Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur atsiranda vaikai?

Tai kaip atsiranda cia nieko, o kaip jus paaiskinate apie lyciu skirtumus.
Mano 3-ju metu vaikinas labai domisi, kuos skiriasi mergaite ir berniukas.
Kaip jus ivardijate vyriskus ir moteriskus organus???
Berniuko daug maz aisku, o kaip vadinate mergaites?
Mergaite turi krutis ir ka dar?
O kaip berniuko vadinate?

Atsakyti
Manoji vadina berniukų - peliuku, pelyte
Mergaičių - putiuku, putyte
lotuliukas.gif
Atsakyti


Mano kadangi pametinukai ,tai augo kartu, maudesi kartu ir klausimu ypatingu nebuvo: pas mergaites sisiukas , pas berniukus-pimpaliukas. O vat drauge augino du bernus, tai jos jaunesnelis karta grizes is musu , kur pabuvojo tuolete su mano mergina, issigandes pareiske, kad maniskei varna pimpuka nukando, kai si nuoga lakste. Jam tuomet buvo mazdaug 2.5 m
Atsakyti
QUOTE(*mamaite* @ 2007 06 07, 10:46)
Mano kadangi pametinukai ,tai augo kartu, maudesi kartu ir klausimu ypatingu nebuvo: pas mergaites sisiukas , pas berniukus-pimpaliukas. O vat drauge augino du bernus, tai jos jaunesnelis karta grizes is musu , kur pabuvojo tuolete su mano mergina, issigandes pareiske, kad maniskei varna pimpuka nukando, kai si nuoga lakste. Jam tuomet buvo mazdaug 2.5 m

lotuliukas.gif
na maniske 3.9m jau seniai zino, kad tetukai ir berniukai turi pimpaliuka, o mamos ir mergaites turi putiuka.

o apie vaiku atsiradima tai ji suzinojo pries metus kai pradejau lauktis seses. tuomet ir pradejau pasakoti, kad leliukas pilve gyvena. o kaip jis ten atsiranda tada dar neruprjo. po to tetukas nupirko CD pasaka "kaip atsiranda vaikai" kur viskas labai vaizdziai yra papasakota. tai isiziojus jos klausosi vis.
Atsakyti
sunus zino kaip atsiranda vaikai jau senokai nestuke.gif , bet apie lytinius organus teko ilgai aiskinti kad mergaites neturi kiausiniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liudnute @ 2007 07 10, 19:13)
sunus zino kaip atsiranda vaikai jau senokai nestuke.gif , bet apie lytinius organus teko ilgai aiskinti kad mergaites neturi kiausiniu biggrin.gif

o tai ka nebuvo mates niekad taves nuogos g.gif ?
Atsakyti
nu patinka man mano vaikas lotuliukas.gif beveik septyni metai, katik susilaukem broliuko, apie jo atsiradima atrodo jau buvo viska issiaiskines ir net laida apie gimdyma paslapcia pasiziurejo, o dabar sedim prie kompo, kazkur supermamoj gandras su leliuku nupiestas, nu tai vaikas klausia" ar tikrai tie pauksciai leliukus atnesa" doh.gif taigi ne sakau, matei juk kaip augo mamytes pilvuky, o tai ko tada sako sakydavai, kad prasyciau to paukscio broliuka kad atnestu doh.gif
Atsakyti
Paskaitinėjau ir galvoju maniškis vėlai susidomėjo šiuo klausimu. Jam jau 10 ir prieš keletą dieną uždavė klausimą šia tema ir matau, kad jau taip lengvai neiišsisuksiu teks kažkaip viską išaiškinti tik sutarėm kad atidėsim keletui dienų, nes mama neturi laiko doh.gif . Tai dabar svarstau kaip čia reiks išaiškint viską ir paskutiniu metu sulaukiu tokių klausimų kaip kas yra kontraceptikai ar lubrikantai g.gif Teks kloti visą tiesą tik nežinau kaip čia geriau išaiškinti kad teisingai suprastų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2007 07 16, 23:50)
Paskaitinėjau ir galvoju maniškis vėlai susidomėjo šiuo klausimu. Jam jau 10 ir prieš keletą dieną uždavė klausimą šia tema ir matau, kad jau taip lengvai neiišsisuksiu teks kažkaip viską išaiškinti tik sutarėm kad atidėsim keletui dienų, nes mama neturi laiko  doh.gif . Tai dabar svarstau kaip čia reiks išaiškint viską ir paskutiniu metu sulaukiu tokių klausimų kaip kas yra kontraceptikai ar lubrikantai  g.gif Teks kloti visą tiesą tik nežinau kaip čia geriau išaiškinti kad teisingai suprastų  doh.gif



Manau, aiskinti reikia pagal amziu ir vaiko supratima, ir niekada nieko nemeluoti. Maniske zino, kad kai tevelis labai myli mamyte, pilvuke atsiranda vaikiukas, kuris islenda is mamytes pilvo ligoninej. Dabar niekas jos neapgauna, nes ji visiems melagiams viska isaiskina smile.gif, kad vaikas yra "gindomas" biggrin.gif , o ne perkamas ar kas nors atnesa. Lyciu skirtuma supranta, nes yra jaunesnis brolis. Atsimena ir pilva, ir dar nori broliuko ir sesutes.
Kol nieko daugiau neklausia, tai nieko pati savo iniciatyva ir neaiskinu. Kai paklaus, paaiskinsiu vaikiskais zodziais.
Atsakyti
O mano mazoji pries menesi pirma karta pamate sesers naujagimi ir gryzus namo papasakojo man pas ta kudiki yra dar viena maza kojyte blush2.gif Tada ir papasakojau,kuo skiriasi berniukai nuo mergaiciu.paprastai,suprantamai....atrodo ramu dabar tuo klausimu...
Atsakyti
tiesa pries echoskopa sunui pasakiau kad gydytojas persvies ir paziures ka turesim berniuka ar mergyte, tai jis nusijuoke sako "o kaip jisai zinos juk visi leliukai be plauku" lotuliukas.gif
Atsakyti
Visa laika manė,kad vaikus is pilvo isima prapjove ,kadangi turiu cezario pjuvi. Nesenai rode filma su Travolta,kur jis taksistas ,veza pagrindine heroje i ligonine ir ji ten pagimdo ,tai tada paklause pro kur islenda.
Jos isitikinimu,kad gimtu vaikas reikia suituokti,nes nesenai,istekejo sesuo,tai vis klausia kada bus vaikelis.
Intymius dalykelius vadinome putytem ir pimpaliukais,kadangi nesenai pasidomejo konkreciau,tai ivardinom kaip turi buti,nebuvo jokio stebejimosi ,kartojimo ar pabrezimo.Domejosi ar visiems auga plaukai,ar garbanoti?Kada tures krutine? g.gif Kaip nekeista jau noretu.Lyginu su savimi,nenorejau,netgi kai jau buvo 12-13m. smile.gif
Atsakyti