Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

[quote=Chardonnay,2011 08 19, 13:37]
Sveikutės 4u.gif
Mes darėmės fotosesiją pas Irmą Siliūnaitę rugpjūčio 9d., bet dar nėra foto, sakė reiks luktelt kol visas gausim, o keletą šiom dienom turėtų į savo blogą įmesti ax.gif

mes daremes rugpjucio 3 d, bet dar neimete nieko rolleyes.gif


as pvz del leliuko dar palauksiu ir su MV kazkaip sutariam siuo klausimu ir dar neskubam smile.gif ax.gif norim dar i kelias keliones nuvykti, o dar ir nama reikia paremontuoti, kad siltas lizdelis perenimui butu biggrin.gif nors man jau irgi uz menesiuko bus 27 m., bet kazkaip dar jauciu, kad paaugti, bent jau man, tai reikia iki to.....
Atsakyti
na tikrai tema mirsta... gaila...
del leliuko as ir nesu tikra, nes tik nusipirkom namus, reik remonto ir seip nesijauciu pasiruosus, bet vyras mano labai nori, tad nebesisaugom, bus kaip bus,,,
Atsakyti
Benete tikiuos kad uzkibs mazoji gyvybe wub.gif ir tikrai pasikeis nuomone smile.gif

sveikos

norejau paklaust pamenu pernais kazkurios samdete labai gera seimininke ( tik nevisom pavyko ja prikalbint nes buvo uzimta) gal galit kontaktus atsiust ? smile.gif tik niekaip nepamenu kas ja buvo uzsisakiu ax.gif
jau ruosiames krikstynoms noris kainas susizinot nes visur viskas brangsta... reikia pradet anksciau ruostis
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
QUOTE(Chardonnay @ 2011 08 19, 13:37)
Aš pati dabar esu pasimetus, nežinau ką daryt unsure.gif  Pagal mūsų planavimus jau turėtume pradėt leliuką, bet nesu įsitikinus ar jau tikrai tikrai noriu unsure.gif  Vis dar gyvenam pas mano mamą, savo namų dar neturim... MV jau norėtų, o aš va mėtausi. Nežinau su kuo pasitart, kas ką protingo pasakytų.. Tai va atėjau čia, ką jūs manot, ką daryt? Ir dar vienas "kabliukas": noriu pastoti būtent rudenį, kad vaikutis gimtų gegužės - rugpjūčio mėn. blush2.gif  Taigi jei dabar ne, tai tada kitą rudenį, bet man jau greit 27m... žodžiu, nežinau..

As visada masciau, kad dar ne laikas, visuomet rasdavau tam priezasciu.
Bet kai pagaliau pradejom planuoti, greit pastojau, gime lelyte ir viskas lb pasikeite, atrodo, kaip galejau nenoreti anksciau tokio mazo stebuklelio. Ir kodel tiek delsiau...
Neisikalk i galva, kad butent nori,kad vaikelis gimtu viena ar kita menesi, jei neiseitu is kart pastoti, butu sunku.

QUOTE(kristalines @ 2011 08 19, 14:11)
labas 4u.gif

Šagrene, sveikinu 4u.gif

Chardonay jei nori, tada reikia, o jei nenori dar, dvejoji, tai apmastyk viska smile.gif Nes gyvenimas susilaukus kudikio pasikeicia  kardinaliai, savo gyvenima turi "atiduoti" tam maziukui, visas 24 valandas... wub.gif  ax.gif ar jau esi tam pasiryzusi, ar dar geriau palaukti ir "pribresti" tam smile.gif
O del to rudenio pasakysiu taip biggrin.gif duok D, kad tik isvis iseitu lengvai pastoti 4u.gif Aisku, reikia kazkaip planuoti ir pns., bet neuzsiciklink ant vasarinuko smile.gif nes aplink baisu kas darosi istikruju  verysad.gif  Jaunos poros, sveikos, ir snipstas, be mediku isikisimo nieko nesigauna unsure.gif

Pritariu drinks_cheers.gif

Kaip gyvuojat merginos?
Mes puikia:i augam, sypsomes. Per menesi 1.5 kg priaugo Liepukas smile.gif Savaitele atotogavom Palangoj. Dziaugiuosi motinyste wub.gif
Kristalines, itariu tave maciau berzneli vakar, bet is tolo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *drauge*: 25 rugpjūčio 2011 - 07:27
QUOTE(*drauge* @ 2011 08 25, 08:26)

Mes puikia:i augam, sypsomes.  Per menesi 1.5 kg priaugo Liepukas smile.gif Savaitele atotogavom Palangoj. Dziaugiuosi motinyste  wub.gif
Kristalines, itariu tave maciau berzneli vakar, bet is tolo  ax.gif

oj kaip sauniai augat! thumbup.gif 4u.gif Pavydziu atostogu, as kazkaip pabijojau sia vasara i pajuri su lelyte traukti (bet itariu kad bereikalo), tad likom be atostogu biggrin.gif blush2.gif
As kasdien ten bunu 4u.gif per pietus su abiem vaikais biggrin.gif ir poto vakare visa seimyna visada einam, jei tik nelyja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*drauge* @ 2011 08 25, 07:26)
As visada masciau, kad dar ne laikas, visuomet rasdavau tam priezasciu.
Bet kai pagaliau pradejom planuoti, greit pastojau, gime lelyte ir viskas lb pasikeite, atrodo, kaip galejau nenoreti anksciau tokio mazo stebuklelio. Ir kodel tiek delsiau...
Neisikalk i galva, kad butent nori,kad vaikelis gimtu viena ar kita menesi, jei neiseitu  is kart pastoti, butu sunku.

