Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(egk @ 2011 03 11, 21:06)
Pirma mergaitės diskutavo ar eiti iškart prie IVF, ar bandyti vis su IUI.
Tai LV IUI išvis daro labai retai, o jei daro, tai su donoru. Aš nuvažiavau po 3 IUI, tai gys paklausė - kodėl tau juos darė? Pagal juos sakė yra kelios priežastys, kai IUI daro sutuoktiniams, pav kai neišeina ND, šiek tiek pakitimų vyro spermogramoje, o pas mus IUI daroma labai dažnai g.gif
Aš irgi pagalvojau, kad pagal sąrašėlį, jei nepasisekė 1 IVF, tai tada belieka laukti stebuklo verysad.gif

Jei nepasiseka pirmas , visu pirma neverkslenti schmoll.gif , ir ziureti ka darei netaip , ir kuom galetum sau padeti , Maistas , vitaminai , MB maistas , NUOTAIKA ,laukimas be baimes sekancio , ir svarbiausia pasitiketi gydytoju , jei nepasitiki , keisk .O per tris ivf pasiseka tikrai daugumai , vienetai kuriems nepasiseka .Vienu zodziu , aukstyn nosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 12, 03:22)
Jei nepasiseka pirmas , visu pirma neverkslenti  schmoll.gif , ir ziureti ka darei netaip , ir kuom galetum sau padeti , Maistas , vitaminai , MB maistas , NUOTAIKA ,laukimas be baimes sekancio , ir svarbiausia pasitiketi gydytoju , jei nepasitiki , keisk .O per tris ivf pasiseka tikrai daugumai , vienetai kuriems nepasiseka .Vienu zodziu , aukstyn nosi  biggrin.gif

Nepasiseka jau 2....
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 10, 20:34)
Nu net nezinau , jei spermiukai nekokie , ty ivf iniai , ir gydytojai siulo iui , tai man truputi skamba kaip biznis . Nes jei pasidarai 6 iui , ir vistiek daraisi ivf , tai visu prma sveikata !!! Stimuliacijai vaistus irgi naudoji , tai gal geriau tada ivf , ir organizmas vaistu nenualintas ir nervai dar galutinai neistampyti ... As tai kai pradejau ta kelia , tai labai bijojau gydytoju -biznieriu , nes turiu keliu draugiu pavyzdzius kur bande virs metu su iui ir vistiek dare ivf . As suprantu kai spermiukai normoje , bet kai ne ? Taigi vyrui tai yra stresas , ir jie tikrai nepagereja , kai turi pagaminti tam tikru laiku , va dabar .Na bet cia tik mano nuomone  ax.gif Aisku priklauso ir nuo moters amziaus , iki 30 dar gali zaisti , bet kai jau amzius spaudzia , nu nezinau  ax.gif


Tai vat ir as aip galwoju... Per tuos 6 IUI man maziausiai 60 tab. CLOST susinaudos, ir 1800 ml Gonal (as cia skaiciuoju minimaliom dozem). O jei paskui reikes dar ir IVF daryti... Tai organizmui tikrai nekas bus... O jis pas mane ir taip jautrus. Cia jau nekalbu net apie pinigus, jie yra uzdirbami. O jei IVF gudriai pasidaryti, daugiau foliu uzsiauginti, paskui uzsaldyti, kad nereiketu antra karta (jei is pirmo nepasiseks) vel pilno IVF daryti, tai isvis super butu.
Siaip labai daug prisiskaiciau apie S., tikrai nemanau kad ji pinigautoja. Bet aisku, niekada negali zinoti...
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 03 12, 12:09)
Nepasiseka jau 2....

O kur daraisi ? Gal kitur pabandyk ? Dar gal akupunktura pabandyk , ar kokias vonias su mineralais ar purvais ? Nu ka nors kitka visiskai ,ir svarbiausia tiketi kad dabar bus tas kartas ! Susirikiuok mintis ir pirmyn !
Atsakyti
Aciu merginos uz gerus zodzius.Skaitau ir mokausi is jusu tikejimo,kantrybes.As visad stengiuosi galvot tik apie gera pabaiga,bet kai taip ilgai laukiu,tai ir lenda abejones smile.gif Bet salin blogas mintis,mum visom turi pasisekti nestuke.gif
Atsakyti
Citai, aš užlinau be eilės. Ciklas atsivilko anksčiau, tai ir nuo vakar startavau su stimuliuojančiais. Neužtruk ilgai su savo blokuojančiais 4u.gif mirksiukas.gif

Damute, o tu pas latvius buvai? kelintą? bigsmile.gif
Atsakyti
Kur dingot , mergaitea ? Kaip sekasi mano bendrazygem ?
Kada ruosiates pas nestukes ? Man tai nelabai drasu dar ...o kaip besistimuliuojanciom?,kada laukti derliaus ? Ir zubriuka jau viena koja rygoj ,laukiu nesulaukiu geru ziniu ....
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 03 12, 11:09)
Nepasiseka jau 2....


