Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

QUOTE(Google @ 2012 07 10, 09:48)
Sveikos..  smile.gif
ir kaip jums sekasi naujas ritmas...? vasara daug lengviau keist savo ritma, galit ir i lauka vaziuot... kai rudeni gimsta ir blogi orai, tenka isvis sedeti namie...  doh.gif

o tavo rami mergaite? Leidzia issimiegot nakti?

Labukas smile.gif Gerai sekasi smile.gif Naktį gerai miega, keliasi kokią 3-4val, ir ryte 7-8val smile.gif
Buvom gimtadieny su mažyle pas draugytę jau smile.gif Tai pasirodo, tavo vyro sesė (kaip supratau) kaimynystėj gyvena bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2012 07 10, 09:54)
Labukas smile.gif  Gerai sekasi smile.gif Naktį gerai miega, keliasi kokią 3-4val, ir ryte 7-8val smile.gif
Buvom gimtadieny su mažyle pas draugytę jau smile.gif Tai pasirodo, tavo vyro sesė (kaip supratau) kaimynystėj gyvena bigsmile.gif

supratai teisingai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2012 07 10, 11:07)
supratai teisingai...  ax.gif

Nu va bigsmile.gif Oj mažas tas pasaulis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajza @ 2012 07 09, 23:53)
Sveikos  4u.gif
Kaip visos begyvenat,kas naujo,kas gero?..  bigsmile.gif



Sveika.

o aš tai gyvenu su tuo pačiu ir ten pat, ir dirbu ten pat, va tik šeimos pagausėjimas bus smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2012 07 10, 18:25)
Sveika.

o aš tai gyvenu su tuo pačiu ir ten pat, ir dirbu ten pat, va tik šeimos pagausėjimas bus smile.gif  wub.gif

wub.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,

pas mus ta pats, darbas, namai, sodas ir vel tas pats smile.gif sestadieni isvaziuojam prie juros pailset thumbup.gif

QUOTE(Chardonnay @ 2012 07 10, 09:24)
Sveikutės bigsmile.gif

Aš savo mažylę auginu ax.gif  Tai dienos lekia namuose, pratinamės prie naujo ritmo smile.gif

sveikinu sulaukus mazyles 4u.gif beje, per skype maciau mergaites varda, toks neiprastas, bet grazus 4u.gif thumbup.gif

QUOTE(mylima2007 @ 2012 07 10, 18:25)
Sveika.

o aš tai gyvenu su tuo pačiu ir ten pat, ir dirbu ten pat, va tik šeimos pagausėjimas bus smile.gif  wub.gif

ooo sveikinimai ir jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2012 07 10, 21:46)
sveikinu sulaukus mazyles  4u.gif  beje, per skype maciau mergaites varda, toks neiprastas, bet grazus  4u.gif  thumbup.gif

Ačiū ačiū ax.gif

Nuotakėlės gausėja po biški bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2012 07 10, 07:24)
Sveikutės bigsmile.gif

Aš savo mažylę auginu ax.gif  Tai dienos lekia namuose, pratinamės prie naujo ritmo smile.gif


wub.gif Kaip faina... man jusu seima visad atrode tokia kupina meiles,dabar dar labiau wub.gif gal isduosi varduka mazyles?.. bigsmile.gif kaip jautiesi,jau budama mama ?.. soske.gif smile.gif


QUOTE(mylima2007 @ 2012 07 10, 16:25)
Sveika.

o aš tai gyvenu su tuo pačiu ir ten pat, ir dirbu ten pat, va tik šeimos pagausėjimas bus smile.gif  wub.gif


Sveikinuuuu !!! thumbup.gif kaip jautiesi?.. nestuke.gif smile.gif

Na as tai kaip ir dauguma turbut,su tuo paciu ir ten pat biggrin.gif leliuku negaminam,mes net suniuka isigyti nepasiryztam lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2012 07 10, 18:25)
Sveika.

o aš tai gyvenu su tuo pačiu ir ten pat, ir dirbu ten pat, va tik šeimos pagausėjimas bus smile.gif  wub.gif


oooo sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif matosi, kad dauguma is cia esanciu nesnaudzia siaulieciu nuotakeliu, tik vai kurios kazko laukia blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos
Oho kiek daug mamyčių ir būsimų wub.gif
Mano padraika siunta, tai namie ramybės nėra, o augt neaugam ir nestambejam lotuliukas.gif
ehgleegle įdomu įdomu ko kitos laukia g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajza @ 2012 07 10, 23:17)
wub.gif Kaip faina... man jusu seima visad atrode tokia kupina meiles,dabar dar labiau  wub.gif gal isduosi varduka mazyles?..  bigsmile.gif kaip jautiesi,jau budama mama ?..  soske.gif  smile.gif
Sveikinuuuu !!!  thumbup.gif  kaip jautiesi?..  nestuke.gif  smile.gif

Na as tai kaip ir dauguma turbut,su tuo paciu ir ten pat  biggrin.gif leliuku negaminam,mes net suniuka isigyti nepasiryztam  lotuliukas.gif  doh.gif

Ačiū Aiwule (nepriprantu aš prie tavo naujo niko doh.gif ) ax.gif Kaja mūsų mažylė smile.gif Dar pati pradžia, tai ta savijauta net nežinau kokia, vis dar neįsisąmoninu, kad čia mano ta lėlė biggrin.gif Atrodo laikinai kas nors davė pasidžiaugt biggrin.gif O nėštumo rodos nė nebuvo blink.gif
Dar niekur nebuvom išvykę tolėliau, po kiemą malamės ir viskas. Rytoj pirma kelionė į Šiaulius bus, žiūrėsim kaip elgsis mažoji smile.gif Dar tokia asociali jaučiuosi, nes iš namų neišlendu beveik smile.gif Kai grįš gyvenimas į vėžes tada gal labiau susigaudysiu savyje smile.gif
Atsakyti
merginos gal kuri turit isnomuoti ar paskolinti savaitgaliui sketi balta grazu? kazkuri pamenu turejote fotosesijai? mano kaip tycia sulauze doh.gif tik db tepranese o reiktu 6dieniui
Atsakyti