Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

sveikutes

norejau paklaust kur yra geliu bazes kur kazkurios pirkot geles vestuvems ir ar ten kasdien dirba? o gal zinot kur nebrangiai galima isigyt baltu tulpiu arba gal matet kur yra parduot snieguoliu? ax.gif darysim pilvo fotosesija tai reikia db baltu geliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 03 16, 10:28)
sveikutes

norejau paklaust kur yra geliu bazes kur kazkurios pirkot geles vestuvems ir ar ten kasdien dirba? o gal zinot kur nebrangiai galima isigyt baltu tulpiu arba gal matet kur yra parduot snieguoliu?  ax.gif  darysim pilvo fotosesija tai reikia db baltu geliu smile.gif

as pirkau is ten, bet man jas pagedusias pardave ir vos islaike visa ceremonija unsure.gif
jei ka tai ta parduotuve yra kur tas prudas (buvo smirdantis), tik kitoj kelio pusej. Kelias vaziuojant link neopolio.

Labas rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2011 03 16, 12:11)
as pirkau is ten, bet man jas pagedusias pardave ir vos islaike visa ceremonija  unsure.gif
jei ka tai ta parduotuve yra kur tas prudas (buvo smirdantis), tik kitoj kelio pusej. Kelias vaziuojant link neopolio.

Labas rytas  smile.gif


na reiks bandyt nuvaziuot gal man islaikys pora valandu smile.gif tiek tereik, o ten tikrai pigiau negeu turguj?
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 03 16, 10:25)
na reiks bandyt nuvaziuot gal man islaikys pora valandu smile.gif tiek tereik, o ten tikrai pigiau negeu turguj?

mes pirkom ten tulpes pries koki menesi, tai kainavo po 1,7 lt. buvo labai graziu baltu tulpiu, tokiais smailais krasteliais.
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2011 03 16, 12:38)
mes pirkom ten tulpes pries koki menesi, tai kainavo po 1,7 lt. buvo labai graziu baltu tulpiu, tokiais smailais krasteliais.


sake jau seniai beveze baltu tulpiu sad.gif tai teko is turgaus pirkt
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 03 16, 18:58)
sake jau seniai beveze baltu tulpiu  sad.gif  tai teko is turgaus pirkt

kada darysites fotosesija? Ar jau gal daretes? ax.gif smile.gif

Labas rytas bigsmile.gif grazu siandien, saulute sviecia bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2011 03 17, 09:32)
kada darysites fotosesija? Ar jau gal daretes?  ax.gif  smile.gif

Labas rytas  bigsmile.gif  grazu siandien, saulute sviecia  bigsmile.gif  ax.gif


siandien darysiuos, jau padaze kaimyne, tik su rubais beda yra nes visi mazi tiksliau trumpi smile.gif bet kaip nors issisuksim smile.gif
laukiu kol vyras is darbo grys ir 11 val. ateis fotografe
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 03 17, 10:12)
siandien darysiuos, jau padaze kaimyne, tik su rubais beda yra nes visi mazi tiksliau trumpi smile.gif bet kaip nors issisuksim smile.gif
laukiu kol vyras is darbo grys ir 11 val. ateis fotografe

tai sekmingos Jums fotosesijos ir aisku lauksim rezultatu bigsmile.gif bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 03 17, 10:12)

oj lauksim foto!!! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
sake iki menesio uztruks redagavimas doh.gif nors db gailiuos kad su akinukais visa laika buvau nes reikejo i pilva ziuret tai jie vis krito bet kazkaip be akinuku neisejo man smile.gif
kai jau turesiu butinai parodysiu wink.gif

Atsakyti
Seikos merginos, stai ir as mirksiukas.gif Aciu Rasele uz pavasariskus namucius thumbup.gif
Kristalines, kaip greit bega laikas, jau tuoj leliu ant ranku ciuciuosi. Turbut paciai nesitiki thumbup.gif
Mylima, gal jus i kokia baznycia nueikit, misias uzpirkit (nors jauciu kad tokiais dalykais netikit), bet tikrai juodas periodas abiems doh.gif
Sagrene, nors ir paveluotai, bet su gimtadieniu birthday.gif
Wilte, labai lauksim nuotraukeliu bigsmile.gif

Na ka, o as vis taip pat uzsikasus. Neilendu pas jus per tuos darbus. Praejusia savite ir Latvijoj ir Vokietijoje komandiruotese pabuvojau. Tai grizau kovo 11 nakti. O taip svajojau apie tris laisvadienius doh.gif .
Pirmadieni Roxette komcerte Vilniuje buvom. Tai labai patiko. thumbup.gif Zmoniu pilna Siemens arena. Grizom namo nakti. Tai gerai, kad buvau pasemus lasva dieno vietoj kovo 11, tai truputi pailsejau smile.gif
Atsakyti
oho Zigute, na ir darbštuole smile.gif su komandiruotėm..mmm... baltai pavydžiu smile.gif

Atsakyti