Įkraunama...
Įkraunama...

IVF pleputės

QUOTE(Warwara @ 2011 03 10, 14:41)
Dovi2003
Bet judrumas tvarkoj. Tai mes ant ICSI ribos, t.y. visai galimas pas mus IVF+ICSI variantas.

Na tai cia visai musu variantas smile.gif Sperma irgi is pradziu buvo tik IVF'ine, po to lyg pagerejo, bet konkreciu rezultatu vistiek nebuvo. Kadangi 4IUI su apynormale sperma nepavyko, tai nusprende taikyti IVF+ISCI. Bet kadangi as uzauginau daug folikulu, tai uzteko ir paparastam IVF'ui, ir IVF'ui+ISCI. Ta prasme per viena procedura daliai kiausialasciu teko IVF+ISCI, kitoms - tiesiog IVF'as. Kas idomiausia, kad rezultatai antruoju atveju buvo tik vos vos prastesni. Abiem atvejais gauti embrioniukai labai gerai uzaugo iki blastu. Man rodos, is 8-iu augintu iki blastu isaugo net 7! Tiesa, embrioniukus man isodino 2, bet isitvirtino tik 1. Tai galima sakyti, kad is 10-ies del kazkokiu x priezasciu tik 2 buvo silpnesni. Nu mums tai buvo superinis rezultatas, nes naturaliai ir su IUI nepavyko nei karto per 7-ius metus.
Atsakyti
Pireja
O kaip! Idomiai pas tave smile.gif Svarbu - kad pavyko!
Geru tau menesiuku ir smagaus pasimatymo smile.gif

Jetau, kaip iki starto dagyventi blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuuuikis @ 2011 03 09, 23:18)
labas mergaites

Zuiki, liudna kartu su tavim... verysad.gif

QUOTE(Liberi @ 2011 03 10, 00:04)
Zubriuka liuks, kad vyras gaus draudima, galesit broli ar sese pasidovanot sau smile.gif

Planuojam broli ar sese pirmiausia is snaigiuku... Tada trecia pagranduka jau cia, kad nereiktu aplink pasauli skraidyti wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 03 10, 05:43)
Jetau, kaip iki starto dagyventi  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Likimo drauge ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2011 03 09, 21:50)
Sveikute  4u.gif Linkim Tau sekmes dideliausios, o apie nesekme net nedrisk galvoti!  smile.gif
OOOO, kaip jau greitai, lauksim is Taves ziniu ir sirgsim uz Tave  wub.gif
    O man siandien paskambino is klinikos ir pasake, kad gali man daryti sekanti IVF jau geguze, (mano eile buvo rugpjuti numatyta, atsirado vakancine vieta  tongue.gif ) Tai butu super  thumbup.gif . Tik dar noreciau daugiau tyrymu pasidaryti.
Noreciau paklausti apie vitaminus PREGNACARE conception. As nuo ju vemiu, bijau, kad neisisavins mano organizmas ju, gal kam yra tai buve, gal as neteisingai juos vartoju, nors valgau po valgio ar valgio metu ir uzgeriu stikline vandens. O gal yra kokiu analogu?
Rimante1, as manau irgi, kad jus nesazininga. IVF is karto daro tik tada, kai moteris neturi kiausintakiu ar turi dar kokius svarbius sutrikimus. Bet pries darydami IVF, jeigu pas vyra spermiukai pakankamai geri ir pas moteri nerasta jokiu didesniu patalogiju daroma IUI ir tik po nepasisekusiu IUI siulo IVF. As irgi nelabai suprantu medicininius terminus, bet nematau jokios problemos nesuprasti kas yra rasoma cia, nes merginos labai draugiskos ir jeigu ko nesupranti visad gali paklausti -paaiskins. Nesuprantu jusu drauges drovumo, nes cia galima prisiregistruoti bet kokiu slapyvardziu ir laisvai bendrauti, nieks gi nezinos, kad tai tu.

Sveikute!
geriau ir as tuos vitaminus ir nuo ju vemdavau...nuo kiekvienos tabletes....o po to geriau is tos pacios firmos ir plaukams(nepamenu kaip vadinasi) vitaminus,tai taip pat vemiau....ir daug kas nuo ju vemia girdejau......o mano skrandis tikrai nera jau toks jautrus...
Atsakyti
Nu net nezinau , jei spermiukai nekokie , ty ivf iniai , ir gydytojai siulo iui , tai man truputi skamba kaip biznis . Nes jei pasidarai 6 iui , ir vistiek daraisi ivf , tai visu prma sveikata !!! Stimuliacijai vaistus irgi naudoji , tai gal geriau tada ivf , ir organizmas vaistu nenualintas ir nervai dar galutinai neistampyti ... As tai kai pradejau ta kelia , tai labai bijojau gydytoju -biznieriu , nes turiu keliu draugiu pavyzdzius kur bande virs metu su iui ir vistiek dare ivf . As suprantu kai spermiukai normoje , bet kai ne ? Taigi vyrui tai yra stresas , ir jie tikrai nepagereja , kai turi pagaminti tam tikru laiku , va dabar .Na bet cia tik mano nuomone ax.gif Aisku priklauso ir nuo moters amziaus , iki 30 dar gali zaisti , bet kai jau amzius spaudzia , nu nezinau ax.gif
Atsakyti
sveikos,

matau snekat ka daryt IUI ar IVF,jei spermiukai ne kokie. As turejau 2IUI,nors klinikoj daro 3 ir ne daugiau,bet man daktaras po 2IUI pasake,kad pereinam prie IVF,kad nemetyt pinigu i bala ir tuo paciu nealint organizmo.As uz IVF tokiu atveju, bet cia tik mano nuomone
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 03 10, 01:02)

