Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(juroszuvedra @ 2011 03 15, 00:11)
Viskas bus gerai  thumbup.gif  Man isspunktavo tik 5, tinkami apvaisinti buvo 3,apsivaisino ir isodino tuos pacius tris, o va vienas is ju jau 17 sav.pilvelyje. Linkiu tau to paties  wub.gif

aciu tau..labai tikiuosi wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 03 15, 00:14)
Frige,kaip tik apie tave pries kelias dienas buvau pagalvojus smile.gif
Pas mane irgi 7 buvo,o punkcijos diena iseme 10.Dar paaugs,nebijok.Tuo labiau svarbiau kokybe ne kiekybe,geriau jau maziau,bet geresni,be jokios hiperstimuliacijos.
Kurioj ligoninej daraisi?ax.gif

sveikute,smagu,kad ane prisimeni wub.gif as tai Homertono ligoninej ax.gif o tai jie dar gali paaugt netgi jeigu jau sprogdinancius sivakar leisiu? blush2.gif kaip tavo reikaliukai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 14, 22:25)
aciu tau..labai tikiuosi wub.gif  wub.gif  wub.gif
Papildyta:

sveikute,smagu,kad ane prisimeni wub.gif  as tai Homertono ligoninej ax.gif o tai jie dar gali paaugt netgi jeigu jau sprogdinancius sivakar leisiu? blush2.gif kaip tavo reikaliukai? ax.gif



Matyt,kad gali.Na bent man taip buvo.

Normaliai man,atsigaudineju po nepavykusio ivf,darausi kruva tyrimu,kurie surprise surprise visi kol kas geri.Sia savaite turi paskutiniai is Cikagos ir Atenu ateiti.Negi viskas tikrai "bad luck"? g.gif Kovo gale skrendu i LV tartis ivf,tikiuosi geguze vel prisijungsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 14, 21:01)
sveikutes,gryztu vel ..sikart is IUI keliuosi i IVF...daug skaiciau,bet esu naujoke cia..tikiuosi,priimsit mane... blush2.gif darau IVF UK,nuo sausio 26 d buvo slopinimas su suprecure,cista bjaurybe buvo,nepasidave,tad teko ja ispunktuot,o nuo vasario 28 pradejom gonal po 225,po sav mazino iki 150,o dar po 4 dienu iki 112.5...niu ir turim siuo metu,siandien buvo skanas,tai endometriumas yra 14.3...folikulu tinkamu kaip ten sake nuo 18 iki 21 apie septynis turim..sivakar jau leisiuosi ovitrelle,o treciadieni imsim lauk kiausialastes..gal kas is senbuviu gali ka pasakyt,ar cia viskas normaliai,man kazko atrodo per mazai folikulu,mat augo 21,o uzaugo tinkami tik septyni verysad.gif tokios pakilios nuotaikos buvau,o dabar lyg gestu po truputi..man labai svarbu butu kitu nuomone isgirst ax.gif



Viskas gerai pas tave,o iki ispunktavimo dieneles dar paaugs keli,kaip jau ir sake Kberiokst kokybe o ne kiekybe mirksiukas.gif taip kad sekmes dideliausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 14, 18:48)
Na mergaites, "apsireiskiu" jau is Vilniaus.. Po ilgo savo skrydzio pagaliau parsiradau..  4u.gif Siandien i Roxette koncerta (tikuosi istversiu neuzmigus  tongue.gif ), o nuo rytojaus jau moralinis pasiruosimas ir ketvirtadieni kelione i Ryga  mirksiukas.gif

Na matai kaip greit jau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Damute* @ 2011 03 14, 20:57)
Sveika atvykus 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Pailsėk, pasikultūrink ir pirmyn smile.gif
Papildyta:
Aš ant pilvo jau po punkcijos nebemiegu, nepatogu kažkaip ax.gif
Tai tau rytoj echo  bigsmile.gif
Man penktadienį žiūrėjo, lyg ir įžiūrėjo, foto davė.
Merginos, jei man punkcija buvo vas.16, o įsodinimas vas.19, ar teisingai apskaičiuoju, kad šiandien kaip ir 5 sav. 5 dienos?
kažkaip giniaus nepaklausiau, nes ne mano buvo. Sekantį kartą po 2 sav.važiuot
Papildyta:
Mano istorija su "jautriu puodeliu": 10 d.po neparodė net jokio vaiduoklio, kai HCG buvo virš 50  ax.gif

