Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

QUOTE(aiwulee @ 2011 06 07, 19:34)
Sveikos  4u.gif
o as turbut jau pamirsau ka tie karsciai reiskia,nes man taip pavyyyydu  rolleyes.gif  biggrin.gif  pas mus cia airijoj turbut niekada vasara neateis,vis lyja ir lyja, vos 12 silumos dabar man rodo  doh.gif tevai mano netiki kad mes peciu kurenam,namus sildomes  biggrin.gif va kokie skirtingi pasauliai,deja  smile.gif

laba 4u.gif

ojej, o kuriam mieste gyvenat?

pas mus baisiai karsta, namie va dabar 28,5 laipsnio tease.gif
bet va sode to karscio visiskai nesijaucia, kazkaip padirbi, issimaudai ir visai normalu, bet mieste neimanoma, prakaitai bega biggrin.gif

grisit sia vasara i LT?
Atsakyti
Sveikutės, pagyvenimas forume smile.gif Karščiai veikia atvirkščiai smile.gif
Pas mus irgi orai gražūs. Savaitgalį dar neišdrįsau išsimaudyti fjorde, bet pabraidžiau smile.gif Neblogas vandenėlis.
Pavydžiu, kad LT tokie karščiai... iškart man primena dienų leidimą sode, prie šašlykiuko, draugų kompanijos ir, žinoma, gaiviai išsimaudyti vėsią naktį wub.gif
Mes grįšime į LT liepos mėn. Tai jau liudininkai pasakė tėvams, kad gręš mus, nes reikia vestuvių metines paminėti lotuliukas.gif Tai jau planuoju mini programėlę visus į sodą ir smagiai pasisedėt. Nes laikas pralėks taip greit, kad nespėsim visų aplankyt.

Šiltų akimirkų visoms smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šagrenė: 07 birželio 2011 - 19:45
QUOTE(Raseliuke @ 2011 06 07, 17:53)
laba  4u.gif

ojej, o kuriam mieste gyvenat?

pas mus baisiai karsta, namie va dabar 28,5 laipsnio  tease.gif
bet va sode to karscio visiskai nesijaucia, kazkaip padirbi, issimaudai ir visai normalu, bet mieste neimanoma, prakaitai bega biggrin.gif

grisit sia vasara i LT?


Aha,erzink erzink beee.gif biggrin.gif as tai va sedziu su siltu dzemperiu ir i pleduka susisukus... rolleyes.gif galetumet pasidalinti siluma ir visiems gerai butu biggrin.gif
Griztam birzelio gale,jau skaiciuoju dienas lithuania.gif tikiuosi grazus oras palauks manes mastau.gif teks krikstynose ir vestuvese sudalyvauti,tai nusimato veiksmo kaip visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwulee @ 2011 06 08, 00:28)
Aha,erzink erzink beee.gif  biggrin.gif    as tai va sedziu su siltu dzemperiu ir i pleduka susisukus...  rolleyes.gif galetumet pasidalinti siluma ir visiems gerai butu  biggrin.gif
Griztam birzelio gale,jau skaiciuoju dienas  lithuania.gif tikiuosi grazus oras palauks manes  mastau.gif teks krikstynose ir vestuvese sudalyvauti,tai nusimato veiksmo kaip visada  smile.gif

as mielai pasidalinciau tuo karsciu 4u.gif

mes siemet jau 2 vestuvese buvom, atrodo kaip ir viskas siems metams, nebent kas netiketai sugalvotu biggrin.gif
Atsakyti
Deja pas mus ir salta tik 11 lauke, lyja ir neaisku kada bus grazus orai. Paiilgau lietuviskos vasaros, jau nepamenu kiek metu neturejau rimtu lietuvisku atostogu g.gif bet vat siemet grisim liepos vidury, tikiuosi pajusiu ta karsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2011 06 07, 20:49)
Sveikos..

mes ir slepiames slepiames, ale vistiek jau pakepem abu su Paulium. smile.gif

O cia tie pora menesiu tokia didele itaka daro? Gi vaikai per 9 men, o ne per 9 dienas manta susikrauna ir pas jus atsikrausto.  biggrin.gif  biggrin.gif  Dar tieeeeek daug galima nuveikti ir siek tiek pilvotai. rolleyes.gif


Na tie pora menesiu todel, kad reikia dar padirbt del soc garantiju smile.gif

QUOTE(Bente @ 2011 06 09, 12:47)
Deja pas mus ir salta tik 11 lauke, lyja ir neaisku kada bus grazus orai. Paiilgau lietuviskos vasaros, jau nepamenu kiek metu neturejau rimtu lietuvisku atostogu g.gif  bet vat siemet grisim liepos vidury, tikiuosi pajusiu ta karsti smile.gif


Sunku patiket, kad kazkur yra taip vesu cool.gif laisvai galeciau airijoj gyvent biggrin.gif man lietus labai patinka, karscio nepernesu. einu lagaminu krautis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemiga3272 @ 2011 06 09, 16:56)
Sunku patiket, kad kazkur yra taip vesu  cool.gif laisvai galeciau airijoj gyvent biggrin.gif man lietus labai patinka, karscio nepernesu. einu lagaminu krautis biggrin.gif


Oj,tai gyventum ir vargo nematytum biggrin.gif nes paskutiniu metu lietus praktiskai istisai pliaupia irnesakyk.gif
As tai jau vien del to nemegstu Airijos,as megstu siluma,saule ir pan wub.gif lietus mane varo i depresija, vaikstau nuolat apsnudus rolleyes.gif
Atsakyti
mirsta forumas.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2011 06 29, 21:07)
mirsta forumas.... ax.gif

ryskiai unsure.gif
pries metus tiek pliurpem, tiek dalinomes ispudziais, o dabar nebeturim apie ka kalbet sad.gif gaila kazkaip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2011 06 29, 22:35)
ryskiai  unsure.gif 
pries metus tiek pliurpem, tiek dalinomes ispudziais, o dabar nebeturim apie ka kalbet sad.gif  gaila kazkaip  verysad.gif

drinks_cheers.gif

kaip gyvenate,merginos?
Atsakyti
Sveikos smile.gif Jau gal kažkurioms praėjo vestuvių metinės?
Atsakyti
QUOTE(Nemiga3272 @ 2011 07 02, 12:17)
Sveikos smile.gif Jau gal kažkurioms praėjo vestuvių metinės?

mums smile.gif
Atsakyti