Įkraunama...
Įkraunama...

2010 metų Šiaulių nuotakų namučiai

QUOTE(Tomita @ 2011 03 30, 10:53)
Labas,

sikarta as taip pat negalesiu dalyvaut  schmoll.gif
Beje sveikinimai naujai iskeptai mamytei  4u.gif  wub.gif Ech kai pagalvoji.. pernai tokiu metu kai kurioms pats ikarstis vestuviu planavimo buvo, o dabar va sveikinam mamytes  rolleyes.gif
Toks klausimelis - ka darot su vestuviu dekoracijom, tos kurios pirkot/gaminotes? pardavet ar sandeliuojat kaip ir as? smile.gif Galvoju skelbima deti, bet vis prityngiu..  smile.gif



aš lygiai kaip ir tu.. esu padėjus "ant arčios", nes noriu parduot, bet skelbimas dar neįdėtas biggrin.gif
Atsakyti
pas mane tai nelabai ir butu ko parduoti g.gif labai daug kas buvo nuomota ax.gif

su tais susitikimais tai sunkoka biggrin.gif as va antra savaite i reabilitacijos centra vaikstineju. Iskart po darbo lekiu ten ir iki 19 val bunu, tai tooookia isalkus bunu, kad apie nieka negaliu pagalvot, kaip namai ir saldytuvas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

siuo metu su MV galvojam labai intensyviai apie suniuka wub.gif wub.gif wub.gif labai labai norim tureti wub.gif gal kita savaite pavyks igyvendinti ta svajone wub.gif wub.gif
Atsakyti
As ir si myta praleisiu, o paskui jau nuo balandzio galesiu. Tada jau busim Siauliuose ir lafa bus i myta ateiti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2011 03 30, 13:45)
As ir si myta praleisiu, o paskui jau nuo balandzio galesiu. Tada jau busim Siauliuose ir lafa bus i myta ateiti.  ax.gif



tai jaučiu kad šį kartą irgi meeto nebus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*drauge* @ 2011 03 26, 20:28)
...  turesim  mergyte  flirt.gif

bigsmile.gif 4u.gif

Ačiū draugei už receptuką. bus išbandyta ateity wink.gif

Kas ketina ateit į susitikimą? ar šį praleidžiam? smile.gif
Atsakyti
Didziausi sveikinimai Wiltei susilaukus dukrytes wub.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Tie susitikimai tai kažkoks galvos skausmas. Man atrodo, kad jie visai nereikalingi, nes niekas nenori (negali) į juos eiti. Čia svetainėj nebelabai kas bendrauja, tai apie ką kalbėsim susitikusios? Pernai tai oho kiek būt buvę kalbos, o dabar... jokių didelių bendrų diskusijų smile.gif Kad visos nėščios ar su vaikiukais būtume, tada kitas reikalas. O dabar... Aišku, jei bus kada koks bendras didelis noras pasimatyt, tai tada davai ir susikooperuojam smile.gif Ką manot?
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2011 03 31, 12:22)
Sveikos 4u.gif  Tie susitikimai tai kažkoks galvos skausmas. Man atrodo, kad jie visai nereikalingi, nes niekas nenori (negali) į juos eiti. Čia svetainėj nebelabai kas bendrauja, tai apie ką kalbėsim susitikusios? Pernai tai oho kiek būt buvę kalbos, o dabar... jokių didelių bendrų diskusijų smile.gif Kad visos nėščios ar su vaikiukais būtume, tada kitas reikalas. O dabar... Aišku, jei bus kada koks bendras didelis noras pasimatyt, tai tada davai ir susikooperuojam  smile.gif Ką manot?

