Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 10, 22:13)
Aciu , kad rupiniesi  biggrin.gif Sedziu rami , pilvuka skauda , ber jau nustojau dejuoti  ax.gif Pas mane yra dayg suaugimu , tai turbut jie ir skauda .O kraujuko nebsidarau , nes gydytojai nesiulo , o savo iniciatyva labai brangu cia , 140 baksu , tai pagadinau testuka  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif As isitikinus , kad viskas bus derai , ir nekitaip !O pasimatymas turejo ivykti penktadieni , bet kada as galejau , jie neturejo vietu (nes kitas stimulioja ) , o kada jie galejo as darbe butinai turejau buti  .Tai delto perkeleme i pirmadieni . ax.gif Bet jau laukiu nesulaukiu  blush2.gif Gerai kad uzimtumas 100% , tai beveik nera kada galvoti  biggrin.gif  4u.gif O kaip tavo savijauta , nieko neskauda ? Klausiu , nes kadangi man skauda , tai labai aktualu .Jau pas nestukes buvau tyliai tyliai apsiziureti  wub.gif  wub.gif


Nu bet ir kainos pas jus doh.gif Man tempia pilvą ir jis toks pat išsipūtęs, kaip po punkcijos pasidarė balionas, taip ir liko. Ir krūtinę jautri ir maudžia kiek. Daugiau nieko naujo. Laukiam toliau ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2011 03 10, 22:17)
Kada pas daktaryte ?



Rytoj bandysiu įsiprašyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 10, 19:13)
Aciu , kad rupiniesi  biggrin.gif Sedziu rami , pilvuka skauda , ber jau nustojau dejuoti  ax.gif Pas mane yra dayg suaugimu , tai turbut jie ir skauda .O kraujuko nebsidarau , nes gydytojai nesiulo , o savo iniciatyva labai brangu cia , 140 baksu , tai pagadinau testuka  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif As isitikinus , kad viskas bus derai , ir nekitaip !O pasimatymas turejo ivykti penktadieni , bet kada as galejau , jie neturejo vietu (nes kitas stimulioja ) , o kada jie galejo as darbe butinai turejau buti  .Tai delto perkeleme i pirmadieni . ax.gif Bet jau laukiu nesulaukiu  blush2.gif Gerai kad uzimtumas 100% , tai beveik nera kada galvoti  biggrin.gif  4u.gif O kaip tavo savijauta , nieko neskauda ? Klausiu , nes kadangi man skauda , tai labai aktualu .Jau pas nestukes buvau tyliai tyliai apsiziureti  wub.gif  wub.gif


Jau laukiam laukiam,jeigu dar nedrasu po pirmadienio jau lauksim nestuke.gif skirelyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 10, 22:30)
Nu bet ir kainos pas jus  doh.gif Man tempia pilvą ir jis toks pat išsipūtęs, kaip po punkcijos pasidarė  balionas, taip ir liko. Ir krūtinę jautri ir maudžia kiek. Daugiau nieko naujo. Laukiam toliau  ax.gif  4u.gif
Papildyta:
Rytoj bandysiu įsiprašyt ax.gif

Jo man irgi pasiputes , ir oras vaikstineja . O po pnkcijos buvo truputi susileides , kai dejo 5 diena , nes jei butu deje anksciau , tai net nezinau kaip butu reikeje ateiti su pilna slapimo pusle blink.gif O krutines grazumas ! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ( didele ir jautri )
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 10, 22:36)
Jau laukiam laukiam,jeigu dar nedrasu po pirmadienio jau lauksim  nestuke.gif skirelyje  mirksiukas.gif

aciu uz silta kvietima ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 10, 11:30)
Nu bet ir kainos pas jus  doh.gif

Cia tikrai - brangus malonumas... Man reikejo ureaplasma tyrima pasidaryti cia, tai mokejau 300$ (uz vizita pas gine, kad peme tepineli+lab darbas).. Vos neapsiverkiau smile.gif Lietuvoj turbut 15 litu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 11, 00:01)
Cia tikrai - brangus malonumas... Man reikejo ureaplasma tyrima pasidaryti cia, tai mokejau 300$ (uz vizita pas gine, kad peme tepineli+lab darbas).. Vos neapsiverkiau  smile.gif Lietuvoj turbut 15 litu  tongue.gif


jo , is kur jie tas kainas lauzia ? Svarbiausia kad draudimas jiems moka maziau .Tai mano vaistu paketo total buvo 4500$ pries padengiant draudimui , tai mokejau apie 450$.O viso ivf apie 30 000$ koks bus is kisenes total dar nezinau , bet atrodo kad apie 3000 $, cia su geru draudimu .
Papildyta:
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 11, 00:51)
jo , is kur jie tas kainas lauzia ? Svarbiausia kad draudimas jiems moka maziau .Tai mano vaistu paketo total buvo 4500$ pries padengiant draudimui , tai mokejau apie 450$.O viso ivf apie 30 000$ koks bus is kisenes total dar nezinau , bet atrodo kad apie 3000 $, cia su geru draudimu .

