Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(ailima @ 2011 03 13, 21:43)
na aš tik patariau po truputį pratintis miegoti ant šoniuko, o vėliau bus nepatartina ir ant nugaros ilgai gulėti 4u.gif
laukiam echo rezultatų  thumbup.gif

Na po punkcijos tai jau teko pasipratinti kokią savaitę hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2011 03 13, 23:26)
Antradienį vakare ax.gif
Papildyta:

Kažkaip galvoju kad kai jau negalima miegoti pats organizmas pasako ir nepatogu tiesiog pasidaro mastau.gif



tai kaip čia to antradienio sulaukti g.gif - oi, kaip nekantru blush2.gif
Atsakyti
Bum nekantriai lauksiu tavo ispudziu po echo ax.gif

O man tai, zinokit, yra visiskas nusivylimas blush2.gif Siandien 5 dpi, bet jau nieko gero nebesitikiu. Paryciui gera posma nuzliumbiau, visa diena kaip nesava pravaiksciojau, o dabar jau ramesne. Kazkaip vis lyginu si kart su pirmuoju (sekminguoju) ir matau, ir jauciu, kad dabar viskas kitaip, ta prasme, kad ir papai, ir pilvas be jokiu pasikeitimu, kokiu nors padurstymu, pamaudenimu, padidejimu ir t.t. Kiek pamenu, krutine anakart jau po keliu pirmuju dienu pradejo jautret ir su kiekviena diena tas jausmas ejo vis didyn, o va dabar minstut minsktutele, anei kokio pojucio unsure.gif Vienu zodziu- liudesys verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liberi: 13 kovo 2011 - 23:01
QUOTE(Liberi @ 2011 03 13, 21:00)
Bum nekantriai lauksiu tavo ispudziu po echo ax.gif

O man tai, zinokit, yra visiskas nusivylimas blush2.gif Siandien 5 dpi, bet jau nieko gero nebesitikiu. Paryciui gera posma nuzliumbiau, visa diena kaip nesava pravaiksciojau, o dabar jau ramesne. Kazkaip vis lyginu si kart su pirmuoju (sekminguoju) ir matau, ir jauciu, kad dabar viskas kitaip, ta prasme, kad ir papai, ir pilvas be jokiu pasikeitimu, kokiu nors padurstymu, pamaudenimu, padidejimu ir t.t.  Kiek pamenu, krutine anakart jau po keliu pirmuju dienu pradejo jautret ir su kiekviena diena tas jausmas ejo vis didyn, o va dabar minstut minsktutele, anei kokio pojucio unsure.gif Vienu zodziu- liudesys verysad.gif



Sveikute,na zinok labai noriu tave padrasinti as si karta visai nieko nejauciau,o papukai buvo visai ne jautrus,o pradejo jautreti tik mazdaug savaite po testo ir tai tik speniukai jautrejo,dabar jau gal kiek daugiau bet vistiek neperdaugiausiai..taip kad tavo prisigalvojimai visiskai nieko gali nereiksti..sis kartas gal ir yra kiek kitoks nei praeitas,bet svarbiausia neprarast vilties ir nesinervuoti,nes nervai tau daugiau kenkia nei nepabrinke papukai mirksiukas.gif ramybes dar kelioms dienoms imk 4u.gif ir galva aukstyn!
Atsakyti
QUOTE(Dovi2003 @ 2011 03 10, 15:04)
Nu negi TAIP blogai ?  4u.gif  Neliudek  4u.gif  Gal dar darba koki stresini dirba ? Na nezinau as pvz irgi jau nesitikejau kad prades reikalai gereti MB nes net dvi problemos buvo 1 - labai mazas gyvibingu kieks, 2- mazai judriu.... nu bet kazkaip po truputi po truputi pavyko... na linkiu ko geriausia  4u.gif

sveika noreciau paklaust o is kelinto karto gavosi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 03 13, 21:50)
Nesilankėm pas Bykova ir LIT nesidarėm.  4u.gif

oi, kazka matyt sumaisiau, pasimaise galvele blush2.gif sekmes!
Atsakyti
Labas rytas mergaites wink.gif

QUOTE(Damute* @ 2011 03 13, 19:36)
Tu ką, negirdėjai mano istorijos su "jautriu" NT? tongue.gif  Priduok kraują rytoj  4u.gif  4u.gif  4u.gif


As negirdejau ax.gif Bet noreciau isgirsti lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(bum @ 2011 03 13, 23:26)
Antradienį vakare ax.gif



