Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

Sveikos 4u.gif
neissigaskit, cia as buvusi aiwulee,tik nicka pasikeiciau biggrin.gif
Google,tavo vyrukas jau koks didelis,ohoho, paziurejau fb ir galvoju kur tas laikas taip bega doh.gif
Ziuriu apie planavimus kalbat...man jau tuoj tuoj 28 bus,noriu jau maziuko ir labai,pavydziu visoms nestukems blush2.gif bet v nori pirmiau busta isigyti,tai nezinia kiek tai uztruks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 08 26, 00:30)
Rimtai?? 1,5 metų nesisaugojot visiškai ir tiek laiko užtruko kol "užkibo"?? Nebuvai susirūpinus, kad kažkas ne taip?

visiskai nesisaugojom, tik jau kai sumastem tuokiames tada pasisaugojom pora menesiu bet ir ta apsauga buvo minimali. as po metu laiko jau buvau psichologiskai paluzus, bet daktare pasake kad mano gimda persikreipus delto sunkiai ir pastoju, tai sake ikalt abiems ir bandyt kad kuo labiau atsipalaidave butumem. ir va pavyko smile.gif db turim dukryte wub.gif o asaru isliesta ne vienas kibiras kol pastojau
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 08 25, 22:30)
Rimtai?? 1,5 metų nesisaugojot visiškai ir tiek laiko užtruko kol "užkibo"?? Nebuvai susirūpinus, kad kažkas ne taip?

O siaip jau sveikai, reguliariai besimylinciai porai uztrukti pastoti iki 1 metu yra visiskai normalu. Ir tik po to gydytojai jau ziures kodel nepastoji....

QUOTE(Zajza @ 2011 08 25, 23:05)
Google,tavo vyrukas jau koks didelis,ohoho, paziurejau fb ir galvoju kur tas laikas taip bega  doh.gif
Ziuriu apie planavimus kalbat...man jau tuoj tuoj 28 bus,noriu jau maziuko ir labai,pavydziu visoms nestukems  blush2.gif  bet v nori pirmiau busta isigyti,tai nezinia kiek tai uztruks  doh.gif

Tikrai jau didelis... unsure.gif

Jei nori, tai pirmyn.. Ateis tas bustas veliau. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, užsuku aplankyt Jūsų.
Dėl šeimos planavimo. Mums jis visai neplanuotas. Bet labai džiugus, nes su prasminga data - 5 m. buvimo drauge naktelę paminėjant užsimanė naujas gyventojas atkeliauti, kad mums linksmiau būtų smile.gif Tai va, vienas "šmurkš" nesisaugant ir yra wub.gif
Todėl smagu, kad be jokių pastangų ir nerimo viskas taip įvyko. Augame, didėjame ir jaučiamės puikiai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šagrenė: 26 rugpjūčio 2011 - 15:30
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 08 26, 09:07)
visiskai nesisaugojom, tik jau kai sumastem tuokiames tada pasisaugojom pora menesiu bet ir ta apsauga buvo minimali. as po metu laiko jau buvau psichologiskai paluzus, bet daktare pasake kad mano gimda persikreipus delto sunkiai ir pastoju, tai sake ikalt abiems ir bandyt kad kuo labiau atsipalaidave butumem. ir va pavyko smile.gif db turim dukryte  wub.gif  o asaru isliesta ne vienas kibiras kol pastojau

O siaubeli blink.gif Be galo džiaugiuosi, kad jums pavyko wub.gif

GOOGLE, nemanau, kad čia labai normalu metus nepastot. Juk kartas per mėnesį smileysex.gif nėra normalus reguliarus mylėjimasis blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Šagrenė @ 2011 08 26, 16:25)
Sveikos, užsuku aplankyt Jūsų.
Dėl šeimos planavimo. Mums jis visai neplanuotas. Bet labai džiugus, nes su prasminga data - 5 m. buvimo drauge naktelę paminėjant užsimanė naujas gyventojas atkeliauti, kad mums linksmiau būtų smile.gif Tai va, vienas "šmurkš" nesisaugant ir yra  wub.gif
Todėl smagu, kad be jokių pastangų ir nerimo viskas taip įvyko. Augame, didėjame ir jaučiamės puikiai  tongue.gif

Superinė vaikučio pradėjimo istorija wub.gif Turbūt idealiau ir būt negali smile.gif Labai džiaugiuosi dėl tavęs. Linkiu pasinaudoti visomis privilegijomis šiuo stebukligu laikotarpiu wub.gif
Atsakyti
sveikos,

