Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 14, 18:18)
Na nezinau mergaites,cia jau kiekvienos individualus reikalas,nes cia pries kelias sav kalbejom nestukiu skyrelyje apie tai..vienai po  smileysex.gif teplioti buvo pradeje tai mergaites ir sako kad kuo ilgiau be smileysex.gif tuo geriau smile.gif o ir gyd pataria bent kiek susilaikyt..
O tas 2sav kai lauki tai tikrai patarciau nesexuoti  schmoll.gif


As su tavim sutinku 100% o dabar ir vyrui turesiu ka pacituoti thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 14, 15:09)
O tai negalima ir kai lauki tas 2 savaites?  g.gif

pas mus griežtai ne schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
merginos ar dare kuriai nors histeroskopija iskart po nepasisekusio IVF?prisigalvojau,kad gal gali pazeist kiausides ar ka nors po stimuliacijos?ka manot?nepaklausiau gydytojos:( o gal geriau darytis pries ateinanti IVF?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte-kns: 14 kovo 2011 - 17:52
Na mergaites, "apsireiskiu" jau is Vilniaus.. Po ilgo savo skrydzio pagaliau parsiradau.. 4u.gif Siandien i Roxette koncerta (tikuosi istversiu neuzmigus tongue.gif ), o nuo rytojaus jau moralinis pasiruosimas ir ketvirtadieni kelione i Ryga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 03 14, 18:44)
pas mus griežtai ne schmoll.gif  4u.gif


Labai gerai, renku argumentus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 03 14, 17:45)
merginos ar dare kuriai nors histeroskopija iskart po nepasisekusio IVF?prisigalvojau,kad gal gali pazeist kiausides ar ka nors po stimuliacijos?ka manot?nepaklausiau gydytojos:( o gal geriau darytis pries ateinanti IVF?

paprastai daroma ciklo pradžioje, nes svarbu, kad nebūtum nėštukė
tai kai prasidės naujas ciklas, manau bus tinkamiausias laikas
Papildyta:
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 14, 17:48)
Na mergaites, "apsireiskiu" jau is Vilniaus.. Po ilgo savo skrydzio pagaliau parsiradau..  4u.gif Siandien i Roxette koncerta (tikuosi istversiu neuzmigus  tongue.gif ), o nuo rytojaus jau moralinis pasiruosimas ir ketvirtadieni kelione i Ryga  mirksiukas.gif

sveika atvykus 4u.gif
gero vakaro ir gražaus, vaisingo starto 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 14, 18:48)
Na mergaites, "apsireiskiu" jau is Vilniaus.. Po ilgo savo skrydzio pagaliau parsiradau..  4u.gif Siandien i Roxette koncerta (tikuosi istversiu neuzmigus  tongue.gif ), o nuo rytojaus jau moralinis pasiruosimas ir ketvirtadieni kelione i Ryga  mirksiukas.gif


Sveika atvykus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pailsėk, pasikultūrink ir pirmyn smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2011 03 13, 21:53)
Nedariau Hcg, laukiu echo ir tiek blush2.gif

O pojūčių neturiu jokių irgi, tik pilvas kai čia lyg Damutė rašė toks pats išsipūtęs, nors jau naktimis normaliai ant pilvo miegot galiu, krūtinė biškį jautresnė, bet viliuosi kad auga visviena kas nors ten blush2.gif


Aš ant pilvo jau po punkcijos nebemiegu, nepatogu kažkaip ax.gif
Tai tau rytoj echo bigsmile.gif
Man penktadienį žiūrėjo, lyg ir įžiūrėjo, foto davė.
Merginos, jei man punkcija buvo vas.16, o įsodinimas vas.19, ar teisingai apskaičiuoju, kad šiandien kaip ir 5 sav. 5 dienos?
kažkaip giniaus nepaklausiau, nes ne mano buvo. Sekantį kartą po 2 sav.važiuot
Papildyta:
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 03 14, 09:35)
Labas rytas mergaites wink.gif
As negirdejau  ax.gif  Bet noreciau isgirsti  lotuliukas.gif  thumbup.gif



Mano istorija su "jautriu puodeliu": 10 d.po neparodė net jokio vaiduoklio, kai HCG buvo virš 50 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 14, 17:57)
Sveika atvykus 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Pailsėk, pasikultūrink ir pirmyn smile.gif
Papildyta:
Aš ant pilvo jau po punkcijos nebemiegu, nepatogu kažkaip ax.gif
Tai tau rytoj echo  bigsmile.gif
Man penktadienį žiūrėjo, lyg ir įžiūrėjo, foto davė.
Merginos, jei man punkcija buvo vas.16, o įsodinimas vas.19, ar teisingai apskaičiuoju, kad šiandien kaip ir 5 sav. 5 dienos?
kažkaip giniaus nepaklausiau, nes ne mano buvo. Sekantį kartą po 2 sav.važiuot
Papildyta:
Mano istorija su "jautriu puodeliu": 10 d.po neparodė net jokio vaiduoklio, kai HCG buvo virš 50  ax.gif


