Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

QUOTE(Google @ 2011 03 21, 10:55)
kad lengviau ir greiciau pagimdytu  biggrin.gif

pirma kart girdziu smile.gif)) nu pilna tu google prietaru smile.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemiga3272 @ 2011 03 20, 19:32)
as nuobodziai gan... namie prasedejau, filmus praiurejau. zodziu, relax  cool.gif

visai nieko kartais ir panuobodziauti taip rolleyes.gif

QUOTE(Raseliuke @ 2011 03 20, 20:27)

vakar diena buvom isvaziave draugu aplankyti, vakare namie patys sulaukem sveciu smile.gif  siandien aplankem mano tevus ir vyro tevus  smile.gif


turiningai! thumbup.gif

QUOTE(egleegle @ 2011 03 21, 08:39)
mes tai prabaliavom vos ne visa savaitgali  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

hihihi.gif biggrin.gif

QUOTE(Google @ 2011 03 21, 09:26)
Parasyk kai vaziuosi gimdyt, pasileisim plaukus ir stalcius atsidarysim. wink.gif

irnesakyk.gif

QUOTE(Google @ 2011 03 21, 10:55)
kad lengviau ir greiciau pagimdytu  biggrin.gif

oi, kad tik taip ir butu friends.gif
Papildyta:
QUOTE(egleegle @ 2011 03 21, 11:05)
pirma kart girdziu smile.gif)) nu pilna tu google prietaru smile.gif ax.gif  bigsmile.gif

biggrin.gif
dar ne to isgirsi, kai pradesi lankytis planavimo/nestumo temose mirksiukas.gif cia sitas "atidarysim spinteles ir pasileisim plaukus" is ten smile.gif
as pamenu pirma karta kai ilindau i planavimo temas, tai kosmosas kazkoks ten buvo, visokie : BT, OT, DPO, DPI, IUI, LAP, TA ir t.t..... blink.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2011 03 21, 11:17)
dar ne to isgirsi, kai pradesi lankytis planavimo/nestumo temose  mirksiukas.gif  cia sitas  "atidarysim spinteles ir pasileisim plaukus" is ten smile.gif
as pamenu pirma karta kai ilindau i planavimo temas, tai kosmosas kazkoks ten buvo, visokie : BT, OT, DPO, DPI, IUI, LAP, TA ir t.t.....  blink.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

ojetus biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes wink.gif

sia savaite susitikimas bigsmile.gif Kas eis? As - taip mirksiukas.gif
Sagrene - cia ant valo verei, ania? nes kilpute tokia ovali smile.gif
as taip pat esu uzsikretusi karoliukais.. is pradziu paprasti auskarai, paskui, kaip Sagrenes burbuliukai, o dabar zgutai sudomino mane smile.gif
Kol nera vaikuciu, laiko rankdarbiams randu smile.gif
Atsakyti
aš ateičau, bet jei vėl dviese būtume, tai negerai..
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2011 03 20, 20:27)
Labai grazu  wub.gif
Kaip tu begyvuoji? retai beuzsuki pas mus  mirksiukas.gif
kaip su namuciais reikalai?
vakar diena buvom isvaziave draugu aplankyti, vakare namie patys sulaukem sveciu smile.gif  siandien aplankem mano tevus ir vyro tevus  smile.gif

oi, cia ne as tau buvau supavydejusi  ax.gif


Sveikos smile.gif
Oi atsiprasau, kazkaip galva susisuko. Taigi Mylima supavydejo.
Tikrai man nepavydekti, darbas turejo baigtis 16:30, matot vis dar sedziu darbe. Dabar jau 19:11. Bet jau viskas iseinu, tik trumpam pas jus ilindau paziuret, nes namie i kompo puse net ziuret nebenoresiu schmoll.gif
Atsakyti
sveikutes

as tai riesiniu mezgimu db uzsiemus kol leiukas leidzia tai vis mezgu mezgu net pirstai suvaryti visi sad.gif

del susitikimo as nesudalyvausiu nes sunkiai issedeciau su jumis jus ramiai sedit o va as kaip gyvsidabris strakalioju biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Tomita @ 2011 03 21, 12:48)
Sveikutes wink.gif

sia savaite susitikimas  bigsmile.gif  Kas eis? As - taip  mirksiukas.gif
Sagrene - cia ant valo verei, ania? nes kilpute tokia ovali smile.gif
as taip pat esu uzsikretusi karoliukais.. is pradziu paprasti auskarai, paskui, kaip Sagrenes burbuliukai, o dabar zgutai sudomino mane smile.gif
Kol nera vaikuciu, laiko rankdarbiams randu  smile.gif

Tomita, ne šią, o kitą savaitę, kovo 31, ketvirtadienį (paskutinį) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomita @ 2011 03 21, 13:48)
Sveikutes wink.gif

sia savaite susitikimas  bigsmile.gif  Kas eis? As - taip  mirksiukas.gif
Sagrene - cia ant valo verei, ania? nes kilpute tokia ovali smile.gif
as taip pat esu uzsikretusi karoliukais.. is pradziu paprasti auskarai, paskui, kaip Sagrenes burbuliukai, o dabar zgutai sudomino mane smile.gif
Kol nera vaikuciu, laiko rankdarbiams randu  smile.gif




Tomita, čia mano apskritai pirmieji auskariukai smile.gif čia, neturiu reikalingų priemonių gražiam užbaigimui, todėl verta ant vielutės...cha, net nemoku paaiškinti, nes nesu šių dalykų "profė".
Atsakyti
sveikos,

gal zinot kokiu nors internete puslapiu kur galima uzsisakyti ivairius akmenukus auskarams ir ne tik? Zinau www.akmeneliai.com, tai is ju jau uzsisakiau auskarams smile.gif ir dar gera svetaine yra www.silveridea.lt Bet jau ten nebeissirenku blush2.gif , sakau gal jus dar zinot kokiu ir perkat?? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2011 03 22, 15:00)
sveikos,

gal zinot kokiu nors internete puslapiu kur galima uzsisakyti ivairius akmenukus auskarams ir ne tik? Zinau www.akmeneliai.com, tai is ju jau uzsisakiau auskarams smile.gif ir dar gera svetaine yra www.silveridea.lt Bet jau ten nebeissirenku  blush2.gif , sakau gal jus dar zinot kokiu ir perkat??  g.gif  ax.gif

http://www.veriniams.lt/ cia gal ka issirinksi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2011 03 22, 15:34)

kiek cia kainuoja pristatymas? I namus?
Atsakyti