Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

Sveikos žmonelės,

mes liepos mėn. savaitėlei grįšime, tai fotosesija jau kaip ir sutarta su Daiva Kiele. Noriu paeksperimentuoti su kitais fotografais smile.gif Manau, ši fotosesija mūsų šeimai bus lb įsimintina dėl kelių priežasčių smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos!

Vis pagalvoju kaip jums sekas, ką beveikiat... Šiandien sutikau Mylima, tai sakau reikia įlysti į forumuką pažiūrėt smile.gif

Smagu, kad jau sūpuojat vaikučius, planuojat metines.

Pas mane jokių ypatingų naujienų nėra - sausį išsikėlė anyta, tai dabar ramiai gyvenam dviese, gandrai aplink mus irgi neskraido. Studijos irgi stovi vietoj, galvoju ar verta grįžt po akademinių ar man to reikia...

visoms po 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IevaB: 19 gegužės 2011 - 15:02
Aš tai su kolegom buvau.. įsijautus visa guliašą rinkaus smile.gif

Ir paskui sėdžiu.. kramsnoju.. žiūriu.. kas į mane taip žiūri.. ir kur galvoju mačiau.. smile.gif))
ir prisiminiau smile.gif))

Dažnai ten pietauji?


Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2011 05 19, 20:28)
Aš tai su kolegom buvau.. įsijautus visa guliašą rinkaus smile.gif

Ir paskui sėdžiu.. kramsnoju.. žiūriu.. kas į mane taip žiūri.. ir kur galvoju mačiau.. smile.gif))
ir prisiminiau smile.gif))

Dažnai ten pietauji?

Aš iš karto supratau, kad ten tu smile.gif
Seniau kasdien ateidavau. Dabar pas mus darbe virtuvėlę padarė, tai dažniausiai nešuos iš namų. Kai nepasigaminu nieko, tai atbėgu ten.
Darbelį pakeitei?
Atsakyti
QUOTE(Šagrenė @ 2011 05 17, 17:30)
Sveikos žmonelės,

mes liepos mėn. savaitėlei grįšime, tai fotosesija jau kaip ir sutarta su Daiva Kiele. Noriu paeksperimentuoti su kitais fotografais smile.gif Manau, ši fotosesija mūsų šeimai bus lb įsimintina dėl kelių priežasčių smile.gif

Gal nori ką nors pasipasakot? blush2.gif Gal nestuke.gif ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 05 20, 09:23)
Gal nori ką nors pasipasakot?  blush2.gif   Gal  nestuke.gif ? bigsmile.gif


jau ir mane suintrigavo bigsmile.gif ax.gif rolleyes.gif nagi nagi... mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egleegle: 20 gegužės 2011 - 08:35
QUOTE(egleegle @ 2011 05 20, 10:34)
jau ir mane suintrigavo  bigsmile.gif  ax.gif  rolleyes.gif nagi nagi...  mirksiukas.gif  biggrin.gif


Sveikos 4u.gif
Mhm, man irgi idomu bigsmile.gif
Atsakyti
Puoliau skaityti, ką ten tokio intriguojančio parašiau, kad taip sujudot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nea, jokių nestuke.gif nėra.
Tik šiaip šie metai lb jau permainingi mums ir geri. Todėl širdis ir džiūgauja smile.gif

Įdomu, kaip DRAUGEI sekasi? Ar paneša dar pilvuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šagrenė @ 2011 05 20, 15:01)
Puoliau skaityti, ką ten tokio intriguojančio parašiau, kad taip sujudot  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nea, jokių  nestuke.gif  nėra.
Tik šiaip šie metai lb jau permainingi mums ir geri. Todėl širdis ir džiūgauja smile.gif

Įdomu, kaip DRAUGEI sekasi? Ar paneša dar pilvuką smile.gif

Na tai džiaugiuosi, kad viskas į gera smile.gif

Aha, įdomu kaip ten jai einasi bigsmile.gif

Ji vienintelė nėštukė pas mus, ar dar yra? blush2.gif Google, Vilte ir Kristalines jau su leliais. Retai bekalbam, tai baigiu ir užmiršt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 05 20, 16:08)
Na tai džiaugiuosi, kad viskas į gera smile.gif

Aha, įdomu kaip ten jai einasi bigsmile.gif

Ji vienintelė nėštukė pas mus, ar dar yra? blush2.gif Google, Vilte ir Kristalines jau su leliais. Retai bekalbam, tai baigiu ir užmiršt blush2.gif


monika dar su pilvuku wink.gif
Atsakyti
Sveikutes wink.gif
Ir mane Šagrene suintrigavai su tuo pasakymu lotuliukas.gif Ot visos kokios cekaunos, tik ne taip zodi parasyk biggrin.gif

O mums gerai sekasi. Augam, juda, banguoja mano lelyte smile.gif kraiteli ruosiam, baseina, nestuke.gif kursus lankom smile.gif
Kazkaip ziuriu neskubat merginos nestuke.gif tapti smile.gif Ko laukiat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *drauge*: 20 gegužės 2011 - 19:54
QUOTE(IevaB @ 2011 05 20, 09:08)
Aš iš karto supratau, kad ten tu smile.gif
Seniau kasdien ateidavau. Dabar pas mus darbe virtuvėlę padarė, tai dažniausiai nešuos iš namų. Kai nepasigaminu nieko, tai atbėgu ten.
Darbelį pakeitei?



Tai jo..pakeičiau. Pas mus irgi yra virtuvėlė, bet kažkaip vis neįsidedu nieko. Tai arba į kokį kubą einam meduolių pirkt, arba kažkur užsukam.. arba šiaip pasivaikščiot..

Atsakyti