Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

katik su savo gydytoja kalbejau,21d.krikcioniskuose darys man operacija kazkokia(pamirsau kaip vadinsis),su narkoze ,ziures gimda,gal kazkas negerai,kad neisiimplantuoja:( nes visos salygos kaip gydytoja sako buvo geros,tik neaisku kodel nera nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 03 14, 13:18)
Labai gaila  verysad.gif Kelintas cia tavo kartas  unsure.gif ?


2
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 03 14, 14:21)
katik su savo gydytoja kalbejau,21d.krikcioniskuose darys man operacija kazkokia(pamirsau kaip vadinsis),su narkoze ,ziures gimda,gal kazkas negerai,kad neisiimplantuoja:( nes visos salygos kaip gydytoja sako buvo geros,tik neaisku kodel nera  nestuke.gif
Papildyta:
2


Jei ziures gimda, tai berods histeroskopija ar pan vadinasi g.gif

Nu ka 3 kartas nemeluos, ypac po visu papildomu tyrimu. As po 2 nesekmingu kartu pakeiciau gydytojus visiskai (dabar jau esu tikra kad bent jau 2-as kartas buvo pasmerktas nesekmei is kart ir kad gydytojai tik uz nieka pinigus pasieme), pas mane buvo hidrosalpingsas kuris isplaunas embrionus unsure.gif . Tai po antro karto turejau operacija per kuria uzdare kaiusintakiu kad tas skystis nepraeitu i gimda ir dabar su didele viltim esu 3-me bandyme.
Viskas bus ir tau gerai, tik isliudeti reikia kazkiek laiko - pamatysi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Vilte, labai gaila 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 14, 13:30)
Jei ziures gimda, tai berods histeroskopija ar pan vadinasi  g.gif

Nu ka 3 kartas nemeluos, ypac po visu papildomu tyrimu. As po 2 nesekmingu kartu pakeiciau gydytojus visiskai (dabar jau esu tikra kad bent jau 2-as kartas buvo pasmerktas nesekmei is kart ir kad gydytojai tik uz nieka pinigus pasieme), pas mane buvo hidrosalpingsas kuris isplaunas embrionus  unsure.gif . Tai po antro karto turejau operacija per kuria uzdare kaiusintakiu kad tas skystis nepraeitu i gimda ir dabar su didele viltim esu 3-me bandyme.
Viskas bus ir tau gerai, tik isliudeti reikia kazkiek laiko - pamatysi  4u.gif  4u.gif


kaip liudna sad.gif kaip pagalvoji kai kurie daktarai tik apie pinigus galvoja,o ne stengiasi mums padet,mums irgi juk nekrenta is dangaus pinigeliai,aplaidziai ziuri:( na tik kai kurie yra ir tikrai geru,tik reikia rast juos smile.gif man 4 IUI dare motina ir vaikas ,rozukiene,o 2 IVF vaisingumo klininkoje ,gal man irgi reikia pagalvot apie kitus gydytojus,bet jau nebedrystu ju keist,pereisiu visa lietuva greit,gal bandyt i emrions klinika latvijoj?na ziuresiu po histeroskopijos kas ir kaip ir kodel sad.gif

o kur tu dareisi IVF?
Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 03 14, 14:48)
kaip liudna sad.gif kaip pagalvoji kai kurie daktarai tik apie pinigus galvoja,o ne stengiasi mums padet,mums irgi juk nekrenta is dangaus pinigeliai,aplaidziai ziuri:( na tik kai kurie yra ir tikrai geru,tik reikia rast juos smile.gif man 4 IUI dare motina ir vaikas ,rozukiene,o 2 IVF vaisingumo klininkoje ,gal man irgi reikia pagalvot apie kitus gydytojus,bet jau nebedrystu ju keist,pereisiu visa lietuva greit,gal bandyt i emrions klinika latvijoj?na ziuresiu po histeroskopijos kas ir kaip ir kodel sad.gif

o kur tu dareisi IVF?


