Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

QUOTE(Chardonnay @ 2012 02 29, 10:51)
Niekur nesi papublikavusi savo namų foto? Labai norėčiau pamatyt, nes kažkokią esu mačius vieną, tai man labai patiko blush2.gif

nea, niekur nesu publikavusi. kazkada bandziau fotkinti, tai kazkaip nepavyksta normaliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2012 02 29, 12:14)
nea, niekur nesu publikavusi. kazkada bandziau fotkinti, tai kazkaip nepavyksta normaliai  ax.gif

Gal pasiųstum į skype man? ax.gif
Mano skype - klaudutiss
Atsakyti
Kiek nestukiu, kiek dziugesio temoje wub.gif nestuke.gif super smile.gif dar karteli sveikinu visas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristalines: 29 vasario 2012 - 13:20
Sveikos smile.gif 4u.gif kiek naujienų, kiek naujienų, smagu skaityt smile.gif Mes irgi jau kuris laikas savo namus turim, kelis baldus nusipirkom, bet daugiau nelabai ten ką įrenginėti reikia, tai ramybė rolleyes.gif tik niekaip nepradedam planuoti nestuke.gif tai tas, tai anas, tai tas, tai kitas.. taip atideliojam vis.. o norisi, nusibodo dviese ax.gif nors kai pasiskaitau komentarus, tai dar reikia gerai pagalvot, ar aš gerai tam pasiruosus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2012 02 29, 11:48)
Gal pasiųstum į skype man? ax.gif 
Mano skype - klaudutiss

Priimk i draugus 4u.gif ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Nemiga3272 @ 2012 02 29, 14:21)
Sveikos smile.gif  4u.gif  kiek naujienų, kiek naujienų, smagu skaityt smile.gif Mes irgi jau kuris laikas savo namus turim, kelis baldus nusipirkom, bet daugiau nelabai ten ką įrenginėti reikia, tai ramybė  rolleyes.gif tik niekaip nepradedam planuoti  nestuke.gif tai tas, tai anas, tai tas, tai kitas.. taip atideliojam vis.. o norisi, nusibodo dviese  ax.gif nors kai pasiskaitau komentarus, tai dar reikia gerai pagalvot, ar aš gerai tam pasiruosus biggrin.gif

Kol nepastoji tol gal ir atrodo, kad nepasiruošus, o kai jau žinai, kad tavyje mezgasi nauja gyvybė nei už ką nebenori jos niekur paleisti ir lauki kol laikysi kūdikėlį ant rankų. Pirmyn!
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kiek smagiu naujienu thumbup.gif nestuke.gif 4u.gif Sveikinu visas būsimas mamytes 4u.gif
Chardonnay, žiuriu jau tryse ir Egiptą aplankėt thumbup.gif
Kaip aš norėčiau sustabdyti laiką, mažylei jau greitai 8 mėnesiukai, o atrodo, katik nestuke.gif buvau...

QUOTE(Čarlė @ 2012 03 05, 00:20)
Kol nepastoji tol gal ir atrodo, kad nepasiruošus, o kai jau žinai, kad tavyje mezgasi nauja gyvybė nei už ką nebenori jos niekur paleisti ir lauki kol laikysi kūdikėlį ant rankų. Pirmyn!

drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *drauge*: 05 kovo 2012 - 08:26
QUOTE(*drauge* @ 2012 03 05, 09:22)
Sveikos  4u.gif
Kiek smagiu naujienu  thumbup.gif  nestuke.gif  4u.gif Sveikinu visas  būsimas mamytes  4u.gif
Chardonnay, žiuriu jau tryse ir Egiptą  aplankėt  thumbup.gif
Kaip aš norėčiau sustabdyti laiką, mažylei jau greitai 8 mėnesiukai, o atrodo, katik  nestuke.gif  buvau...

Dviese žinok lotuliukas.gif Vyras nevažiavo, su anyta aš ten poilsiavau blink.gif

Ačiū už sveikinimus ax.gif

Ir aš sutinku su Čarle drinks_cheers.gif Man irgi atrodė, kad dar pati kaip vaikas, kur jau man vaikutis. Bet pabandėm, gavosi iš karto, ir yra kaip yra smile.gif Net apie gimdymą negalvoju, nors iki pastojimo dažnai pagalvodavau, ir tas buvo baisinis stabdis, nes nepakeliu skausmo unsure.gif
Papildyta:
P.S. Tryse Italijoj buvom lapkričio mėn. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2012 03 05, 11:24)
Dviese žinok lotuliukas.gif  Vyras nevažiavo, su anyta aš ten poilsiavau blink.gif

Ačiū už sveikinimus ax.gif

Ir aš sutinku su Čarle drinks_cheers.gif  Man irgi atrodė, kad dar pati kaip vaikas, kur jau man vaikutis. Bet pabandėm, gavosi iš karto, ir yra kaip yra smile.gif Net apie gimdymą negalvoju, nors iki pastojimo dažnai pagalvodavau, ir tas buvo baisinis stabdis, nes nepakeliu skausmo unsure.gif
Papildyta:
P.S. Tryse Italijoj buvom lapkričio mėn. ax.gif

kokie keliauninkai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Čarlė @ 2012 03 05, 12:32)
kokie keliauninkai  thumbup.gif

Nu jau su garantija biggrin.gif Jau kiek išvykų apturėjau per nėštumą biggrin.gif Ir va Italijoj pabuvojom, ir Egiptem, ir į Žemaitijos ralį važiavom (pirmą kartą teko mikriuką vairuot lotuliukas.gif ) ir dar Druskininkuose savaitgalį lepinomės ax.gif
Stengiuos išnaudot galimybes biggrin.gif Su vaikiuku tiek nepalakstysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2012 03 05, 14:50)
Nu jau su garantija biggrin.gif  Jau kiek išvykų apturėjau per nėštumą biggrin.gif  Ir va Italijoj pabuvojom, ir Egiptem, ir į Žemaitijos ralį važiavom (pirmą kartą teko mikriuką vairuot lotuliukas.gif ) ir dar Druskininkuose savaitgalį lepinomės ax.gif 
Stengiuos išnaudot galimybes biggrin.gif  Su vaikiuku tiek nepalakstysi smile.gif

Oj kokia tu saunuole thumbup.gif varle keliauninke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2012 03 05, 16:52)
Oj kokia tu saunuole  thumbup.gif varle keliauninke  smile.gif

Aha, pati savim neatsistebiu biggrin.gif
Atsakyti