Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

Na ką.. aš tai vėl angina susirgau..

beje, radau darbą..tik bėda, kad nelabai jis man patinka sad.gif tikėjausi kiek kitokio... dirbu jau trečią savaitę..


žodžiu, darbo prasme giliai pasimetus... unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, forumas tikrai lb aprimęs smile.gif
Egle, sveikinu su nauju darbu. Kodėl išėjai iš senojo?
Mylima, kantrybės ir viskas bus ok. Dirbama gali ieškotis naujo.

O mes grįžom trumpam į LT. Nuostabu, kad orai kaip užsakyti wub.gif
Atsakyti
Egle- sveikinu su darbu ir kudikeliu biggrin.gif
Mylima- sveik 4u.gif gal dar priprasi naujame darbe?..
Sagrene- kaip pavyyyyydziu biggrin.gif smagiu atostogu!

Mes i Lt birzelio gale turetume skristi...krikstynos ir vestuves nusimato doh.gif
O daugiau kazkaip nieko naujo...abu su v dirbame tuose paciuose darbuose, isikureme naujuose namuose...toks sakyciau nuobodus gyvenimelis pas mane rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2011 04 18, 14:05)
Sveikos  4u.gif

As va pakeiciau darba  smile.gif  dabar su MV esam bendradarbiai  biggrin.gif Dar kudikeli isigijom - suniuka bokseriuke  ax.gif  bigsmile.gif

Kristalines tikrai smagu, kad viskas puikiai Jums einasi  thumbup.gif  man irgi idomu kaip praejo gimdymas  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif

Sveikinu su beibiu biggrin.gif Kažin kaip jums seksis kartu dirbt su vyru? g.gif Gal ne tam pačiam skyriuj? Kažin ar labai gerai būt visą parą kartu? Na bet kaip bebūtų linkiu sėkmės ir gerų bendradarbių naujam darbely 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mylima2007 @ 2011 04 18, 20:34)
Na ką.. aš tai vėl angina susirgau..

beje, radau darbą..tik bėda, kad nelabai jis man patinka sad.gif tikėjausi kiek kitokio... dirbu jau trečią savaitę..
žodžiu, darbo prasme giliai pasimetus... unsure.gif

Nu jau nebėdavok, džiaukis, kad išvis susiradai darbelį smile.gif O dabar neskubėdama gali žiūrinėtis įdomesnio darbuko smile.gif

Gydykis, nesirk, juk tokie nuostabūs orai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(aiwulee @ 2011 04 19, 01:59)
Mes i Lt birzelio gale turetume skristi...krikstynos ir vestuves nusimato  doh.gif
O daugiau kazkaip nieko naujo...abu su v dirbame tuose paciuose darbuose, isikureme naujuose namuose...toks sakyciau nuobodus gyvenimelis pas mane  rolleyes.gif

Kaip smagu, nauji namučiai, sveikinu bigsmile.gif Mūsų taip pat laukia draugų vestuvės, jau gegužės 13d ir tik vakar tepranešė doh.gif Reiks ieškotis suknelės... biggrin.gif
Atsakyti
As ir tik paskaitau cia, bet naujo nieko kazkaip net neturiu ka parasyti.

Faina, kas grizot i LT, as tai laukiu savo teveliu, penktadieni atvaziuos. smile.gif
Dirbam, gyvenam, laukiam atostogu smile.gif
Atsakyti
nu ką, antibiotikai, daug arbatos, ir dar daugiau purškeklių - ir viskas, sveika smile.gif
galiu džiaugtis ledais ir pavasariniu oru... faina nerealiai.

o dėl darbelio.. nu ekonomiškai nenaudinga... sėdi darbo biržoj, gauni 650lt. išlaidų neturi.
Eini į darbą, gauni 680lt, patiri kelionės, pietų išlaidas, lieka daaaug mažiau.

na va tik įgyji patirties, neužsisėdi, nebobėji.. smile.gif ech... visgi norėčiau atostogų, o jų tai greit nebus sad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!
Linkiu visoms graziu, siltu, linksmu Sv. Velyku! 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Tegul į Jūsų namus ateina švelnus saulės spindulys, pirmųjų pavasarinių gėlių kvapas, o kartu su numargintais margučiais stiprybė, meilė ir džiaugsmas.

user posted image
Atsakyti
Su Šv.Velykom Jus ir Jusu artimuosius! 4u.gif
Atsakyti
sveikiname visas su sia grazia pavasario svente wink.gif wub.gif
Atsakyti
Su sventemis visas!!!! 4u.gif
Atsakyti
As paveluotai, bet vistiek sveikinu su Sventemis ! 4u.gif biggrin.gif ax.gif
tikiuosi visos gerai praleidote Velykas wub.gif
Wilte,sveikinimai jusu mazylei su menesiuku ! wub.gif
Atsakyti