Mano abu kartai buvo VK. doh.gif
Atsakyti
vilte-kns
console.gif
console.gif
console.gif
console.gif
Atsakyti
gal mergaites zinot ar po histeroskopijos ta pacia diena namucio paleidzia?

aciu mergaites visoms uz palaikyma ir paguoda,labai nuosirdziai dekoju kiekvienai :*
reikia eit i prieki bus viskas gerai anksciau ar veliau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 03 14, 14:51)
Mano abu kartai buvo VK. doh.gif


Nu jo, ten tyrimu neskuba daryti kazkaip g.gif

Vilte-kns, tai labai gerai kad tau darys histeroskopija.Tikrai.Jeigu viskas bus gerai, tai zinosi, kad nieko blogo pas tave nera ir gal tada reikia keisti medikus ar dar ka, o jeigu matys kazka, tai vietoj ir pataisys, bent jau zinosi nesekmes priezasti ir paciai bus visom prasmem geriau ruostis ateinanciam IVF ciklui nei vel bandyti aklai ir tiketis velniai zino ko.

Atsakyti
QUOTE(vilte-kns @ 2011 03 14, 14:15)
gal mergaites zinot ar po histeroskopijos ta pacia diena namucio paleidzia?
Tą pačią dieną paleidžia. Aš net pati ir parvairavus būčiau, jei mašina pašonėj būtų buvusi. Galvojau, kad po histero atsigavimas bus panašus į LP. Apsidžiaugiau, nes operacija gerokai lengvesnė ir savijauta po jos irgi atitinkamai geresnė. Į ligoninę paketų pasiimk nepamiršk, nes teplioja 4u.gif

Jetau, kaip gaila, kad vėl viską pradedi nuo pradžių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 03 14, 16:00)
Tą pačią dieną paleidžia. Aš net pati ir parvairavus būčiau, jei mašina pašonėj būtų buvusi. Galvojau, kad po histero atsigavimas bus panašus į LP. Apsidžiaugiau, nes operacija gerokai lengvesnė ir savijauta po jos irgi atitinkamai geresnė. Į ligoninę paketų pasiimk nepamiršk, nes teplioja  4u.gif

Jetau, kaip gaila, kad vėl viską pradedi nuo pradžių  4u.gif


As kaip tik sakyciau, kad tikrai cia nera pradejimas nuo pradziu, greiciau jau finiso tiesioji mirksiukas.gif

O kokios reikia pertraukos po histero pries sviezia IVF ? Man siaip nera reikalo darytis sitos proceduros, ale galvoju vis tiek gal pasidarysiu, maziau galva paskui skaudes, jeigu ka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 03 14, 15:00)
Tą pačią dieną paleidžia. Aš net pati ir parvairavus būčiau, jei mašina pašonėj būtų buvusi. Galvojau, kad po histero atsigavimas bus panašus į LP. Apsidžiaugiau, nes operacija gerokai lengvesnė ir savijauta po jos irgi atitinkamai geresnė. Į ligoninę paketų pasiimk nepamiršk, nes teplioja  4u.gif

Jetau, kaip gaila, kad vėl viską pradedi nuo pradžių  4u.gif


aciu uz atsakyma:* labai gaila,bet ka padarysi. gerai,kad ta pacia diena nes po LP gulejau 3 dienas,labai atsibodo tos keturios sienos
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 14, 16:04)
As kaip tik sakyciau, kad tikrai cia nera pradejimas nuo pradziu, greiciau jau finiso tiesioji  mirksiukas.gif 

O kokios reikia pertraukos po histero pries sviezia IVF ? Man siaip nera reikalo darytis sitos proceduros, ale galvoju vis tiek gal pasidarysiu, maziau galva paskui skaudes, jeigu ka  tongue.gif

Ziurint, ka per histero daro..., jei salina polypa (pvz.), tada 1 cikla praleidi ir sekanti jau daro... 4u.gif
Atsakyti