Lauksim lauksim ataskaitos po vizito wink.gif


QUOTE(Liberi @ 2011 03 14, 01:00)
O man tai, zinokit, yra visiskas nusivylimas blush2.gif Siandien 5 dpi, bet jau nieko gero nebesitikiu. Paryciui gera posma nuzliumbiau, visa diena kaip nesava pravaiksciojau, o dabar jau ramesne. Kazkaip vis lyginu si kart su pirmuoju (sekminguoju) ir matau, ir jauciu, kad dabar viskas kitaip, ta prasme, kad ir papai, ir pilvas be jokiu pasikeitimu, kokiu nors padurstymu, pamaudenimu, padidejimu ir t.t.  Kiek pamenu, krutine anakart jau po keliu pirmuju dienu pradejo jautret ir su kiekviena diena tas jausmas ejo vis didyn, o va dabar minstut minsktutele, anei kokio pojucio unsure.gif Vienu zodziu- liudesys verysad.gif



Kiek zinau kiekvieno nestumo pojuciai gali buti skirtingi wink.gif Taip kad nosyte auksciau, ir jokiu verkimu ar blogu emociju 4u.gif Viskas bus ok wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liberi @ 2011 03 14, 00:00)
Bum nekantriai lauksiu tavo ispudziu po echo ax.gif

O man tai, zinokit, yra visiskas nusivylimas blush2.gif Siandien 5 dpi, bet jau nieko gero nebesitikiu. Paryciui gera posma nuzliumbiau, visa diena kaip nesava pravaiksciojau, o dabar jau ramesne. Kazkaip vis lyginu si kart su pirmuoju (sekminguoju) ir matau, ir jauciu, kad dabar viskas kitaip, ta prasme, kad ir papai, ir pilvas be jokiu pasikeitimu, kokiu nors padurstymu, pamaudenimu, padidejimu ir t.t.  Kiek pamenu, krutine anakart jau po keliu pirmuju dienu pradejo jautret ir su kiekviena diena tas jausmas ejo vis didyn, o va dabar minstut minsktutele, anei kokio pojucio unsure.gif Vienu zodziu- liudesys verysad.gif


Liberi, nu susiimk i rankas, mergaite tongue.gif Pojuciu, matai, jai per mazai.Taigi zinai, kad jie nieko nereiskia, ypac net savaitei nepraejus po isodinimo doh.gif Jeigu pameni, man buvo ivairiausiu pozymiu, o rezultatas - nulis.Kitom - jokiu pojuciu, bet skaiciai kalba patys uz save.Taip kad nustok zliumbti ir lauk testo dienos thumbup.gif
Atsakyti
Liberi
Nu tu duodi! 5DPI, krutine jai neskauda smile.gif Nu ir kas kad praeita karta skaudejo, tu kaĖ Gal robotas? Kad viskas pagal schema-algoritma?
Nusiramink, iki testo dar daug laiko, o krutine aplamai neprivalo skaudeti!

meiles_kibirkstele
Nezinau kaip jums, bet mums S ir nesiule niekad 6 IUI. 3, maksimum. Gal cia dar ir psichologinis faktorius. Po IUI zymiai lengviau pereiti prie IVF. As kol pirmo IUI nepadariau, tai apie IVF net kalbeti su manimi buvo beprasmiska! Buvau absoliuciau pries smile.gif

bum
Manau, miegok kaip tau patogu. Ner tokios taisykles kad negalima ant pilvo miegoti. Tiesiog su laiku tai tampa neimanoma smile.gif Ant nugaros - taip, bet cia jau veliau, kad vaikas kaz ko ten neuzspaustu. O dabar kiek ten to vaiko lotuliukas.gif Kruopa... arba dvi thumbup.gif
O ant pilvo pati gi po punkcijos pajutai - jei neiseina, tai neiseina smile.gif

Atsakyti
laba ryteli friends.gif ,nerekit ant manes siandien,bet vel dariau nt ir manau blanku blanku vaiduokliuka,tai nuotaika is pacio ryto mano nuostabi,nors gal dar anksti labai dziaugtis
Atsakyti
ksise
wub.gif wub.gif wub.gif
Nuostabi ryto naujiena!
O kodel turim rekti?
Kraujuko?
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 03 14, 10:29)
ksise
wub.gif  wub.gif  wub.gif
Nuostabi ryto naujiena!
O kodel turim rekti?
Kraujuko?

kad anksti darau nt,pas mus neima kraujuko(kaimas)skambinau i privacia kur pas mus yra tai sake nedaro tokiu tyrimu
Atsakyti