Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(ugnieska88 @ 2011 03 10, 19:14)
Sveikute!
geriau ir as tuos vitaminus  ir nuo ju vemdavau...nuo kiekvienos tabletes....o po to geriau is tos pacios firmos ir plaukams(nepamenu kaip vadinasi) vitaminus,tai taip pat vemiau....ir daug kas nuo  ju vemia girdejau......o mano skrandis tikrai nera jau toks jautrus...

kiek zinau juos reikia gert po valgio tada nebuna bloga
Atsakyti
aciu mergytes uz palaikyma, 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,sveikinu kurioms pasiseke,o kurioms dar ne,linkiu kad kuo greiciau pasisektu 4u.gif 4u.gif Mes daremes irgi 6iui,ir labai gailiuosi,suma iseina kaip ivf,bendrai sudejus,rezultatas nulinis,o sveikata gerokai nualinta.Aisku cia tik mano nuomone,bet tie iui tikrai panasu i bizni.Kaip cia jau minejo geriau ivf daryti nenualintu organizmu.Gerai kam pasiseka po iui,bet as tikrai taip nebedaryciau.Dabar laukiu balandzio,kada galesim daryti savo pirma ivf,laukiu,nesulaukiu ir kartu labai bijau,nes nezinau kada vel galesim daryt nesekmes atveju. sad.gif neapleidzia mintys,kad pirmas ivf kaip bandymas,kaip stimuliuosis ir pan.Taip noriu,bet taip bijau nesekmes,kad nezinau kaip tas blogas mintis nuvyt frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(ela33 @ 2011 03 11, 11:37)
Sveikos mergaites,sveikinu kurioms pasiseke,o kurioms dar ne,linkiu kad kuo greiciau pasisektu 4u.gif  4u.gif Mes daremes irgi 6iui,ir labai gailiuosi,suma iseina kaip ivf,bendrai sudejus,rezultatas nulinis,o sveikata gerokai nualinta.Aisku cia tik mano nuomone,bet tie iui tikrai panasu i bizni.Kaip cia jau minejo geriau ivf daryti nenualintu organizmu.Gerai kam pasiseka po iui,bet as tikrai taip nebedaryciau.Dabar laukiu balandzio,kada galesim daryti savo pirma ivf,laukiu,nesulaukiu ir kartu labai bijau,nes nezinau kada vel galesim daryt nesekmes atveju.  sad.gif neapleidzia mintys,kad pirmas ivf kaip bandymas,kaip stimuliuosis ir pan.Taip noriu,bet taip bijau nesekmes,kad nezinau kaip tas blogas mintis nuvyt  frusty.gif


Sveika atvykus, bet mes cia vis linkim neuzsibuti 4u.gif Jo daug jau jus IUI daretes, bet nenusiteik nesekmei is anksto, nes pozityvumas ir tikejimas cia irgi privalomas smile.gif. Sekmes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ela33 @ 2011 03 11, 11:37)
Sveikos mergaites,sveikinu kurioms pasiseke,o kurioms dar ne,linkiu kad kuo greiciau pasisektu 4u.gif  4u.gif Mes daremes irgi 6iui,ir labai gailiuosi,suma iseina kaip ivf,bendrai sudejus,rezultatas nulinis,o sveikata gerokai nualinta.Aisku cia tik mano nuomone,bet tie iui tikrai panasu i bizni.Kaip cia jau minejo geriau ivf daryti nenualintu organizmu.Gerai kam pasiseka po iui,bet as tikrai taip nebedaryciau.Dabar laukiu balandzio,kada galesim daryti savo pirma ivf,laukiu,nesulaukiu ir kartu labai bijau,nes nezinau kada vel galesim daryt nesekmes atveju.  sad.gif neapleidzia mintys,kad pirmas ivf kaip bandymas,kaip stimuliuosis ir pan.Taip noriu,bet taip bijau nesekmes,kad nezinau kaip tas blogas mintis nuvyt  frusty.gif

svarbiausia kai pradesi , tikek nuo pirmos dienos kad pasiseks , isivaizduok , kad jau esi nescia , ir viskas bus gerai thumbup.gif thumbup.gif Saviitaiga labai didelis dalykas , nevargink saves "o jeigu ". thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 10, 22:52)
blush2.gif  oi, aš gi vakar vėl HCG pasidariau  doh.gif 18dpį -676, kai 16dpį buvo 278,50  ax.gif
Rytoj užsipirksiu Crinone ir bandysiu prašyt, kad pažiūrėtų, ar žirniukas vietoj
Papildyta:
O aš šventai tikėjau IUI, nes po 4-tos užkibo. Tai viso pasidariau 7IUI. Gal būčiau ir toliau darius, tik, ginė pasakė gana.
Papildyta:
Kaip tu laikais? kaip pojūčiai? tai tau pirmadienį pasimatymas?  bigsmile.gif



Damute, nu va dar gražiau pakilo Hcg bigsmile.gif Gi sakėm tau, raminkis ir mėgaukis nėštumu nestuke.gif Nors ką aš čia kalbu, - pati pradžioje (iki 12 sav.) virpėjau kaip lapelis ir dienos, valandos, net minutės slinko kaip metai iki kiekvienos apžiūros blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 11 kovo 2011 - 16:49
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 11, 08:37)
tikekimes kad tau nereikes  mirksiukas.gif Bet jeigu ka , tai butinai pasakysiu . mirksiukas.gif Bendrai tai galiu ir dabar www.ivf1.com O gydytojas Randy Morris .As knisau kokius 2-3 metus , kur eiti . Klausiausi visu visu pletku ,pasisakymu ir t.t. Bet rasi ir pas save .Man atrodo kad pradejo kazkokia naujove , kad visi kiausiniai geri butu , man su ovuliaciniu satu , dar gonalio 450 suleido , ( seniau neleisdavo )tai sake kad praktikuoja nuo spalio , ir labai geri rezultatai . Nu labai geri  nestuke.gif  kvadratu  bigsmile.gif


