Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

Labuka,

Visų pirma sveikinu Šagrenę su tortadieniu birthday.gif
O visų antra registruojosi čia ir ačiū siunčiu Raseliukei mirksiukas.gif

Pas mane problemėlių su mamos sveikata buvo, ligoninėje guli, bet jau geriau.. O daugiau nieko naujo smile.gif ai, nuo balandžio 1d. pradėsiu naujoje vietoje dirbti tai šios paskutinės savaitės bus streso pilnos, nes darbus perduot reikės..
Atsakyti
Šagrene, su gimtadieniu!!!
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Tomita @ 2011 03 13, 17:13)
Labuka,

Visų pirma sveikinu Šagrenę su tortadieniu  birthday.gif
O visų antra registruojosi čia ir ačiū siunčiu Raseliukei  mirksiukas.gif

Pas mane problemėlių su mamos sveikata buvo, ligoninėje guli, bet jau geriau.. O daugiau nieko naujo smile.gif ai, nuo balandžio 1d. pradėsiu naujoje vietoje dirbti tai šios paskutinės savaitės bus streso pilnos, nes darbus perduot reikės..

Tomita, mamai sveikatos 4u.gif
Sveikinimai su nauju darbu thumbup.gif kokioj srityje darbuosies?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseliuke: 13 kovo 2011 - 19:16
Šagrene, su gimimo diena! bigsmile.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Su gimimo diena, Šagrene!!! birthday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemiga3272: 13 kovo 2011 - 21:51
AČIŪ, MERGINOS user posted image
user posted image



Gimtadienis praėjo puikiai. Pas mus atskrido mūsų liudininkai, tai pasidarėm kelionę ir aišku smagų vakarą smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Sagrene su praejusiu tave drinks_cheers.gif

As sestadieni sulaukiau suneno gimimo thumbup.gif bet ot staigmena padare biggrin.gif gydytoja sake kad mergaite bus, o teveliams siurpriza kudikelis padare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šagrenė @ 2011 03 13, 16:44)
ačiū, Margaritka, šnd mano gimtadienis  wub.gif

SVEIKINU SU GIMTADIENIU 4u.gif bis.gif birthday.gif happybday.gif
Papildyta:
QUOTE(egleegle @ 2011 03 14, 09:42)
Sveikos  4u.gif

Sagrene su praejusiu tave  drinks_cheers.gif

As sestadieni sulaukiau suneno gimimo  thumbup.gif bet ot staigmena padare  biggrin.gif  gydytoja sake kad mergaite bus, o teveliams siurpriza kudikelis padare  biggrin.gif

Kažkas manęs klausė ar Jurga vaikiukų neturi, sakau jau netrukus turėtų atsirasti lelius, nu va ir yra jau biggrin.gif (o gal čia iš kitos pusės sūnėnas? blush2.gif )
Papildyta:
QUOTE(Tomita @ 2011 03 13, 18:13)
Pas mane problemėlių su mamos sveikata buvo, ligoninėje guli, bet jau geriau.. O daugiau nieko naujo smile.gif ai, nuo balandžio 1d. pradėsiu naujoje vietoje dirbti tai šios paskutinės savaitės bus streso pilnos, nes darbus perduot reikės..

Tomita, sveikatėlės tavo mamukui 4u.gif O tau sėkmės darbuose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chardonnay: 14 kovo 2011 - 16:22
QUOTE(Raseliuke @ 2011 03 13, 20:16)
Tomita, mamai sveikatos  4u.gif
Sveikinimai su nauju darbu  thumbup.gif kokioj srityje darbuosies?

Ačiū mirksiukas.gif Toje pačioje kaip ir dabar: baldų gamyba ir su ja visi susiję darbai: užsakymų priėmimas, medžiagų užsakymas, transporto užsakymas ir tt.. Kontrolė visko smile.gif Bet laabai mėgstu tokį darbą, nes esu vadovauti mėgstantis žmogus.. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Chardonnay @ 2011 03 14, 17:20)
Tomita, sveikatėlės tavo mamukui  4u.gif  O tau sėkmės darbuose smile.gif

Dėkui mirksiukas.gif Mamai jau tikrai geriau, buvo labai išgąsdinusi unsure.gif Kaip Mylimai sekasi? gal jau intensyviau ieškai darbelio?
Atsakyti
nea.. aš vis dar poilsiauju..

be to, kiek peržvelgiu darbo skelbimus, tai ieško arba draudimo pardavėjų, arba kokių specifikacijų kur neturiu, pvz medicina, inžinieriai...

arba sritys, kur esu visai žalia ir nenorėčiau mokytis - metalo gamyba/prekyba...


tai žodžiu, žvalgausi ir šniukštinėju toliau.
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 03 14, 17:20)
Kažkas manęs klausė ar Jurga vaikiukų neturi, sakau jau netrukus turėtų atsirasti lelius, nu va ir yra jau  biggrin.gif (o gal čia iš kitos pusės sūnėnas? blush2.gif )

is tos tos puses mirksiukas.gif vakar jau gryzo i namucius wub.gif

Labas rytas smile.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos 4u.gif
Jei galite ir norite, paaukokite nukentėjusiems nuo cunamio ir žemės drebėjimo Japonijoje 4u.gif
Kad ir nedaug pervedziau, bet, manau jiems dabar labiau reikalingi tie pinigeliai nei man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowileete @ 2011 03 15, 10:28)
Labas rytas merginos  4u.gif
Jei galite ir norite, paaukokite [url=http://www.redcross.lt/naujienos/pagalba-japonijos-zmonems]nukentėjusiems nuo cunamio ir žemės drebėjimo Japonijoje

kazin kiek ta Lietuvele surinks tu pinigeliu, tie zmones ir taip nustekenti...

galetu vel izimybes koki labdaringa koncerta suorganizuoti g.gif
Atsakyti