Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

QUOTE(w_ilt_e @ 2011 05 20, 17:55)
monika dar su pilvuku wink.gif

Bet tai čia nebesilanko g.gif Kiek laiko jai? Čia nėštukių temoj susitinkat su ja?
Papildyta:
QUOTE(*drauge* @ 2011 05 20, 20:51)
Sveikutes wink.gif
Ir mane Šagrene suintrigavai su tuo pasakymu  lotuliukas.gif Ot visos kokios cekaunos, tik ne taip zodi parasyk biggrin.gif

O mums gerai sekasi. Augam, juda, banguoja mano lelyte smile.gif kraiteli ruosiam, baseina,  nestuke.gif kursus lankom smile.gif
Kazkaip ziuriu neskubat merginos  nestuke.gif tapti smile.gif Ko laukiat?

Tai smagu, kad jums viskas puikiai einasi thumbup.gif
Ko laukiu tai nelabai galiu atsakyt g.gif Turbūt didžiausias stabdis esu aš pati sau. Nepajutau dar, kad man dzin visi skausmai, gan nerūpestingas nemamos gyvenimas ir pan, nes žiauriai noriu leliuko blush2.gif Nors vaikučiai man labai patinka smile.gif Na ir antroj vietoj tas, kad dar gyvenam pas tėvus, nenusipirkom sklypo ir nepradėjom namo statybų. Jei pajudėtų tie klausimai, manau jau gal ir eitume "pirkt" leliuko blush2.gif

O ko kitos laukia? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Chardonnay @ 2011 05 23, 12:47)
O ko kitos laukia? biggrin.gif

Mes jau kaip ir noretumem vaikelio, bet dabar kadangi isvykstam i kita sali, tai geriau dviese but ax.gif O kai siek tiek apsilsim kojas ten, kaip ir sakei, eisim "pirkt" leliuko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dowileete: 23 gegužės 2011 - 15:00
o mes laukiam.. nes aš nenoriu.. nes nesijaučiu finansiškai stabili.. jaučiuos dar gal per maža.. smile.gif bet jaučiu, kad norisi vis labiau negu kad norėjosi tarkim prieš metus.
Atsakyti
o mes dar norim pakeliaut... bigsmile.gif tik tos keliones dar ne siais metais nusimato ax.gif
Atsakyti
As tai nenoriu vaiku dar,ir dar kad as tik viena dirbu ir is mano algos abu gyvenam.
Atsakyti
Na, mes jau grizom is Maljorkos, vestuviu metines atsvente. Pakeitem aplinka, pailsejom, tik tiek kad oras nelepino blush2.gif

O del leliuko, as ir nesijauciu subrendus, nors vyras labai nori... tai nezinau... negerai kai tik vienas nori, bet turbut greit reiks pirkti ir mum nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos,

Bente, Maljorka wub.gif kiek dienu ilsejotes?

as siandien atidariau maudymosi sezona thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif super duper vanduo, siltas koks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2011 06 05, 19:59)
Sveikos,

Bente, Maljorka  wub.gif  kiek dienu ilsejotes?

as siandien atidariau maudymosi sezona  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  super duper vanduo, siltas koks  wub.gif



Ilsejomes savaite, bet ten buvo apie 22 silumos, kai tup tarpu lietuvoj netoli 30 biggrin.gif
Bet visa kita super 4u.gif As ir buvau ilindus i jura, tai sezonas kaip ir atidarytas smile.gif
Atsakyti
Bente, nerealu wub.gif Smagumelis sitaip pamineti metines wub.gif

As dar neatidariau madymosi sezono, bet antradieni planuojam i Klaipeda nuvaziuot porai dieneliu, tai atidarysiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Nepernesu karsciu... karsta.gif negaliu pakest... fui. schmoll.gif

Mes jau abu kaip ir norim atzaleles, bet dar ne laikas turbut... gal rudeniop... rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Nemiga3272 @ 2011 06 07, 16:22)
Sveikutes  4u.gif
Nepernesu karsciu...  karsta.gif negaliu pakest... fui.  schmoll.gif

Mes jau abu kaip ir norim atzaleles, bet dar ne laikas turbut... gal rudeniop... rolleyes.gif


Sveikos 4u.gif
o as turbut jau pamirsau ka tie karsciai reiskia,nes man taip pavyyyydu rolleyes.gif biggrin.gif pas mus cia airijoj turbut niekada vasara neateis,vis lyja ir lyja, vos 12 silumos dabar man rodo doh.gif tevai mano netiki kad mes peciu kurenam,namus sildomes biggrin.gif va kokie skirtingi pasauliai,deja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemiga3272 @ 2011 06 07, 17:22)
Sveikutes  4u.gif
Nepernesu karsciu...  karsta.gif negaliu pakest... fui.  schmoll.gif

Mes jau abu kaip ir norim atzaleles, bet dar ne laikas turbut... gal rudeniop... rolleyes.gif


Sveikos..

mes ir slepiames slepiames, ale vistiek jau pakepem abu su Paulium. smile.gif

O cia tie pora menesiu tokia didele itaka daro? Gi vaikai per 9 men, o ne per 9 dienas manta susikrauna ir pas jus atsikrausto. biggrin.gif biggrin.gif Dar tieeeeek daug galima nuveikti ir siek tiek pilvotai. rolleyes.gif
Atsakyti