PS.Cia vienas bandymas ...
Atsakyti
QUOTE(ugnieska88 @ 2011 03 10, 16:14)
Sveikute!
geriau ir as tuos vitaminus  ir nuo ju vemdavau...nuo kiekvienos tabletes....o po to geriau is tos pacios firmos ir plaukams(nepamenu kaip vadinasi) vitaminus,tai taip pat vemiau....ir daug kas nuo  ju vemia girdejau......o mano skrandis tikrai nera jau toks jautrus...


Va va ir mano ne is jautriuju, bet dabar radau truputi informacijos, kad didesnis gelezies kiekis gali sukelti apsinuodijima, tai gal, jeigu skrandis nepakankamai pilnas, iskart skrandis streikuot pradeda g.gif


Damute, Aite35 thumbup.gif 4u.gif

Zuika, laikykis ir i Tavo gatve ateis svente, imk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantulia: 10 kovo 2011 - 23:58
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 10, 13:53)
bet atrodo kad apie 3000 $, cia su geru draudimu .

Su tiek bandysiu Rygoj "susisukti", kad tik to vieno karto ir man uztektu...
Nes cia tikrai labai labai labai brangu... As pries pusantru metu cia gimdos nuotrauka dariau, tai uz ta kaina buciau i Lietuva tris kart pirmyn-atgal suskraidzius ir pasidarius kokioj ligoninej uz 300lt vokelyje...
Zodziu....
As kiekviena diena meldziu D, kad tik pasisektu, kad tik... Nes neprivazinesi, toks jausmas, kad tik viena sita sansa ir turiu... Po to jau nezinau kada
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zubriuka: 10 kovo 2011 - 23:58
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 11, 00:57)
Su tiek bandysiu Rygoj "susisukti", kad tik to vieno karto ir man uztektu...
Nes cia tikrai labai labai labai brangu... As pries pusantru metu cia gimdos nuotrauka dariau, tai uz ta kaina buciau i Lietuva tris kart pirmyn-atgal suskraidzius ir pasidarius kokioj ligoninej uz 300lt vokelyje...
Zodziu....
As kiekviena diena meldziu D, kad tik pasisektu, kad tik... Nes neprivazinesi, toks jausmas, kad tik viena sita sansa ir turiu... Po to jau nezinau kada

Viskas bus gerai , laikykis . As irgi laukiau nezinia kiek ... Ir ka ... nestuke.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir tau viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 10, 14:05)
Viskas bus gerai , laikykis .

Viskas turi buti gerai! mirksiukas.gif
notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
mane tai ka tik sokas istiko , gavau laiska is laboratorijos , kad mano dar 8 embrionai uzaugo iki blastocistu , ir buvo sekmingai uzsaldyti . o as galvojau kad tik du teuzaugo is 11 kuriuos ir idejo 5 diena .O pasirodo beveik visi !!! Ne , nu negaliu patiketi . thumbup.gif Viena ausim pasiklausiaiu , kad zadejo pastebeti dar viena diena , bet per daug tai nesitikejau .Merginos - stebuklu buna thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 10, 20:09)
kad mano dar 8 embrionai uzaugo iki blastocistu , ir buvo sekmingai uzsaldyti

wow blink.gif Super! Kaip uz tave dziaugiuosi, na ir pasiseke tau... Jei ka - turesi pasakyt kurioj cia klinikoj su tokiais puikiais rezultatais viskas 4u.gif Turesiu kaip back up plan blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 03 11, 08:03)
wow  blink.gif Super! Kaip uz tave dziaugiuosi, na ir pasiseke tau... Jei ka - turesi pasakyt kurioj cia klinikoj su tokiais puikiais rezultatais viskas  4u.gif Turesiu kaip back up plan  blush2.gif

tikekimes kad tau nereikes mirksiukas.gif Bet jeigu ka , tai butinai pasakysiu . mirksiukas.gif Bendrai tai galiu ir dabar www.ivf1.com O gydytojas Randy Morris .As knisau kokius 2-3 metus , kur eiti . Klausiausi visu visu pletku ,pasisakymu ir t.t. Bet rasi ir pas save .Man atrodo kad pradejo kazkokia naujove , kad visi kiausiniai geri butu , man su ovuliaciniu satu , dar gonalio 450 suleido , ( seniau neleisdavo )tai sake kad praktikuoja nuo spalio , ir labai geri rezultatai . Nu labai geri nestuke.gif kvadratu bigsmile.gif
Atsakyti