as ir pries pradedant savo mazuliuka galvojau gal dar per anksti ir t.t. Bet kai gime visai nesigailiu. thumbup.gif thumbup.gif Net dar vieno norisi. biggrin.gif Is vienos puses taip - atsakomybe didele. Negali niekur atsitraukti,niekur palikti. Ypac kai maitini pati. Kartais uzeina liudnumas laikinas, bet realiai norint galima suderinti bet ka. Greit laikas bega. Manajam jau metai ne uz kalnu, jau po biski vaiksto. smile.gif Tuoj taps savarankiskesnis, galesiu siek tiek atsipusti ir prasiblaskyti, pakeliauti... Ir tuo paciu busiu jauna mama. ax.gif

P.S. Ir gerai kad negalvojau pries pastodama, kad va gyvenam mazam mazam butuke jau tryse. Kad ketvirtam vietos nera. Gerai kad ale nelaukiau "geresniu" laiku. Viskas susitvarko savaime. rolleyes.gif O tam mazam vaikeliui nereikia nei jo kambario, nei zaislu. Tik DAAAUG demesio ir meiles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Google: 25 rugpjūčio 2011 - 12:25
Ačiū visoms išsakiusioms savo mintis smile.gif
Kristalines, apie tą dalyką, kad daugybė jaunų žmonių negali susilaukti vaikiuko ir aš dažnai pamąstau. Bet kaip jau lemta, taip ir bus... Ar čia planuosi anksčiau ar vėliau g.gif

Bente, šaunu taip, atsiduodi Dievo valiai smile.gif Turbūt ir mums reiks taip padaryt smile.gif kada nors... Ech, sunkus tas moterų gyvenimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 08 25, 15:30)
Ačiū visoms išsakiusioms savo mintis smile.gif
Kristalines, apie tą dalyką, kad daugybė jaunų žmonių negali susilaukti vaikiuko ir aš dažnai pamąstau. Bet kaip jau lemta, taip ir bus... Ar čia planuosi anksčiau ar vėliau g.gif

Bente, šaunu taip, atsiduodi Dievo valiai smile.gif Turbūt ir mums reiks taip padaryt smile.gif kada nors... Ech, sunkus tas moterų gyvenimas biggrin.gif


cia kaip rase gali planuot bet gaunas S... taip ir mums, as pastojau tik po 1.5 metu ot planuotojai is musu nekokie doh.gif

oi google kaip smagu kad gerai augat, o dar maitini?
kristaline mes su 2.5 men laiko vaikiuku lekem i pajuri ir ne kiek nesigailiu. aisku baime buvo bet...manau kita vasara atsiimsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 08 25, 19:25)
oi google kaip smagu kad gerai augat, o dar maitini?
kristaline mes su 2.5 men laiko vaikiuku lekem i pajuri ir ne kiek nesigailiu. aisku baime buvo bet...manau kita vasara atsiimsit smile.gif

Taip, maitinu blush2.gif

Kuo mazesnis vaikiukas, tuo lengviau keliauti ir atostogauti kartu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2011 08 25, 22:31)
Taip, maitinu blush2.gif

Kuo mazesnis vaikiukas, tuo lengviau keliauti ir atostogauti kartu 4u.gif

o kokia saunuole tu, as tai jauciu kad pieno mazeja dienom jau doh.gif
pritariu kuo mazesnis tuo geriau, db guli ramu poto jau lakstys viena ne per kur negalesi palikt.
pirma kart kai buvom tai dukryte vezimuke miegojo o mes juroj maudemes o antra karta vsio jai jau demesio reikejo
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 08 25, 20:34)
o kokia saunuole tu, as tai jauciu kad pieno mazeja dienom jau  doh.gif
pritariu kuo mazesnis tuo geriau, db guli ramu poto jau lakstys viena ne per kur negalesi palikt.
pirma kart kai buvom tai dukryte vezimuke miegojo o mes juroj maudemes o antra karta vsio jai jau demesio reikejo

taip tik atrodo kad mazeja... ir man taip rodesi, bet vis dar yra.. Tik nebeisipucia (.)(.) tiek. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=w_ilt_e,2011 08 25, 20:25]
cia kaip rase gali planuot bet gaunas S... taip ir mums, as pastojau tik po 1.5 metu ot planuotojai is musu nekokie doh.gif

Rimtai?? 1,5 metų nesisaugojot visiškai ir tiek laiko užtruko kol "užkibo"?? Nebuvai susirūpinus, kad kažkas ne taip?
Atsakyti