Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

QUOTE(egleegle @ 2012 02 22, 13:35)
i ta pacia turkija smile.gif labai norisi atsitraukti nuo darbu, o poilsine kelione su isjungtais mobiliais tam labai tinka  thumbup.gif  gal bandysim  nestuke.gif  dar kalbam ta tema smile.gif smile.gif

joooo...sauniu atostogu jums thumbup.gif

QUOTE(Bente @ 2012 02 22, 14:35)
Mes ir ten pat dar gyvenam, nusipirkom namus, vasariop laukiam semos pagausejimo smile.gif

sveikinu! 4u.gif

QUOTE(w_ilt_e @ 2012 02 22, 15:31)
Kristaline smagu kad apie antra mastot as kazkaip nenoriu taip greit, nes reikia po tos kad visos nervu lasteles ataugtu i vieta biggrin.gif

ne taip ir greit biggrin.gif jau panelei bus 2 metukai, o dar kada pavyks suplanuoti, neaisku.... unsure.gif ax.gif
oj, man tai su nervais ir viskuo kitu pasisekek, mano vaikas auksinis wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

kaip smagu, tema pagyvejo thumbup.gif

Pas mus kol kas viskas taip pat.

Bente, sveikinu 4u.gif

Eglute, kaip faina, keliausit wub.gif ir bandykit nestuke.gif lauksim geru ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2012 02 22, 19:13)
joooo...sauniu atostogu jums  thumbup.gif

dekui dekui biggrin.gif

Bente sveikinu su pagausejimu thumbup.gif

Raseliuke, o kada jus bandysit nestuke.gif a? smile.gif

P.S. ne per seniausiai perziurejau musu video, kur sudetos musu vestuvines foto.... atrodo kiek rupescio ir kiek smagiu ispudziu bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2012 02 22, 20:13)
oj, man tai su nervais ir viskuo kitu pasisekek, mano vaikas auksinis  wub.gif

o kaip saunu tau... mums su dantukais kaip pasikeite vaikas tai pasiutus kaip reikiant, nors svetimoj vietoj angeliukas wub.gif o tik namo gryztam doh.gif jau ir lempa sugebejo sudauzyt, is maitinimo kedutes iskrist, is lovos n... kartu kritus verysad.gif bet nieko sake kad as tokia pat buvau tai tikiuos pagerejimas pasimatys iki paauglystes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 02 23, 08:32)
o kaip saunu tau... mums su dantukais kaip pasikeite vaikas tai pasiutus kaip reikiant, nors svetimoj vietoj angeliukas  wub.gif  o tik namo gryztam  doh.gif jau ir lempa sugebejo sudauzyt, is maitinimo kedutes iskrist, is lovos n... kartu kritus  verysad.gif  bet nieko sake kad as tokia pat buvau tai tikiuos pagerejimas pasimatys iki paauglystes  biggrin.gif

doh.gif drinks_cheers.gif
su dantukais ir pas mus sirses buna sveciuose, bet nieko, isgyvenam biggrin.gif
svetimoj vietoj, arba prie svetimu jie visi auksiniai wub.gif
Musiske irgi kelis kartus iskrito is musu lovos, bet dabar jau saugosi, nebemandravoja prie lovos krasto, ir gerai, kad musu lova neauksta, tai neskaudziai krito smile.gif biggrin.gif
is kedutes? o tai neprisegi tu jos su dirzais? rolleyes.gif
to ir palinkesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2012 02 23, 13:52)
doh.gif  drinks_cheers.gif
su dantukais ir pas mus sirses buna sveciuose, bet nieko, isgyvenam biggrin.gif
svetimoj vietoj, arba prie svetimu jie visi auksiniai  wub.gif
Musiske irgi kelis kartus iskrito is musu lovos, bet dabar jau saugosi, nebemandravoja prie lovos krasto, ir gerai, kad musu lova neauksta, tai neskaudziai krito smile.gif biggrin.gif
is kedutes? o tai neprisegi tu jos su dirzais? rolleyes.gif
to ir palinkesiu  biggrin.gif

kaip tik segiau pasilenkiau paimt toki knopkiuka ir iskrito akimirksniu doh.gif mums tai isdygo dantys tik 10 men kai buvo per savaite 5 dantys doh.gif o kankino nuo 4 menesiu visi skausmai
o kaip suniukas i Urtyte reaguoja?
Atsakyti
Sveikutes wink.gif
Ooo žiūriu temukė truputį pagyvėjo thumbup.gif
Mes gyvenam gerai smile.gif Tik ta įvykusi avarija įvarė mums šoko. Bet tfu tfu tfu viskas bagėsi gerai. O mašinų bus dar ne viena. Svarbiausia mes abi sveikos. Turim du dantukus. Gera mano mergaitė, abi esam dideles miegales biggrin.gif Nors aišku kaip ir pas visus būna visokių dienų smile.gif Bet galiu drąsiai pasakyti kad "motinystė veža" biggrin.gif
Savaitgalį išeinam į vestuves, tai Liepytę pirmą kartą paliksim. Bet manau viskas bus gerai.
Bente, sveikinam su nestuke.gif 4u.gif
Egle, smagių ir vaisingu atostogų 4u.gif thumbup.gif
Kristalines, jau galvojat apie antra leliuką? Aš irgi turiu tookių minčių ax.gif Patinka man buti mama wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *drauge*: 23 vasario 2012 - 18:08
QUOTE(*drauge* @ 2012 02 23, 17:35)