jo skaiciuoji teisingai , tik uzmesk truputi 5sav ir 2 dienos - 5 sav. 6dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas , ax.gif as siandien buvau pasimatyme su savo zirniukais ,ir ka jus galvojate , ogi tirai 2 , kaip ir spejome bigsmile.gif Vienas 5 sav llygiai , o kitas 4 sav ir 6 dienos . o kai skaiciavo gimdymo data , tai skiriasi 3 dienom g.gif .Idomiai taip . O pagal ta skaiciuokle kur raganiukas dave tai pasidariau ir turetu buti 5 sav 3 dienos ,tai todel ir sakau damute kad uzmesk truputi .O sirdelei tai turi butinai buti 6sav . Man paskyre kita treciadieni , kad jau tikrai baby B butu priauges iki amziaus kaip sirdele turi plakti . Bet jausmas mergaites , galvojau kad kazkaip tvirtai laikausi , bet kai pasake vienas ir du , apsiasarojau ... wub.gif rolleyes.gif Ir seseles kazkaip puole klausti , kelintas ivf ... ax.gif Ar cia is pirmo karto taip ?As dar labiau raudoti doh.gif . ai dar paklausiau , iki kada reikes naudoti creone, tai sake minimum iki 12 sav . Cia kad zinotume ka i klausima atsakyti . Tai as iskarto puoliau klausti , sakau mano "draugei "isodino atsldytus embrionus naturaliame cikle , ir jai nieko neprirase , tai sako negali buti , gal ji ka nors ne taip suprato , tegu pasiskambina gydytojui .Tai padekavojau labai , ir sakiau kad pasakysiu . ax.gif
Papildyta:
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 15, 00:01)
sveikutes,gryztu vel ..sikart is IUI keliuosi i IVF...daug skaiciau,bet esu naujoke cia..tikiuosi,priimsit mane... blush2.gif darau IVF UK,nuo sausio 26 d buvo slopinimas su suprecure,cista bjaurybe buvo,nepasidave,tad teko ja ispunktuot,o nuo vasario 28 pradejom gonal po 225,po sav mazino iki 150,o dar po 4 dienu iki 112.5...niu ir turim siuo metu,siandien buvo skanas,tai endometriumas yra 14.3...folikulu tinkamu kaip ten sake nuo 18 iki 21 apie septynis turim..sivakar jau leisiuosi ovitrelle,o treciadieni imsim lauk kiausialastes..gal kas is senbuviu gali ka pasakyt,ar cia viskas normaliai,man kazko atrodo per mazai folikulu,mat augo 21,o uzaugo tinkami tik septyni verysad.gif tokios pakilios nuotaikos buvau,o dabar lyg gestu po truputi..man labai svarbu butu kitu nuomone isgirst ax.gif

Paaugti tai tikrai paaugs dar . O tau ovitrelle paciaviena be nieko leido ? Nes man tai lestis reikejo ovitrelle + gonal 450 , kaip jau anksciau rasiau , kad sake cia pas juos naujove . Nes iki praeitu metu spalio dar nereikejo niekam ax.gif Tiesiog idomu kaip uk ?
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 14, 20:20)
as siandien buvau pasimatyme su savo zirniukais ,ir  ka jus galvojate , ogi tirai 2 ,

Nu sakes!!!! SAUNUOLE!!!! You just made my day mirksiukas.gif Dziaugiuosi neispasakytai!!!!
Atsakyti
QUOTE(zaza1 @ 2011 03 14, 19:09)
Aš kai tik pradėja domėtis IUI, labiausiai mane patraukė Jolsanos klinika, kiek ko kur skaičiau, tai patys geriausi atsiliepimai buvo


Wa butent del to pas ja ir nusprendem bandyti smile.gif Nes tikrai atsiliepimai tik geri, kiek man teko girdeti smile.gif


QUOTE(Warwara @ 2011 03 14, 19:22)
zaza1
Va vyras gris - tai i sveciu prasom smile.gif Nuo mano namu Jolsana visai netoli smile.gif


O kur jus ten gywenat? smile.gif Mano viena pazystama salia Joslanos irgi gywena, tuose daugiaauksciuose smile.gif

QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 15, 08:20)
Labukas ,  ax.gif as siandien buvau pasimatyme su savo zirniukais ,ir  ka jus galvojate , ogi tirai 2



Kaip miela wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aisete35, didziausi dvigubi sveikinimai! Taip sirdele glosto, kai skaitai tokius postus! thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
aiste 35
wub.gif wub.gif Sveikinu, kaip faina!!!! Aukyt dabar iki kito scano, kad sirdutes plaktu graziai ir stipriai!

FRIGE
Sekmes per punkcija. As irgi manau, kad 21 tai didele rizika tureti hiperstimuliacija. O bus ne per daug, o pakankamai!

Damute kaip fainaaaa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif

Zubriuka Nu, kaip koncertas? Super?

meiles_kibirkstele nu as ne taip arti smile.gif Bet su masina apie 4 min.
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 14, 22:43)
Zubriuka  Nu, kaip koncertas? Super?

4u.gif Na, man labai patiko, nors ir sunkoka jau buvo isbuti, tiek laiko be miego blink.gif (nes nuo sekmadienio man gavosi, kad as dar tik viena nakti turejau, o jus jau dvi smile.gif ). Bet siaip labai patiko, senas dainas dainavo, kur jaunystej apsikabinusios mage verkdavom lotuliukas.gif Siandien jau i Kauna pas tevus, o ketvirtadieni is pacio ryto pas daktariuka... Baigesi mano koncertai festivaliai - prasideda rimti dalykai clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zubriuka: 15 kovo 2011 - 08:50
Zubriuka
QUOTE
Baigesi mano koncertai festivaliai - prasideda rimti dalykai

Tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kad lengvai ir sklandziai tie dalykai rimti praeitu.
Uj, kaip laukiu!

Man tai po kurso duph visad sekancios mmm ateidavo 3-4 d. anksciau. Nu ir ka, dabar, kai as taip laukiu ju - nefiga!
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 15, 10:49)
Siandien jau i Kauna pas tevus, o ketvirtadieni is pacio ryto pas daktariuka... Baigesi mano koncertai festivaliai - prasideda rimti dalykai  clap_1.gif


Zubriuka, linkiu tau kuo dideliausios sėkmės thumbup.gif Laikysiu kumštukus mirksiukas.gif

O Bum, kaip suprantu, reikia sveikinti 4u.gif Tikiuosi, kad grįžai į IUI namus ir paprotinai mergaites nedaryti po 10 kartų IUI, o kartais keisti taktiką reikia mirksiukas.gif
Atsakyti