Taip tau siandien 5sav ir 5dienos mirksiukas.gif http://www.ivf-infer...m/calc_preg.php noresi pasitikrint uzeik
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 14, 23:27)
Taip tau siandien 5sav ir 5dienos  mirksiukas.gif http://www.ivf-infer...m/calc_preg.php noresi pasitikrint uzeik



Damute, o 6-tą savaitę kaip tik ir pradeda plakti lėliuko širdutė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 14, 19:18)
Na nezinau mergaites,cia jau kiekvienos individualus reikalas,nes cia pries kelias sav kalbejom nestukiu skyrelyje apie tai..vienai po  smileysex.gif teplioti buvo pradeje tai mergaites ir sako kad kuo ilgiau be smileysex.gif tuo geriau smile.gif o ir gyd pataria bent kiek susilaikyt..
O tas 2sav kai lauki tai tikrai patarciau nesexuoti  schmoll.gif


Nežinau kaip po IVF būna, bet mes po IUI dar vieną kartą darėm mylu-mylu, daktarės nurodymu.

O vėliau, tai jau ne ir kai sužinojau - kad pastojau - net nebuvo minčių seksuoti iki 12 nėštumo savaitės. O ir po to labai jau vyras saugojo mane (mus su mūsų kruopyte). Mums abiems gyvas mūsų stebukliukas ir savo laiku atėjęs gimdymas buvo svarbiau už viską. Ir nesigailėjom. Gimė numatytą dieną - sveikučiukė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 14 kovo 2011 - 21:50
sveikutes,gryztu vel ..sikart is IUI keliuosi i IVF...daug skaiciau,bet esu naujoke cia..tikiuosi,priimsit mane... blush2.gif darau IVF UK,nuo sausio 26 d buvo slopinimas su suprecure,cista bjaurybe buvo,nepasidave,tad teko ja ispunktuot,o nuo vasario 28 pradejom gonal po 225,po sav mazino iki 150,o dar po 4 dienu iki 112.5...niu ir turim siuo metu,siandien buvo skanas,tai endometriumas yra 14.3...folikulu tinkamu kaip ten sake nuo 18 iki 21 apie septynis turim..sivakar jau leisiuosi ovitrelle,o treciadieni imsim lauk kiausialastes..gal kas is senbuviu gali ka pasakyt,ar cia viskas normaliai,man kazko atrodo per mazai folikulu,mat augo 21,o uzaugo tinkami tik septyni verysad.gif tokios pakilios nuotaikos buvau,o dabar lyg gestu po truputi..man labai svarbu butu kitu nuomone isgirst ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 14, 23:01)
o uzaugo tinkami tik septyni verysad.gif tokios pakilios nuotaikos buvau,o dabar lyg gestu po truputi..man labai svarbu butu kitu nuomone isgirst ax.gif

Viskas bus gerai thumbup.gif Man isspunktavo tik 5, tinkami apvaisinti buvo 3,apsivaisino ir isodino tuos pacius tris, o va vienas is ju jau 17 sav.pilvelyje. Linkiu tau to paties wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juroszuvedra: 14 kovo 2011 - 23:14
QUOTE(FRIGE @ 2011 03 14, 22:01)
sveikutes,gryztu vel ..sikart is IUI keliuosi i IVF...daug skaiciau,bet esu naujoke cia..tikiuosi,priimsit mane... blush2.gif darau IVF UK,nuo sausio 26 d buvo slopinimas su suprecure,cista bjaurybe buvo,nepasidave,tad teko ja ispunktuot,o nuo vasario 28 pradejom gonal po 225,po sav mazino iki 150,o dar po 4 dienu iki 112.5...niu ir turim siuo metu,siandien buvo skanas,tai endometriumas yra 14.3...folikulu tinkamu kaip ten sake nuo 18 iki 21 apie septynis turim..sivakar jau leisiuosi ovitrelle,o treciadieni imsim lauk kiausialastes..gal kas is senbuviu gali ka pasakyt,ar cia viskas normaliai,man kazko atrodo per mazai folikulu,mat augo 21,o uzaugo tinkami tik septyni verysad.gif tokios pakilios nuotaikos buvau,o dabar lyg gestu po truputi..man labai svarbu butu kitu nuomone isgirst ax.gif



Frige,kaip tik apie tave pries kelias dienas buvau pagalvojus smile.gif
Pas mane irgi 7 buvo,o punkcijos diena iseme 10.Dar paaugs,nebijok.Tuo labiau svarbiau kokybe ne kiekybe,geriau jau maziau,bet geresni,be jokios hiperstimuliacijos.
Kurioj ligoninej daraisi?ax.gif
Atsakyti