As irgi is keliu planuojanciu poru esu girdejus kad per metus laiko pastoti yra normalu.
O dabar paskutiniu metu sako, kad labai daug kam pirmas nestumas baigiasi persileidimu... g.gif unsure.gif

bet smagu girdeti naujienas apie jus, jau auginancias ir laukiancias maziukiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 08 28, 16:24)
O siaubeli blink.gif  Be galo džiaugiuosi, kad jums pavyko wub.gif

GOOGLE, nemanau, kad čia labai normalu metus nepastot. Juk kartas per mėnesį smileysex.gif nėra normalus reguliarus mylėjimasis blush2.gif
Papildyta:

Superinė vaikučio pradėjimo istorija wub.gif  Turbūt idealiau ir būt negali smile.gif  Labai džiaugiuosi dėl tavęs. Linkiu pasinaudoti visomis privilegijomis šiuo stebukligu laikotarpiu wub.gif

dekui wink.gif
zinok metai yra normalu o ypac jei kontraceptikus vartojai pries tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 08 28, 19:05)
dekui wink.gif
zinok metai yra normalu o ypac jei kontraceptikus vartojai pries tai smile.gif

Kontraceptikus esu naudojus prieš kokius 5-7 metus. Tai jau turbūt neturėtų įtakoti? g.gif Rupuž, gal reik pradėt "gamint"? blush2.gif Nė nebūčiau pamaniusi, kad taip ilgai užtrunka...
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 08 29, 13:06)
Kontraceptikus esu naudojus prieš kokius 5-7 metus. Tai jau turbūt neturėtų įtakoti? g.gif  Rupuž, gal reik pradėt "gamint"? blush2.gif  Nė nebūčiau pamaniusi, kad taip ilgai užtrunka...


bet va yra kam is pirmo karto uzkimba biggrin.gif bandykit gamint jei viskas gerai vasaros pradzioj gims labai puikus laikas bus augint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 08 29, 12:54)
bet va yra kam is pirmo karto uzkimba biggrin.gif bandykit gamint jei viskas gerai vasaros pradzioj gims labai puikus laikas bus augint smile.gif

Visada ir norėjau pasigimdyt vasarą biggrin.gif Nes pati labai nemėgau savo gimimo laiko (spalio pabaigos), nes jau šalta, darganota. Baisiai pavydėjau vaikams gimusiems vasarą ax.gif
Atsakyti

uztat, visu organizmas yra skirtingas. O kontraceptikai daro itaka visam gyvenimui. Chardonay, aisku tai nereiskia kad nepastosi is pirmo ar antro karto (ta prasme ciklo).
As pries planuojant pusmeti nebenaudojau, pasiseke is pirmo karto. bigsmile.gif Kazi antras per kiek uzkibtu. blush2.gif Bet net sveikai porai kartais uztrunka ir gera pusmeti.
Papildyta:
QUOTE(Chardonnay @ 2011 08 29, 12:34)
Visada ir norėjau pasigimdyt vasarą biggrin.gif  Nes pati labai nemėgau savo gimimo laiko (spalio pabaigos), nes jau šalta, darganota. Baisiai pavydėjau vaikams gimusiems vasarą ax.gif

Bet baisiai patogus laikas paskui primaitinimui kudikio. bigsmile.gif bigsmile.gif Nes pavasari buna 6 men ir kaiptik atsiranda sviezios darzoves. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 29 rugpjūčio 2011 - 12:35
QUOTE(Chardonnay @ 2011 08 29, 14:34)
Visada ir norėjau pasigimdyt vasarą biggrin.gif  Nes pati labai nemėgau savo gimimo laiko (spalio pabaigos), nes jau šalta, darganota. Baisiai pavydėjau vaikams gimusiems vasarą ax.gif


as gimus vasara (liepa) tai labai blogas laikas, nes mokslo laikais kol maza visi i kaimus islekia, poto vyresne dauguma dirba, studiju laikai dirbami, taiva gimtadieni esu sventus kai man buvo 10 m. o poto tik 22 ir tai atejo vos keli draugai nes visi isvyke i uzsieni darbuotis verysad.gif po ano gimtadienio toliau vel nesvenciau sad.gif tikiuos nuo 30 m bus daugiau draugu kurie grys i LT ir niekur vasara nebelakstys ax.gif blush2.gif
va aisku blogas laikas tik del gimtadienio sventimo smile.gif
Atsakyti