Labas, o kas yra "ovuliacinis satas" ? papasakok placiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 11, 00:01)
Cia tikrai - brangus malonumas... Man reikejo ureaplasma tyrima pasidaryti cia, tai mokejau 300$ (uz vizita pas gine, kad peme tepineli+lab darbas).. Vos neapsiverkiau  smile.gif Lietuvoj turbut 15 litu  tongue.gif


Tragiškos kainos blink.gif Nepamenu, kiek už ureaplazmos tyrimą mokėjau LV, manau iki 80 litų kažkur
Papildyta:
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 11, 07:09)
mane tai ka tik sokas istiko , gavau laiska is laboratorijos , kad mano dar 8 embrionai uzaugo iki blastocistu , ir buvo sekmingai uzsaldyti . o as galvojau kad tik du teuzaugo is 11 kuriuos ir idejo 5 diena  .O pasirodo beveik visi !!! Ne , nu negaliu patiketi .  thumbup.gif Viena ausim pasiklausiaiu , kad zadejo pastebeti dar viena diena , bet per daug tai nesitikejau .Merginos - stebuklu buna  thumbup.gif  lotuliukas.gif



Va čia tai naujienos bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Super, sveikinu!!! Turėsit didžiulę šeimyną thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ela33 @ 2011 03 11, 11:37)
neapleidzia mintys,kad pirmas ivf kaip bandymas,kaip stimuliuosis ir pan.

o tu paziurek i Viktoriuko saraso apacia, kurios pagavo gandrus-pastaruoju metu ''valdo'' tik nestuke.gif po pirmojo IVF thumbup.gif tad nerk i visuotine nestuke.gif banga!
Atsakyti
QUOTE(ela33 @ 2011 03 11, 11:37)
Sveikos mergaites,sveikinu kurioms pasiseke,o kurioms dar ne,linkiu kad kuo greiciau pasisektu 4u.gif  4u.gif Mes daremes irgi 6iui,ir labai gailiuosi,suma iseina kaip ivf,bendrai sudejus,rezultatas nulinis,o sveikata gerokai nualinta.Aisku cia tik mano nuomone,bet tie iui tikrai panasu i bizni.Kaip cia jau minejo geriau ivf daryti nenualintu organizmu.Gerai kam pasiseka po iui,bet as tikrai taip nebedaryciau.Dabar laukiu balandzio,kada galesim daryti savo pirma ivf,laukiu,nesulaukiu ir kartu labai bijau,nes nezinau kada vel galesim daryt nesekmes atveju.  sad.gif neapleidzia mintys,kad pirmas ivf kaip bandymas,kaip stimuliuosis ir pan.Taip noriu,bet taip bijau nesekmes,kad nezinau kaip tas blogas mintis nuvyt  frusty.gif


4u.gif Sveika, linkiu sėkmingo starto su puikiu finišu! Ir neleisk sau galvoti apie nesėkmę, viskas bus gerai!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietuva @ 2011 03 11, 17:49)
Damute, nu va dar gražiau pakilo Hcg  bigsmile.gif  Gi sakėm tau, raminkis ir mėgaukis nėštumu  nestuke.gif  Nors ką aš čia kalbu, - pati pradžioje (iki 12 sav.) virpėjau kaip lapelis ir dienos, valandos, net minutės slinko kaip metai iki kiekvienos apžiūros  blush2.gif


Sakėt-sakėt, apsiraminau jau blush2.gif Bet pati supranti.
Aš šiandien buvau klinikoj, nusipirkau crinone dviem savaitėm, priprašiau kito giniaus, kad pažiūrėtų mano žirnių, tai po ilgų paieškų kažką pamatė, atspausdino ax.gif . Šiaip sakė ankstoka, po 2 savičių skyrė pasimatymą.
Nu ir aš kaip ligonis šiandien pasidariau HCG, tai 2,5 karto užaugo per 2 dienas.
Atsakyti
QUOTE(Aiv? @ 2011 03 11, 19:11)
Labas, o kas yra "ovuliacinis satas" ? papasakok placiau  ax.gif

Cia man atrodo kur jus vadinate ovitele ,pas mus triger. , na tas paskutinis pries punkcija ...
Atsakyti
QUOTE(ela33 @ 2011 03 11, 11:37)
Mes daremes irgi 6iui,ir labai gailiuosi,suma iseina kaip ivf,bendrai sudejus,rezultatas nulinis,o sveikata gerokai nualinta.Aisku cia tik mano nuomone,bet tie iui tikrai panasu i bizni.

Pirma mergaitės diskutavo ar eiti iškart prie IVF, ar bandyti vis su IUI.
Tai LV IUI išvis daro labai retai, o jei daro, tai su donoru. Aš nuvažiavau po 3 IUI, tai gys paklausė - kodėl tau juos darė? Pagal juos sakė yra kelios priežastys, kai IUI daro sutuoktiniams, pav kai neišeina ND, šiek tiek pakitimų vyro spermogramoje, o pas mus IUI daroma labai dažnai g.gif


QUOTE(RositaK @ 2011 03 11, 20:05)
o tu paziurek i Viktoriuko saraso apacia, kurios pagavo gandrus-pastaruoju metu ''valdo'' tik nestuke.gif po pirmojo IVF  thumbup.gif tad nerk i visuotine  nestuke.gif banga!

Aš irgi pagalvojau, kad pagal sąrašėlį, jei nepasisekė 1 IVF, tai tada belieka laukti stebuklo verysad.gif
Atsakyti