Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

Sveikos merginos. Pas mus šiandien laaaabai pavasariškas oras smile.gif Tačiau sniego baltumas akis akina smile.gif
Kaip mamytės jaučiasi??? Lauksim fotosesijos foto. Džiugios akimirkos smile.gif
Pasižaidžiau su karoliukais. Prisegu pirmąjį auskariuką.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šagrenė @ 2011 03 19, 13:10)
Pasižaidžiau su karoliukais. Prisegu pirmąjį auskariuką.


Wow!! Kaip darbsciai ir graziai suverta wub.gif LB lb grazu! Pavasariu dvelkia, man zibutes primena smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Kaip begyvuojat? bigsmile.gif
Kristalines,kiek tau laiko beliko iki mazylio gimimo?.. ax.gif man atrodo labai nedaug?.. bigsmile.gif
Sagrene - labai super thumbup.gif saunuole. As ir vis galvoju kad reiktu koki hobi susirasti,sakau gal tokie verimai visai nieko butu,megstu krapstytis,tik vis laiko neturiu net pradeti dometis tuo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwulee @ 2011 03 20, 00:41)

Kristalines,kiek tau laiko beliko iki mazylio gimimo?..  ax.gif  man atrodo labai nedaug?..  bigsmile.gif


laaabai nedaug... rolleyes.gif 2 savaites, nedaugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2011 03 20, 17:09)
laaabai nedaug... rolleyes.gif 2 savaites, nedaugiau ax.gif

bigsmile.gif

Sveikos 4u.gif Kaip gyvenat? kaip savaitgali praleidot? as nuobodziai gan... namie prasedejau, filmus praiurejau. zodziu, relax cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2011 03 18, 11:40)
oho Zigute, na ir darbštuole smile.gif su komandiruotėm..mmm... baltai pavydžiu smile.gif

Sveikos,

Rasele nepavydek, as mieliau sau ramiai namie pasedeciau. Labai jau nuvargsti per tas komandiruotes. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Šagrenė @ 2011 03 19, 12:10)
Sveikos merginos. Pas mus šiandien laaaabai pavasariškas oras smile.gif Tačiau sniego baltumas akis akina smile.gif
Kaip mamytės jaučiasi??? Lauksim fotosesijos foto. Džiugios akimirkos smile.gif
Pasižaidžiau su karoliukais. Prisegu pirmąjį auskariuką.

Labai grazu wub.gif

QUOTE(aiwulee @ 2011 03 19, 23:41)
Sveikutes  4u.gif
Kaip begyvuojat?  bigsmile.gif


Kaip tu begyvuoji? retai beuzsuki pas mus mirksiukas.gif
kaip su namuciais reikalai?

QUOTE(Nemiga3272 @ 2011 03 20, 18:32)
bigsmile.gif

Sveikos  4u.gif Kaip gyvenat? kaip savaitgali praleidot? as nuobodziai gan... namie prasedejau, filmus praiurejau. zodziu, relax  cool.gif


vakar diena buvom isvaziave draugu aplankyti, vakare namie patys sulaukem sveciu smile.gif siandien aplankem mano tevus ir vyro tevus smile.gif
QUOTE(zigute @ 2011 03 20, 19:24)
Sveikos,

Rasele nepavydek, as mieliau sau ramiai namie pasedeciau. Labai jau nuvargsti per tas komandiruotes.  schmoll.gif

oi, cia ne as tau buvau supavydejusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemiga3272 @ 2011 03 20, 19:32)
bigsmile.gif

Sveikos  4u.gif Kaip gyvenat? kaip savaitgali praleidot? as nuobodziai gan... namie prasedejau, filmus praiurejau. zodziu, relax  cool.gif

mes tai prabaliavom vos ne visa savaitgali drinks_cheers.gif thumbup.gif maniskio gimtadienis buvo, tai negalvojom nieko svest. Bet priejom prie isvados, kad geriau jau daryt tuos gimtadienius, nes db taip gavos, kad vieni viena vakara ateina pasveikint, kiti kita.. ax.gif smile.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2011 03 20, 15:09)
laaabai nedaug... rolleyes.gif 2 savaites, nedaugiau ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif

Parasyk kai vaziuosi gimdyt, pasileisim plaukus ir stalcius atsidarysim. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2011 03 21, 08:39)
mes tai prabaliavom vos ne visa savaitgali  drinks_cheers.gif  thumbup.gif maniskio gimtadienis buvo, tai negalvojom nieko svest. Bet priejom prie isvados, kad geriau jau daryt tuos gimtadienius, nes db taip gavos, kad vieni viena vakara ateina pasveikint, kiti kita.. ax.gif  smile.gif

Labas rytas  4u.gif



aha, aš irgi pradedu galvot, kad reikia. Mano vyro irgi buvo gimtadienis, bet mes su pagrindiniais sveikintojais sutarėm kitą dieną švęst bendrai, nes vyro ir jo dviejų sesių gimtadieniai yra kovo mėnesį.. tai kai pradedi eit.. galo nesimato... tai pagaliau nors vienais metais protingiau - visi kartu.
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2011 03 21, 09:26)
Parasyk kai vaziuosi gimdyt, pasileisim plaukus ir stalcius atsidarysim. wink.gif

o ka tai reiskia? smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2011 03 21, 09:27)
o ka tai reiskia? smile.gif ax.gif

kad lengviau ir greiciau pagimdytu biggrin.gif
Atsakyti