Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(ksise @ 2011 03 14, 11:30)
10dpi,kartosiu butinai,tuoj va leksiu i miesta nusipirkti nt rytojuj.itariu kad vaistininke pagalvos kad as juos valgau. lotuliukas.gif
Papildyta:

as be jokiu vaistuku,naturalaim cikle

labai dziaugiuosi uz tave smile.gif tikrai si karta jums pasiseks.testai kaip merginos sako bereikalo nevaiduokliauja mirksiukas.gif as neistverus 8dpi pasidariau ir jau rode gan gerai imatoma antra juostele,tai pas tave ir viskas bus ciki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 14, 15:04)

O kokios reikia pertraukos po histero pries sviezia IVF ? Man siaip nera reikalo darytis sitos proceduros, ale galvoju vis tiek gal pasidarysiu, maziau galva paskui skaudes, jeigu ka  tongue.gif

manes po histero tą pačią dieną nenorėjo paleisti, nes darė abraziją ir polipą šalino, bet pasiprašiau, kad išleistų, nes buvau nenusiteikusi likti, o parvairavau pati
kai daro abraziją tai skaitosi abrazija, kaip pirma mmm diena, žinau, kad kitos tą patį ciklą ir pradeda, pas mane kadangi buvo dar cista, tai kol ji nesunyko(KT pagalba) tol nieko nedarėm
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 14, 13:57)
Blizge, o kada tau testavimosi diena?


o aš jau tyliai palaidojau savo viltis, nes vakar buvo 12 d. ir testas net vaiduokliuko neparode. verysad.gif Trečias kartas pasirodo nevisada kelio galas.
Atsakyti
QUOTE(Blizge @ 2011 03 14, 14:39)
o aš jau tyliai palaidojau savo viltis, nes vakar buvo 12 d. ir testas net vaiduokliuko neparode. verysad.gif Trečias kartas pasirodo nevisada kelio galas.


Na tai ir 12dpi ne visada testas gali rodyti,juk ne kiekvienai nestumo hormonas vienodai auga..daryk HCG.
Atsakyti
QUOTE(Blizge @ 2011 03 14, 17:39)
o aš jau tyliai palaidojau savo viltis, nes vakar buvo 12 d. ir testas net vaiduokliuko neparode. verysad.gif Trečias kartas pasirodo nevisada kelio galas.


verysad.gif verysad.gif Dabar ir as jau bijau. Bet gal velyva implantacija? O krauja zadi pasidaryt? Ka sikart kitaip daret?
Atsakyti
panos o kaip del smileysex.gif ar geriau susilaikyti?
Atsakyti
QUOTE(ksise @ 2011 03 14, 14:56)
panos o kaip del  smileysex.gif ar geriau susilaikyti?


Siaip gyd pataria kad bent iki 8-10sav schmoll.gif taip kad turesi tenkinti vyra kitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blizge @ 2011 03 14, 16:39)
o aš jau tyliai palaidojau savo viltis, nes vakar buvo 12 d. ir testas net vaiduokliuko neparode. verysad.gif Trečias kartas pasirodo nevisada kelio galas.

verysad.gif Nu bet visviena laukiam Hcg unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 14, 17:59)
Siaip gyd pataria  kad bent iki 8-10sav  schmoll.gif  taip kad turesi tenkinti vyra kitaip  lotuliukas.gif

oi kaip ilgai kentet teks,o taip butu jau ir visai baika
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 14, 17:59)
Siaip gyd pataria  kad bent iki 8-10sav  schmoll.gif  taip kad turesi tenkinti vyra kitaip  lotuliukas.gif


Cia man naujiena blush2.gif VK gydytojos kaip tik sake kad gyventi kaip gyvenus smile.gif O tai negalima ir kai lauki tas 2 savaites? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 14, 15:09)
Cia man naujiena  blush2.gif VK gydytojos kaip tik sake kad gyventi kaip gyvenus smile.gif O tai negalima ir kai lauki tas 2 savaites?   g.gif


Na nezinau mergaites,cia jau kiekvienos individualus reikalas,nes cia pries kelias sav kalbejom nestukiu skyrelyje apie tai..vienai po smileysex.gif teplioti buvo pradeje tai mergaites ir sako kad kuo ilgiau be smileysex.gif tuo geriau smile.gif o ir gyd pataria bent kiek susilaikyt..
O tas 2sav kai lauki tai tikrai patarciau nesexuoti schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginiukas.uk: 14 kovo 2011 - 17:19
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 14, 18:53)
Na tai ir 12dpi ne visada testas gali rodyti,juk ne kiekvienai nestumo hormonas vienodai auga..daryk HCG.



Aišku, kad tuo irgi norėčiau patikėti, bet manęs neštummo testai dar nebuvo apgavę (tiesa buvo naturalūs pastojimai ir ne pradzia neštumu), ir po 2 IVF rodė, bent jau skystą vaiduoklį,nors HCG buvo absoliutus nulis.
Taip, kad būtų x failai, jei būtų priešingai sad.gif
Atsakyti