Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

O kaip zinoti kada Ov, jei ciklas nereguliarus. o daba is vis nera. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2011 03 27, 13:51)
O kaip zinoti kada Ov, jei ciklas nereguliarus. o daba is vis nera.  lotuliukas.gif

Tai va ir pas mane tas pats buvo smile.gif
Bet bandziau atitaikyti biggrin.gif Kad ant vaisingu dienu nepataikyt biggrin.gif
Laukti kol kazkiek susireguliuos biggrin.gif ir tada mazdaug numanyti kada Ov diena, ir pries tai darbuotis biggrin.gif
Atsakyti
O tai ovuliacija buna 14diena ciklo,ar kada? blush2.gif blush2.gif biggrin.gif kaip sakant tankus miskas man cia. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(margaritka25 @ 2011 03 27, 19:21)
O tai ovuliacija buna 14diena ciklo,ar kada? blush2.gif  blush2.gif  biggrin.gif  kaip sakant tankus miskas man cia. lotuliukas.gif

Ivairiai. Priklauso nuo ciklo ilgumo, reguliarumo... man pvz visada budavo 16-18 c. d., bet pas mane budavo reguliarus ciklai, lengva sekti ir save stebeti. smile.gif
Atsakyti
[quote=*drauge*,2011 03 26, 17:47]
Joo visu menesiuku anksciau. Tikiuosi Wilte bus nieko pries, jei as pacituosiu jos sms rasyta vienai is SM nestuke.gif

"Po netiketo atvykimo i patologini, o po dar labiau netiketo vandenu nubegimo 2 val nakties, ryte 10-05 val. gime musu zydra onute Deimile. Ugis 47 cm, svoris 2,363 kg. Mazylei viskas gerai, ji inkubatoriuje. Mamytei irgi viskas gerai, laukia savo susitikimo su savo princese".
Svarbiausia, kad mamyte ir dukryte jauciasi puikiai 4u.gif Aukit ir stiprekit wub.gif

Sveikos merginos,
geru naujienu sulaukem thumbup.gif Daziaugiuosi uz jus mergytes. Mazyte kruopyte, bet svarbiausia kad sveika, o su mamytes skaniu pieneliu tuos kg greit priaugs thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*drauge* @ 2011 03 26, 19:28)
Ujj ar nebijai?  blush2.gif Jau bet kada gali  lelyte pasibelsti smile.gif
Mes puikiai smile.gif augam gerai, didejam i rubus nebetelpam biggrin.gif Tikraiusiai jums nesigyriau, nepamenu  g.gif  kad  kaip ir buvo planuota (pagal receptuka)  turesim  mergyte  flirt.gif

Oi sveikinimai didziausi thumbup.gif O ypac jei isejo taip kaip planavot thumbup.gif
Atsakyti
Wilte nuosirdziausi sveikinimai!!!!!! Aukit sveikos thumbup.gif wub.gif

Drauge, nu dabar prisiskaiciau tavo receptuku thumbup.gif kai reikes jau pradet planuotis, tai zinosiu kada mergaite ir kada berniuka pasigamint biggrin.gif
bet be pusryciu tai tikrai neistversiu biggrin.gif biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2011 03 28, 08:02)
Drauge, nu dabar prisiskaiciau tavo receptuku  thumbup.gif kai reikes jau pradet planuotis, tai zinosiu kada mergaite ir kada berniuka pasigamint  biggrin.gif
bet be pusryciu tai tikrai neistversiu  biggrin.gif  biggrin.gif  bigsmile.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*drauge* @ 2011 03 26, 10:13)
Sveikutes  4u.gif
Pranesu NAUJIENAS is  nestuke.gif temukes.
Wiltei vakar ryte gime grazuole mergyte-kruopyte smile.gif Ugis 47 cm, svoris 2,363. flirt.gif

DIDELIAUSI SVEIKINIMAI WILTEI wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(*drauge* @ 2011 03 26, 17:47)
Joo visu menesiuku anksciau. Tikiuosi Wilte bus nieko pries, jei as pacituosiu jos sms rasyta vienai is SM  nestuke.gif

"Po netiketo atvykimo i patologini, o po dar labiau netiketo vandenu nubegimo 2 val nakties, ryte 10-05 val. gime musu zydra onute Deimile. Ugis 47 cm, svoris 2,363 kg. Mazylei viskas gerai, ji inkubatoriuje. Mamytei irgi viskas gerai, laukia savo susitikimo su savo princese".
Svarbiausia, kad mamyte ir dukryte jauciasi puikiai  4u.gif  Aukit ir stiprekit  wub.gif

Kristalines, o kaip tau?? Kada jau zadi lukstentis? smile.gif

Nuostabu, kad viskas gerai praėjo, kad mažylė ir mamytė gerai jaučiasi wub.gif Dar kartą sveikinu wub.gif Labai gražų vardą išrinkot smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Google @ 2011 03 27, 11:36)
Man ir reikia paslapties. Noriu mergaites dar.  bigsmile.gif Jei zinociau kad mergaite, tai uz metu galeciau but vel nescia.  blush2.gif Pagal Beckhamus tai mergaites gaminamos tarp mamos ir tevo gimtadienio, berniukai tarp tevo ir mamos.  lotuliukas.gif 

Nu jei pagal Bekhamus, tai mažutė tikimybė, kad pas mus bus mergaitė... Mat nuo mano iki vyro gimtadienio tik 9 dienos, o kad jos dar būtų ir vaisingos... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 03 29, 15:04)

Nu jei pagal Bekhamus, tai mažutė tikimybė, kad pas mus bus mergaitė... Mat nuo mano iki vyro gimtadienio tik 9 dienos, o kad jos dar būtų ir vaisingos... biggrin.gif

mums irgi smile.gif tarp mano ir vyro gimtadienio 6 dienos smile.gif
Atsakyti
DRAUGE, džiaugiuosi, kad tau pavyko bigsmile.gif Turėsi Liepaitę, man labai gražus šis vardas wub.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif ,
na ka neprisijungsiu prie jusu visas tris dienas ir nesudalyvausiu susitikime, jei jis bus, nes isvaziuoju trim dienom i kiomandiruote. Si karta pabuvosiu Latvijoje ir Estijoje.
Iki susirasymo sugrizus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zigute @ 2011 03 29, 19:30)
Sveikutes smile.gif ,
na ka neprisijungsiu prie jusu visas tris dienas ir nesudalyvausiu susitikime, jei jis bus, nes isvaziuoju trim dienom i kiomandiruote. Si karta pabuvosiu Latvijoje ir Estijoje.
Iki susirasymo sugrizus mirksiukas.gif

Labas,

sikarta as taip pat negalesiu dalyvaut schmoll.gif
Beje sveikinimai naujai iskeptai mamytei 4u.gif wub.gif Ech kai pagalvoji.. pernai tokiu metu kai kurioms pats ikarstis vestuviu planavimo buvo, o dabar va sveikinam mamytes rolleyes.gif
Toks klausimelis - ka darot su vestuviu dekoracijom, tos kurios pirkot/gaminotes? pardavet ar sandeliuojat kaip ir as? smile.gif Galvoju skelbima deti, bet vis prityngiu.. smile.gif
Atsakyti