Mes gyvenam gerai smile.gif Tik ta įvykusi avarija įvarė mums šoko. Bet tfu tfu tfu viskas bagėsi gerai. O mašinų bus dar ne viena. Svarbiausia mes abi sveikos. Turim du dantukus. Gera mano  mergaitė, abi esam dideles miegales biggrin.gif Nors aišku kaip ir pas visus būna visokių dienų smile.gif Bet galiu drąsiai pasakyti kad "motinystė veža"  biggrin.gif
Savaitgalį išeinam į vestuves, tai Liepytę pirmą kartą paliksim. Bet manau viskas bus gerai.
Kristalines, jau galvojat apie antra leliuką? Aš irgi turiu tookių minčių  ax.gif  Patinka man buti mama wink.gif

eik tu sau... dziaugiuosi, kad sveikos likote abi!!! 4u.gif
ur pritarsiu, kad motinyste tikrai veza! esu toookia laiminga, tokia laiminga.... wub.gif

Mes vasara eisim i vestuves, as jau dbr stresuoju, kaip cia su U bus, nors ir eis kartu ji i vestuves, bet poto turbut su mano tevais isvaziuos namo, o mes liksim ten.... unsure.gif biggrin.gif zodziu, as is tu mamu, kur vaikas turi buti man matomas, kad buciau rami smile.gif

aha, galvojam... rolleyes.gif jei viskas bus ok, ir su finansais ir su sveikatom, tai tikrai bus uzx metuku pradetas...... Nes zinai, maza kas gali nutikti siam gyvenime smile.gif


Raseliuke,
snd dariau tinginiu cepelinus - patiko bigsmile.gif lauksiu vakaro, kol MB ivertins biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 02 23, 12:54)
kaip tik segiau pasilenkiau paimt toki knopkiuka ir iskrito akimirksniu  doh.gif mums tai isdygo dantys tik 10 men kai buvo per savaite 5 dantys  doh.gif  o kankino nuo 4 menesiu visi skausmai
o kaip suniukas i Urtyte reaguoja?

nu ot.... doh.gif
gerai mirksiukas.gif dbr draugai nerealus biggrin.gif buciuojajsija ir buciuoja, o ji jam "myliu myliu" daro vis, o tas urzgia, nes ji stipriai uzgula ant jo, nes gi stipriai myli lotuliukas.gif
Atsakyti
oi kaip smagu mamytes kad jumis motinyste veza, mane kazkaip "veza" ne ten kur reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2012 02 22, 21:37)

Raseliuke, o kada jus bandysit  nestuke.gif  a? smile.gif


dar ne dabar. truputį vėliau ax.gif

QUOTE(*drauge* @ 2012 02 23, 17:35)
Sveikutes wink.gif
Ooo žiūriu temukė truputį pagyvėjo  thumbup.gif
Mes gyvenam gerai smile.gif Tik ta įvykusi avarija įvarė mums šoko. Bet tfu tfu tfu viskas bagėsi gerai. O mašinų bus dar ne viena. Svarbiausia mes abi sveikos.

maciau foto is avarijos FB, siaubas. sunku net ka pasakyt. svarbiausia jus abi sveikos 4u.gif

QUOTE(kristalines @ 2012 02 23, 18:15)

Raseliuke,[/b] snd dariau tinginiu cepelinus - patiko  bigsmile.gif  lauksiu vakaro, kol MB ivertins  biggrin.gif


man jie labiau varsketukus su mesa primine, nesuper, bet valgyt galima, o MB ivertino puikiai.
Atsakyti
Sveikos...
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 02 23, 19:34)
oi kaip smagu mamytes kad jumis motinyste veza, mane kazkaip "veza" ne ten kur reikia  doh.gif

man ir kartais stoga nuveza. biggrin.gif biggrin.gif Ypac kai ilgiau abiems tik dviems reik pabuti ir pvz visada namie. Kai ziema salciai buvo..
Bet siaip viskas gerai. Antro norejau kol buvo mazesnis. Dabar jau nebelabai noriu iskart. Po kokiu 4-5 metu. smile.gif Reik pasilset, pakeliaut, pasimegaut gyvenimu... rolleyes.gif
ka tik gryzom is keliones, savaite Pau buvo pas senelius.. Tai puikaii viskas.. Geras vaikas buvo. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės bigsmile.gif Smagumėlis, kad temutė atsigavo thumbup.gif Pasiilgau plepaliukų biggrin.gif O į kokią nors kitą temą įsiliet nesusigundžiau...

Ir naujienų yra blush2.gif Laukiam lėlytės (jau 5 su puse mėn) nestuke.gif wub.gif Ir jau viena koja Šiauliuose ax.gif Pagaliau įsigijom išsvajotą kotedžą clap.gif
Atsakyti