Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

Ačiū visoms už sveikinimus drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2012 07 11, 07:05)
Ačiū Aiwule (nepriprantu aš prie tavo naujo niko doh.gif ) ax.gif  Kaja mūsų mažylė smile.gif  Dar pati pradžia, tai ta savijauta net nežinau kokia, vis dar neįsisąmoninu, kad čia mano ta lėlė biggrin.gif


O as jau buvau pamirsusi,kad toki nika turejau biggrin.gif irnesakyk.gif Labai grazus vardukas,toks neiprastas wub.gif labai laukiu,kada pasirodysit fb bigsmile.gif blush2.gif Tikiu kad sunku apsiprasti,jauciu man taip pat butu smile.gif kad tik viskas gerai,tai drinks_cheers.gif


QUOTE(w_ilt_e @ 2012 07 11, 12:46)
merginos gal kuri turit isnomuoti ar paskolinti savaitgaliui sketi balta grazu? kazkuri pamenu turejote fotosesijai? mano kaip tycia sulauze  doh.gif  tik db tepranese o reiktu 6dieniui


As buvau pirkusi,bet mano ne baltas,o gelsvas toks,ivory spalvos,ir net nepamenu kur yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajza @ 2012 07 11, 22:40)
O as jau buvau pamirsusi,kad toki nika turejau  biggrin.gif  irnesakyk.gif  Labai grazus vardukas,toks neiprastas  wub.gif labai laukiu,kada pasirodysit fb  bigsmile.gif  blush2.gif Tikiu kad sunku apsiprasti,jauciu man taip pat butu  smile.gif kad tik viskas gerai,tai  drinks_cheers.gif
As buvau pirkusi,bet mano ne baltas,o gelsvas toks,ivory spalvos,ir net nepamenu kur yra  doh.gif

Mums seniau labai patiko Kajaus vardas, ir dabar netyčia užmatėm mergaitišką variantą. Iškart patiko, ir kitų variantų likusius 3 mėnesius net nebegalvojom, nes atrodė, kad kitoks tikrai netiks biggrin.gif
O fb pasirodysim po fotosesijos, kurią planuojam maždaug po mėnesio smile.gif

Aš skėtuką irgi turiu, bet taip pat ivory spalvos (kur per vestuves turėjau, yra fb fotkėse), jei tiktų galiu paskolint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2012 07 10, 19:25)
o aš tai gyvenu su tuo pačiu ir ten pat, ir dirbu ten pat, va tik šeimos pagausėjimas bus smile.gif  wub.gif



4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikinimai smile.gif Kažin, kiek čia mūsų beliko dar neturinčių vaikelių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemiga3272 @ 2012 08 12, 18:00)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  Sveikinimai smile.gif Kažin, kiek čia mūsų beliko dar neturinčių vaikelių? smile.gif


nu dar yra smile.gif pvz as 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2012 08 13, 11:53)
nu dar yra  smile.gif  pvz as  4u.gif  rolleyes.gif

ir as smile.gif
Atsakyti
Sveikos,pas mane bus jau greitu laiku irgi seimos pagausejimas. smile.gif
Atsakyti
Labas, jūs dar čia smile.gif

Sveikinimai nestuke.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(margaritka25 @ 2012 08 13, 22:41)
Sveikos,pas mane bus jau greitu laiku irgi seimos pagausejimas. smile.gif

ooo sveikinu!!!!

vakar suzinojau naujiena apie vienus draugus, kurie laaabai norejo leliuko ir niekaip nesigavo. Jiem jau nebedaug liko, kai jau metai nuo bandymu pradzios ir jau buvo uzsiregistrave pas gydytojus, bet suzinojo, kad pagaliau jiem pavyko smile.gif smile.gif thumbup.gif labai dziaugiuos uz juos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2012 08 13, 13:03)


Taip ir liksim trys hihihi.gif
QUOTE(margaritka25 @ 2012 08 13, 23:41)
Sveikos,pas mane bus jau greitu laiku irgi seimos pagausejimas. smile.gif


Super!!! smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemiga3272: 14 rugpjūčio 2012 - 08:21
QUOTE(margaritka25 @ 2012 08 13, 22:41)
Sveikos,pas mane bus jau greitu laiku irgi seimos pagausejimas. smile.gif

Dideliausi sveikinimai bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus. biggrin.gif Chardonnay musu leliuko vardas bus Kajus,kai perskaiciau kad tu mergaitei davei Kaja,galvoju cia tai geras. biggrin.gif
Atsakyti