Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

QUOTE(Nemiga3272 @ 2011 07 02, 12:17)
Sveikos smile.gif Jau gal kažkurioms praėjo vestuvių metinės?

Ir mums jau praejo metines smile.gif Su draugais buvom Varniuose, Bliuzo naktyse, tai taip ir atsventem biggrin.gif Grizom sekmadieni (liepos 3), nuvarge visiskai, kritom i lova pailset. Paskambino anyta MV, sako atlek lauktuviu pasiimt (is pajurio grizo), ir jis isleke. Pas mane moteriskos nuojautos apskritas nulis biggrin.gif Grizta brangusis su mano megiamiausia balta roze, as kaip visada pauostyt prisitraukiau, ir joje pamaciau grandinele su pakabuku bigsmile.gif Labai labai nustebau, nes nesit bigsmile.gif kejau, nieko neplanavom. Tik fot bigsmile.gif sesija liepos pabaigoj planuojam pasidaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 07 12, 21:33)
Ir mums jau praejo metines smile.gif Su draugais buvom Varniuose, Bliuzo naktyse, tai taip ir atsventem  biggrin.gif  Grizom sekmadieni (liepos 3), nuvarge visiskai, kritom i lova pailset. Paskambino anyta MV, sako atlek lauktuviu pasiimt (is pajurio grizo), ir jis isleke. Pas mane moteriskos nuojautos apskritas nulis biggrin.gif  Grizta brangusis su mano megiamiausia balta roze, as kaip visada pauostyt prisitraukiau, ir joje pamaciau grandinele su  pakabuku bigsmile.gif  Labai labai nustebau, nes nesit bigsmile.gif kejau, nieko neplanavom. Tik fot bigsmile.gif sesija liepos pabaigoj planuojam pasidaryt smile.gif


Kaip miela wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 07 12, 20:33)
Grizta brangusis su mano megiamiausia balta roze, as kaip visada pauostyt prisitraukiau, ir joje pamaciau grandinele su  pakabuku bigsmile.gif 

saunuolis koks wub.gif
Atsakyti
Informuoju, kas mūsų DRAUGĖ, jau sūpuoja dukrelę wub.gif
Viskas sklandžiai praėjo - 2,5 kg 48 cm, gimė šypsodamasi wub.gif

SVEIKINIMAI user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šagrenė @ 2011 07 15, 18:49)
Informuoju, kas mūsų DRAUGĖ, jau sūpuoja dukrelę  wub.gif
Viskas sklandžiai praėjo - 2,5 kg 48 cm, gimė šypsodamasi  wub.gif

SVEIKINIMAI user posted image


didziausi sveikinimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šagrenė @ 2011 07 15, 18:49)
Informuoju, kas mūsų DRAUGĖ, jau sūpuoja dukrelę  wub.gif
Viskas sklandžiai praėjo - 2,5 kg 48 cm, gimė šypsodamasi  wub.gif

SVEIKINIMAI user posted image


Nuoširdūs sveikinimai mūsų naujai iškeptai mamytei!!! wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nuosirdziausi sveikinimai Draugei!!! Aukit dideles ir sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Help! gal turit kokių idėjų, ką padovanot nuotakai per mergvakarį? kad tilptų į 100-200 Lt ribą.. niekaip nesugalvojam unsure.gif ką jūs gavot per savo mergvakarius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemiga3272: 16 liepos 2011 - 09:59
Didziuliai sveikinimai Draugei 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif

Nemiga,as net neturejau mergvakario,tai nzn ka patarti biggrin.gif gal yra kokia tema cia supermamose apie mergvakarius ir pan g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemiga3272 @ 2011 07 16, 10:59)
Help! gal turit kokių idėjų, ką padovanot nuotakai per mergvakarį? kad tilptų į 100-200 Lt ribą.. niekaip nesugalvojam  unsure.gif ką jūs gavot per savo mergvakarius?


sveikos,

DRAUGE didžiausi sveikinimai tau 4u.gif thumbup.gif


as per mergvakari gavau ivairiu niekuciu smile.gif pabandyk internete paieskot, pvz. http://superdovana.lt/ smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Ačiū už sveikinimus smile.gif
Mamyte ir dukrytė jaučiasi puikiai. Mažyle daug valgo, miega ir tevelius džiugina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*drauge* @ 2011 07 21, 12:07)
Sveikutes  4u.gif
Ačiū už sveikinimus smile.gif
Mamyte ir dukrytė jaučiasi puikiai. Mažyle daug valgo, miega ir tevelius džiugina smile.gif


Smagu ir skaityti tokias geras naujienas smile.gif smile.gif vaikelis turbut inesa i seima daug dziaugsmo, bet jei jis dar ir gerai valgo ir ramiai miega, tai tada turbut - ypac. smile.gif
Atsakyti