04:12)

Adrija1

As jau ne pirma karta toki dalyka skaitau. Bet cia sarasiukas pagal ta ka tavo gyd. paskyre, ar kaip? As net nezinau kokiu vaistu man prireiks...


Na IVF'ui dazniausiai naudojami- Gonal, Ovitrelle ir Crinone. Siu esu tikra, kad prireiks mirksiukas.gif O tuos Suprecur gavau , nes toks buvo visas komplektukas, kuri gavau pigiau nusipirkti. Jei nepanaudosiu, padovanosiu kam nors, kas butent si vaista naudos. Cia ne beda! Man tik idomu kuo jie skiriasi, kodel skirtingas praktikas taiko LT, LV, UK, SE klinikos?

As jau buvau pradejus viena stimuliacija Gonaliu, bet daktare nutrauke, nes pagal ja, uzaugo per mazai foliu (8c.d buvo 4-i), ta cikla uzsikabino naturaliai, bet kadangi nenaudojau jokiu kitu papildomu vaistu, net duphastono negeriau, neissilaike mano zirniukas, neuzteko progesterono. Pakeiciau daktare, kuri mane po stimuliacijos paliko likimo valiai, o dabar planuoju pas latvius. Tokia mano istorija trumpai.. blush2.gif
Atsakyti