Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

Sagrene, o kiek tau metu kad dar 3 metus neplanuojat vaiku? blush2.gif
As ir esu st blush2.gif bdis, kaip tu sakai neturiu dar noro ar pasaukimo net nezinau. Negrzu taip net kalbet gal, bet taip yra ax.gif bet va man jau 27, kaip ir laikas butu... nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 04 01, 15:02)

Kaip suprast? biggrin.gif

DEL DARBO. KOL NEISMETE ISEJAU PATI biggrin.gif , NES TERMINUOTA SUTARTI TUREJAU blush2.gif biggrin.gif
oj dideliom pavasriau bet laiko netuiu netaisysiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bente @ 2011 04 01, 14:29)
Sagrene, o kiek tau metu kad dar 3 metus neplanuojat vaiku? blush2.gif
As ir esu st blush2.gif bdis, kaip tu sakai neturiu dar noro ar pasaukimo net nezinau. Negrzu taip net kalbet gal, bet taip yra ax.gif  bet va man jau 27, kaip ir laikas butu... nestuke.gif

Sveikos,
Man ir 27metai,ir as visai dar nenoriu vaiku,ir greitai as ju nenoresiu blush2.gif ,kazkokia as turbut nenormali,nera pas mane to nori ir viskas ir didziules meiles vaikams,pasiziurau kaip drauges turi vaiku,grazu,bet pati nenoriu. blush2.gif blush2.gif blush2.gif ,na bet gal po kiek metu tikekimes jis atsiras. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo margaritka25: 02 balandžio 2011 - 15:09
Sveikos smile.gif
Man 24, aš jau norėčiau vaikučių.. jau senai noriu ax.gif Tiesą pasakius, jau bandėm, bet nekibo.. o dabar jau reikia palūkėt, nes nesenai dirbt tik pradėjau, reikia užsitikrint motinystės išmokas, kad ramiau būtų smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už sveikinimus smile.gif
šiandien tegrįžom namo, jau jaučiamės gerai, tik tiek kad esame silpnesnės, bet kai sustiprėsim būsim pačios stipriausios biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo w_ilt_e: 03 balandžio 2011 - 17:14
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 04 03, 18:11)
Ačiū visoms už sveikinimus smile.gif
šiandien tegrįžom namo, jau jaučiamės gerai, tik tiek kad esame silpnesnės, bet kai sustiprėsim būsim pačios stipriausios biggrin.gif

Saunu, kad jus jau namuciuose! wub.gif O dbr palinkesim tik stipreti! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2011 04 03, 19:51)
Saunu, kad jus jau namuciuose! wub.gif O dbr palinkesim tik stipreti!  4u.gif


o tu dar 2 in 1?
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 04 03, 18:54)
o tu dar 2 in 1?

aha... rolleyes.gif lelyte neskuba niekur, laukia kol susils galutinai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2011 04 03, 20:01)
aha... rolleyes.gif  lelyte neskuba niekur, laukia kol susils galutinai  smile.gif


kaip pati jauties?
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2011 04 03, 17:01)
aha... rolleyes.gif  lelyte neskuba niekur, laukia kol susils galutinai  smile.gif


Sveikos 4u.gif
Jau tikrai galvojau kad supuoji mazyli,nemaciau pora dienu taves cia smile.gif bet dar ne smile.gif
Wilte,sveikatytes jums ! laukiam foto mazyles bigsmile.gif koks vardukas beje?
Google- sveikinimai Googlinukui 6 men proga 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif kur tas laikas bega taip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwulee @ 2011 04 03, 22:10)

Wilte,sveikatytes jums ! laukiam foto mazyles  bigsmile.gif  koks vardukas beje?



Deimile


Google sveikinimai tavo suneliui!!!! clap.gif clap.gif gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2011 04 03, 19:25)
kaip pati jauties?

ai visaip... smile.gif nelengvas tas galas unsure.gif niu bet ryt pas gydytoja, ziuresiu ka sakys...

QUOTE(aiwulee @ 2011 04 03, 21:10)
Sveikos  4u.gif
Jau tikrai galvojau kad supuoji mazyli,nemaciau pora dienu taves cia  smile.gif

schmoll.gif Uzsuku paskaityti, bet nlb turiu ka parasyti... blush2.gif

QUOTE(w_ilt_e @ 2011 04 03, 21:37)
Deimile
Google sveikinimai tavo suneliui!!!!  clap.gif  clap.gif  gathering.gif

Negirdetas vardas bigsmile.gif
Prisidedu prie sveikinimu! bigsmile.gif

o kaip tu pati jautiesi, a?
Atsakyti