Buvau keliose mytuose kai buvau nescia ir dabar, tikrai pagr. temos ne apie tas kas mus sieja. g.gif
Atsakyti
Sveikinimai naujai iskeptiems teveliams smile.gif

Mums arteja vestuviu metines, nusipirkom jau bilietukus, svesim Maljorkoj 4u.gif
Noreciau ka nors ispudingo ten sugalvoti, tik dar nezinau ka, turbut mastysiu vietoj, pagal aplinka. Ka jus planuojat pirmosioms metinems? Gal ideju turit? Ar dovanosit ka nors savo vyram? As net neisivaizduoju ka tokia proga dovanoti. Geriausia dovana mano vyrui, turbut butu nestumas mano, bet as vis dar neapsisprendziu ar laikas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bente @ 2011 03 31, 16:34)
Sveikinimai naujai iskeptiems teveliams smile.gif

Mums arteja vestuviu metines, nusipirkom jau bilietukus, svesim Maljorkoj 4u.gif
Noreciau ka nors ispudingo ten sugalvoti, tik dar nezinau ka, turbut mastysiu vietoj, pagal aplinka. Ka jus planuojat pirmosioms metinems? Gal ideju turit? Ar dovanosit ka nors savo vyram? As net neisivaizduoju ka tokia proga dovanoti. Geriausia dovana mano vyrui, turbut butu nestumas mano, bet as vis dar neapsisprendziu ar laikas lotuliukas.gif



Smagios kelionės thumbup.gif
o dėl kažko dovanojimo - palieku vyrui laimę tai suorganizuoti...kelionė mintyse...
O dėl nėštumo, MV irgi jau neprieštarautų... tik aš toks stabdis ir sutarėm, kad be kokių 3 m. dar nieko neplanuoti... nesu tam pasiruošusi. Kaip ten sakoma, nejaučiu dar pašaukimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bente @ 2011 03 31, 14:34)
Sveikinimai naujai iskeptiems teveliams smile.gif

Mums arteja vestuviu metines, nusipirkom jau bilietukus, svesim Maljorkoj 4u.gif
Noreciau ka nors ispudingo ten sugalvoti, tik dar nezinau ka, turbut mastysiu vietoj, pagal aplinka. Ka jus planuojat pirmosioms metinems? Gal ideju turit? Ar dovanosit ka nors savo vyram? As net neisivaizduoju ka tokia proga dovanoti. Geriausia dovana mano vyrui, turbut butu nestumas mano, bet as vis dar neapsisprendziu ar laikas lotuliukas.gif

As dovanosiu.. Hantelius biggrin.gif

O pastojau as daugiau is isskaiciavimo. Siaip buciau veliau. Bet nei kiek nesigailiu. Myyyyyliu savo burbuliuka. wub.gif wub.gif wub.gif Jau noreciau antro. Gal irgi vyrui padovanot nestuma ant metiniu?! lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bente @ 2011 03 31, 15:34)
Sveikinimai naujai iskeptiems teveliams smile.gif

Mums arteja vestuviu metines, nusipirkom jau bilietukus, svesim Maljorkoj 4u.gif
Noreciau ka nors ispudingo ten sugalvoti, tik dar nezinau ka, turbut mastysiu vietoj, pagal aplinka. Ka jus planuojat pirmosioms metinems? Gal ideju turit? Ar dovanosit ka nors savo vyram? As net neisivaizduoju ka tokia proga dovanoti. Geriausia dovana mano vyrui, turbut butu nestumas mano, bet as vis dar neapsisprendziu ar laikas lotuliukas.gif

O jergutėliau kaip faina bigsmile.gif Kokių čia staigmenų begalvot, Maljorka bus didžiausia staigmena bigsmile.gif Nu superinės jūsų metinės nusimato wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Google @ 2011 03 31, 15:44)
As dovanosiu.. Hantelius  biggrin.gif

O pastojau as daugiau is isskaiciavimo. Siaip buciau veliau. Bet nei kiek nesigailiu. Myyyyyliu savo burbuliuka.  wub.gif  wub.gif  wub.gif Jau noreciau antro. Gal irgi vyrui padovanot nestuma ant metiniu?!  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kaip suprast? biggrin.gif
Atsakyti