paiseks tikrai, tik nenuleisk rankų wub.gif , man pasisekė trečias, pirmas lelius
o poto dariau 1 ir 4 su šaldytais ir nepasisekė, bet tikrai žinau, kad jei darysiu tai pasiseks, tik laiko klausimas 4u.gif
QUOTE(Rute @ 2011 03 12, 19:20)
Citai, aš užlinau be eilės. Ciklas atsivilko anksčiau, tai ir nuo vakar startavau su stimuliuojančiais. Neužtruk ilgai su savo blokuojančiais  4u.gif  mirksiukas.gif


na ir puiku, kuo greičiau pradedi tuo greičiau tampi nestuke.gif thumbup.gif
pas kokį gydytoją ėjai, kai Treijs atostogose?
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2011 03 12, 19:51)
pas kokį gydytoją ėjai, kai Treijs atostogose?
egils gasings ar kažkokia panašia pavarde. Toks energingas burbuliukas atvarė apžiūrėjo ir sakė ok, 'ja razreshaju'. biggrin.gif Supratau, kad Treisas apdairiai palikęs užrašuose dozes, tai sesutė viską paaiškino ir startavau. Dabar į apžiūrą ketvirtadienį. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 03 12, 20:20)
Citai, aš užlinau be eilės. Ciklas atsivilko anksčiau, tai ir nuo vakar startavau su stimuliuojančiais. Neužtruk ilgai su savo blokuojančiais  4u.gif  mirksiukas.gif


Nu va tai tau tongue.gif nu geriausiu atveju man leis startuoti ketvirtadieni, tai as mazdaug savaite atsiliksiu nuo taves 4u.gif jei aisku neliep dar testi tu blokuojanciu. jau atsibodo man su jais terliotis, norisi veiksmo ir nauju pojuciu greiciau nestuke.gif
Sekmes tau. Kokie tavo stimuliuojantys? Gonalis? Kokiom dozem? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 12, 19:05)
O kur daraisi ? Gal kitur pabandyk ? Dar gal akupunktura pabandyk , ar kokias vonias su mineralais ar purvais ? Nu ka nors kitka visiskai ,ir svarbiausia tiketi kad dabar bus tas kartas ! Susirikiuok mintis ir pirmyn !

Dariausi Rygoje. Iš tikrųjų tai viskas gerai, bandau dabar stiprintis įvairiais būdais ax.gif O tada ir bus TAS KARTAS.

QUOTE(ailima @ 2011 03 12, 20:51)
paiseks tikrai, tik nenuleisk rankų  wub.gif , man pasisekė trečias, pirmas lelius
o poto dariau 1 ir 4 su šaldytais ir nepasisekė, bet tikrai žinau, kad jei darysiu tai pasiseks, tik laiko klausimas  4u.gif


Nenuleisiu dar tikrai 4u.gif Kartais tik labai liūdna kažkaip pasidaro, gal kad labai laukiu pavasario. Na nieko ryt išvažiuoju atostogų, o kai grįšiu gal bus jau šilčiau.

QUOTE(Rute @ 2011 03 12, 21:30)
egils gasings ar kažkokia panašia pavarde. Toks energingas burbuliukas atvarė apžiūrėjo ir sakė ok, 'ja razreshaju'.  biggrin.gif Supratau, kad Treisas apdairiai palikęs užrašuose dozes, tai sesutė viską paaiškino ir startavau. Dabar į apžiūrą ketvirtadienį. 4u.gif

Sėkmingo starto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 10, 09:26)
O testuka bent dareisi ? Gal visgi pasiradyk HCG, zinosi ar kabinosi kazkas, vis maziau paskui save klausimasi uzgrausi, kad gal galejai ka padaryt.Be to, manau tikrai zinai, kad net ir pradejus kiek kraujuoti tai dar nebutinai viskas.Ar stiprios mmm ?

Nenusimink dar  4u.gif

Laukiam siandien vilte-kns skaiciuku  ax.gif  Zinokit as net nakti sapnavau kad kazkiek jos skaiciukai pakilo  tongue.gif  Jauciu, reik nuo kompo jau eit jeigu tokie dalykai prasideda  doh.gif  lotuliukas.gif

labas vakaras mergaites,
jau keliata dienu nebuvau pas jus,pasiilgau jusu ir musu mergaitisku plepalu smile.gif pabuvus pas jus pagereja nuotaika ir atsiranda jegu eiti toliau:)* as pirmadieni einu krauja priduot tad ziuresim ar pakilo mano skaiciukai(10d.-6,29),tikiuosi nesusirgsiu iki pirmadienio:) ,gal nera taip blogai kaip galvojau:),nors truputi liktais ir teplioja vakare ,bet rytais viskas gerai,keista kazkaip:( ir ktutines nebeskauda:( gero vakariuko visoms,o as begu i lovyte:*
Atsakyti