Nu ko tu gaudai? Juk jau pagavai savo! Palik kitoms  mirksiukas.gif


blush2.gif oi, aš gi vakar vėl HCG pasidariau doh.gif 18dpį -676, kai 16dpį buvo 278,50 ax.gif
Rytoj užsipirksiu Crinone ir bandysiu prašyt, kad pažiūrėtų, ar žirniukas vietoj
Papildyta:
QUOTE(puikutte @ 2011 03 10, 19:42)
sveikos,

matau snekat ka daryt IUI ar IVF,jei spermiukai ne kokie. As turejau 2IUI,nors klinikoj daro 3 ir ne daugiau,bet man daktaras po 2IUI pasake,kad pereinam prie IVF,kad nemetyt pinigu i bala ir tuo paciu nealint organizmo.As uz IVF tokiu atveju, bet cia tik mano nuomone


O aš šventai tikėjau IUI, nes po 4-tos užkibo. Tai viso pasidariau 7IUI. Gal būčiau ir toliau darius, tik, ginė pasakė gana.
Papildyta:
QUOTE(aiste 35 @ 2011 03 10, 19:34)


Kaip tu laikais? kaip pojūčiai? tai tau pirmadienį pasimatymas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 10, 21:52)
blush2.gif  oi, aš gi vakar vėl HCG pasidariau  doh.gif 18dpį -676, kai 16dpį buvo 278,50  ax.gif
Rytoj užsipirksiu Crinone ir bandysiu prašyt, kad pažiūrėtų, ar žirniukas vietoj


AAAAAAAA bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Nu ir ka gi mes tau cia visos sakem, aisku kad auga ir labai graziai, netgi daugiau nei du kartus tongue.gif Dabar jau garsiai sveikinam drinks_cheers.gif thumbup.gif Lengvo nesiojimo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 10, 21:52)
blush2.gif  oi, aš gi vakar vėl HCG pasidariau  doh.gif 18dpį -676, kai 16dpį buvo 278,50  ax.gif

thumbup.gif o tu pergyvenai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 10, 21:52)
blush2.gif  oi, aš gi vakar vėl HCG pasidariau  doh.gif 18dpį -676, kai 16dpį buvo 278,50  ax.gif
Rytoj užsipirksiu Crinone ir bandysiu prašyt, kad pažiūrėtų, ar žirniukas vietoj
Papildyta:
O aš šventai tikėjau IUI, nes po 4-tos užkibo. Tai viso pasidariau 7IUI. Gal būčiau ir toliau darius, tik, ginė pasakė gana.
Papildyta:
Kaip tu laikais? kaip pojūčiai? tai tau pirmadienį pasimatymas?  bigsmile.gif

Aciu , kad rupiniesi biggrin.gif Sedziu rami , pilvuka skauda , ber jau nustojau dejuoti ax.gif Pas mane yra dayg suaugimu , tai turbut jie ir skauda .O kraujuko nebsidarau , nes gydytojai nesiulo , o savo iniciatyva labai brangu cia , 140 baksu , tai pagadinau testuka lotuliukas.gif lotuliukas.gif As isitikinus , kad viskas bus derai , ir nekitaip !O pasimatymas turejo ivykti penktadieni , bet kada as galejau , jie neturejo vietu (nes kitas stimulioja ) , o kada jie galejo as darbe butinai turejau buti .Tai delto perkeleme i pirmadieni . ax.gif Bet jau laukiu nesulaukiu blush2.gif Gerai kad uzimtumas 100% , tai beveik nera kada galvoti biggrin.gif 4u.gif O kaip tavo savijauta , nieko neskauda ? Klausiu , nes kadangi man skauda , tai labai aktualu .Jau pas nestukes buvau tyliai tyliai apsiziureti wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute* @ 2011 03 10, 21:52)
blush2.gif  oi, aš gi vakar vėl HCG pasidariau  doh.gif 18dpį -676, kai 16dpį buvo 278,50  ax.gif


Jau gali begt pazindintis su nestukem bigsmile.gif Kada pas daktaryte ?

Vilte-kns, nu kaip tu ? ar dareisi siandien HCG ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puikutte @ 2011 03 10, 19:42)
sveikos,

matau snekat ka daryt IUI ar IVF,jei spermiukai ne kokie. As turejau 2IUI,nors klinikoj daro 3 ir ne daugiau,bet man daktaras po 2IUI pasake,kad pereinam prie IVF,kad nemetyt pinigu i bala ir tuo paciu nealint organizmo.As uz IVF tokiu atveju, bet cia tik mano nuomone

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti