Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

QUOTE(egleegle @ 2011 10 12, 11:46)
atrasiau abejoms i az  bigsmile.gif  ax.gif  kaip gyvuojat?

Mes dar nuotraukeliu nesulaukiam  biggrin.gif  o fotografavomes rugpjucio 1 d  biggrin.gif

O mes rugpjūčio 9 fotkinomės, tai irgi foto dar neturim schmoll.gif Rašiau jai, tai sakė kalnus darbų turi, 4 vestuves keletą krikštynų ir 22 fotosesijas, nu ir į dvi keliones jau važiavo nuo rugpjūčio vidurio...
Čia aš prieš kokias 2 savaites jai rašiau.
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 10 14, 13:09)
O mes rugpjūčio 9 fotkinomės, tai irgi foto dar neturim schmoll.gif  Rašiau jai, tai sakė kalnus darbų turi, 4 vestuves keletą krikštynų ir 22 fotosesijas, nu ir į dvi keliones jau važiavo nuo rugpjūčio vidurio...
Čia aš prieš kokias 2 savaites jai rašiau.

as jai siandien parasiau, tai sake, kad vakar is keliones gryzo ir tikriausiai kita savaite atiduos CD g.gif bigsmile.gif

wilte dideles krikstynas planuojat ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egleegle: 14 spalio 2011 - 14:31
QUOTE(egleegle @ 2011 10 14, 15:30)
as jai siandien parasiau, tai sake, kad vakar is keliones gryzo ir tikriausiai kita savaite atiduos CD  g.gif  bigsmile.gif

wilte dideles krikstynas planuojat ?

Ojei,tai gal ir mes jau ne už ilgo gausim bigsmile.gif Atsibodo laukt jau ax.gif Pasigirk iš pat karto kai gausi foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2011 10 14, 16:30)
wilte dideles krikstynas planuojat ?


Bus apie 20 zmoniu, darysim per dukrytes pirmaji gimtadieni kad nereiktu dvieju baliu daryt, nes vasara nusimato dar 2 krikstynos smile.gif
bet kazkaip nekyla jokiu minciu joms nes tiek vyro seimoje ir mano krikstynos buvo elementarios, pakrikstija ir prie stalo ir fsio, o as tokiu nenoriu
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 10 24, 17:23)
Bus apie 20 zmoniu, darysim per dukrytes pirmaji gimtadieni kad nereiktu dvieju baliu daryt, nes vasara nusimato dar 2 krikstynos smile.gif
bet kazkaip nekyla jokiu minciu joms nes tiek vyro seimoje ir mano krikstynos buvo elementarios, pakrikstija ir prie stalo ir fsio, o as tokiu nenoriu

tada reikia kokiu aktyviu krikstateviu, kurie siuolaikiskai padarytu tas krikstynas rolleyes.gif aisku su jusu pagalba ax.gif

mes dar laukiam nuotraukeliu, tikriausiai sia savaite gausim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2011 10 24, 19:45)
tada reikia kokiu aktyviu krikstateviu, kurie siuolaikiskai padarytu tas krikstynas  rolleyes.gif aisku su jusu pagalba  ax.gif

mes dar laukiam nuotraukeliu, tikriausiai sia savaite gausim  smile.gif

Klausei dėl foto? Iš kur žinai, kad jau gausi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2011 10 24, 20:45)
tada reikia kokiu aktyviu krikstateviu, kurie siuolaikiskai padarytu tas krikstynas  rolleyes.gif aisku su jusu pagalba  ax.gif

mes dar laukiam nuotraukeliu, tikriausiai sia savaite gausim  smile.gif


musu krikstateviai bus labai jauni tad sunkiai ka jie sugalvos, nes tuos kuriuos norejom neisleidzia is darbo ( is airijos) o tada liko mazyliai musu o kiti kazkaip netiko mums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 10 24, 21:55)
Klausei dėl foto? Iš kur žinai, kad jau gausi? bigsmile.gif

Pati parase, kad sia savaite atiduos kompakta ax.gif
Tikriausiai darbuojasi dabar labai, nes ziuriu, kad nauju foto nebeikelia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2011 10 25, 09:57)
Pati parase, kad sia savaite atiduos kompakta  ax.gif
Tikriausiai darbuojasi dabar labai, nes ziuriu, kad nauju foto nebeikelia  rolleyes.gif

Ir aš parašiau jai, tai ir mums atiduos smile.gif Sakė norėjo per gimtadienį mano įkelt į blogą mūsų foto, bet savaitgalį dvejas vestuves turėjo, tai nebespėjo.
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 10 25, 13:16)
Ir aš parašiau jai, tai ir mums atiduos smile.gif Sakė norėjo per gimtadienį mano įkelt į blogą mūsų foto, bet savaitgalį dvejas vestuves turėjo, tai nebespėjo.

jau jusu foto maciau yra. puikiai atrodot thumbup.gif thumbup.gif labai grazi tavo plauku splava

Labas visoms 4u.gif
Atsakyti
as irgi maciau thumbup.gif labai labai grazu wub.gif uj kaip ir as laukiu kada ir mes gausim foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2011 10 25, 19:06)
jau jusu foto maciau yra. puikiai atrodot  thumbup.gif  thumbup.gif  labai grazi tavo plauku splava

Labas visoms  4u.gif

Ačiū ačiū smile.gif Dabar jau kitaip atrodau, gerokai patamsinti ir gerokai patrumpinti dabar mano plaukai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(egleegle @ 2011 10 26, 08:31)
as irgi maciau  thumbup.gif  labai labai grazu  wub.gif  uj kaip ir as laukiu kada ir mes gausim foto  bigsmile.gif

Ačiū smile.gif Sulauksit ir jūs greitu laiku smile.gif Smalsu labai jus pamatyti smile.gif
Atsakyti