Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

Zubriuka bigsmile.gif Nu faina tau :0 Isivaizduoju koks jauduliukas dabar pas tave tongue.gif Butinai papasakok kaip ten pas Trejsa viskas.

Aiste 35, tau is vis pavydziu, tai net nebesnekesiu biggrin.gif

Bum, man baisiai idomu kaip tavo vizitas siandien.....Juk siandien bus ? g.gif Man baisiai idomu ax.gif Siaubingai noriu paglostyt sau siredele, kad po nesivystancio gali buti visai normalus nestumas wub.gif

Citas, kaip tavo reikalai ? Gal jau ant Gonalio sedi ? tongue.gif

Ziuriu as cia dabar, kad is jusu visu cia veliausiai kazka darysiuos..... unsure.gif Nes i Kijeva planuojam vaziuoti paciai procedurai tiktai birzelio-liepos menesi, kad jau butume atsibaliavoje ir pauliavoje iki soties tongue.gif Nors bandau dabar itikinti SB, kad gal dar pabandom karteli pas LV, o jeigu ne, tai tada tik i Kijeva, bet jis uzsispyres, kad ten ir tiktai ten.Nu bet man is esmes jokio skirtumo kokios gamybos tie vaikai bus, bile, kad tik butu biggrin.gif Tik tiek, kad finansiskai nusiskaudinsim Kijeve.....
Atsakyti
Beta1
Kieve liepa NEREALIAI karsta...
O ten jums bus kur giventi, gal paklausineti geru nebrangiu vietu?
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 15, 07:20)
Labukas ,  ax.gif as siandien buvau pasimatyme su savo zirniukais ,ir  ka jus galvojate , ogi tirai 2 , kaip ir spejome  bigsmile.gif Vienas 5 sav llygiai , o kitas 4 sav ir 6 dienos


Nugi sakiau kad bus du bigsmile.gif wub.gif Sveikinimai didziausi thumbup.gif nestuke.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 03 15, 09:43)
meiles_kibirkstele nu as ne taip arti smile.gif Bet su masina apie 4 min.


Nu nieko sau visos isikurusios aplink Jolsana as iki jos gal 5 min vaziuoju.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Kristuciuke
QUOTE
Nu nieko sau visos isikurusios aplink Jolsana as iki jos gal 5 min vaziuoju..

Kaimine smile.gif
Kaip sveikata?
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 15, 11:30)
Kristuciuke

Kaimine smile.gif
Kaip sveikata?


Na ziurint is kurios puses vaziuojam, viena iki kitos gal 10 min vaziuotume.. lotuliukas.gif
Oi sveikata visai nieko pykinimas praejo, labai gerai jauciuosi (tfu tfu tfu), laukiu vizito penktadieni.. dirol.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristuciuke: 15 kovo 2011 - 10:37
Kristuciuke
QUOTE
Na ziurint is kurios puses vaziuojam, viena iki kitos gal 10 min vaziuotume..

Net Klaipedos mastu 10 min - tai kaimynai smile.gif
Man palik kresle antradieniui virusa smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 15, 11:38)
Kristuciuke

Net Klaipedos mastu 10 min - tai kaimynai smile.gif
Man palik kresle antradieniui virusa smile.gif smile.gif smile.gif


lotuliukas.gif Butinai paliksiu.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 15, 11:22)
Beta1
Kieve liepa NEREALIAI karsta...
O ten jums bus kur giventi, gal paklausineti geru nebrangiu vietu?


KARSTA man tinka bigsmile.gif
O del apsistojimo, tai ten yra ale viesbutukas visai salia klinikos tokiem keliautojam kaip mes.Ten para kainuoja 50 USD ar kazkas panasaus....Tai jau sita irgi iskaiciavom i kainyte doh.gif

Liberi, nu kaip nuotaikytes siandien ? bigsmile.gif

Kristuciuke, butinai pasipasakok kaip tavo kolektyvui ten sekasi wub.gif
Atsakyti
Beta1
O kur ten klinika? Zinau gera vieta pavalgyti centre...
Nu duok jau kaip nors tau padeti!!!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 15, 06:20)
Labukas ,  ax.gif as siandien buvau pasimatyme su savo zirniukais ,ir  ka jus galvojate , ogi tirai 2 , kaip ir spejome  bigsmile.gif

Nuostabu, sveikinu dvigubai wub.gif wub.gif
O kokius nors požymius jau jauti? blush2.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 15, 08:49)
Baigesi mano koncertai festivaliai - prasideda rimti dalykai  clap_1.gif

thumbup.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 03 15, 08:52)
Man tai po kurso duph visad sekancios mmm ateidavo 3-4 d. anksciau. Nu ir ka, dabar, kai as taip laukiu ju - nefiga!

Tai jos visada taip - kai labai lauki ir tampo nervus lotuliukas.gif

QUOTE(sniege555 @ 2011 03 15, 08:57)
O Bum, kaip suprantu, reikia sveikinti  4u.gif Tikiuosi, kad grįžai į IUI namus ir paprotinai mergaites nedaryti po 10 kartų IUI, o kartais keisti taktiką reikia  mirksiukas.gif

Neprotinau ir nesiruošiu blush2.gif Nes pati viską taip pat daryčiau. Jei buvo kabinimasis tai visviena bandyčiau IUI maksimaliai blush2.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 03 15, 09:29)
Bum, man baisiai idomu kaip tavo vizitas siandien.....Juk siandien bus ?  g.gif Man baisiai idomu  ax.gif Siaubingai noriu paglostyt sau siredele, kad po nesivystancio gali buti visai normalus nestumas  wub.gif

Jo, vakare varysiu, jau po biškį jaudinuosi, dėliojuosi visus scenarijus blush2.gif
Atsakyti
bum
QUOTE
Jo, vakare varysiu, jau po biškį jaudinuosi, dėliojuosi visus scenarijus blush2.gif

Kokius scenarijus dar?
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 15, 10:59)
bum

Kokius scenarijus dar?

Šiuo metu nedaug jų: arba matys arba nematys biggrin.gif Jei nematys ryt Hcg kartosiu ax.gif
Atsakyti