Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur atsiranda vaikai?

Ir maniškis sėdi šiandien, košę valgo ir staiga klausimas : o kaip tu mane padarei, ne pagimdei, o padarei doh.gif , dukra vyresnė buvo šalia, tai apie gimdymą pati kalbą nusuko (ji tokia nuoširdžiai naivi wub.gif ), o sūnus toks konkretus, ir aš pasimečiau, irgi apie meilę kabėjau, bet jis po valandos vėl, vaikšto toks, pakaušį kasosi ir klausia: bet kaip p a d a r e i ax.gif , tikrai pasidalinkit, kaip gi keturmečio kalba paaiškinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(norako @ 2007 01 05, 17:28)
Ir maniškis sėdi šiandien, košę valgo ir staiga klausimas : o kaip tu mane padarei, ne pagimdei, o padarei  doh.gif  , dukra vyresnė buvo šalia, tai apie gimdymą pati kalbą nusuko (ji tokia nuoširdžiai naivi  wub.gif  ), o sūnus toks konkretus, ir aš pasimečiau, irgi apie meilę kabėjau, bet jis po valandos vėl, vaikšto toks, pakaušį kasosi ir klausia: bet kaip p a d a r e i  ax.gif  , tikrai pasidalinkit, kaip gi keturmečio kalba paaiškinti  bigsmile.gif

As kai mazes laukiausi, tai dicke (irgi buvo 4 m.) is kazkur isgirdo, kad vaikus atnesa gandras. Ir kiek as jai irodinejau, kad sese gims, tai nusprende: gandrasatnes sese i ligonine ir tada mama pagimdys.
Tai manau ir taviskis kazka isgirdo arba nusprende, kad jei zaislus daro tai ir vaikus gaminti reikia. Pabandyk paaiskinti, kad vaikas uzauga, o ne gaminamas. Bet sunkiai supras, jei nenores smile.gif
Atsakyti
Mano vaikučiai abu supranta, kad vaikai auga mamos pilvelyje, kol gimsta, bet va jei reiktų paaiškinti kaip ten atsiranda iki pradeda augt... Va čia būtų dilema g.gif
Atsakyti
QUOTE(renolda @ 2007 01 05, 19:53)
Mano vaikučiai abu supranta, kad vaikai auga mamos  pilvelyje, kol gimsta, bet va jei reiktų paaiškinti kaip ten atsiranda iki pradeda augt... Va čia būtų dilema  g.gif

o maniskis butent ir paklause,kaip ten tas vaikas atsirado(as laukiuosi) doh.gif pasimeciau g.gif peciais tampyt pradejau,tai jis pats man paaiskino:tu turbut kokia tablete isgerei ir atsirado.sakau:gal?daugiau neklausinejo.nors nezinau kaip cia geriau butu jam paaiskinti.
Atsakyti
o mano panelei parupo "kaip jus mane pasigaminot". mums 3,6 m.
Atsakyti
o mano vaikinas karta uzklause is kur atsirado:) is pradziu pasimeciau, bet po to jis man pats paaiskino - kad mamai i bambute idejo seklyte ir pilvelyje jis uzaugo, o tada, kai nebuvo jam ten vietos, mamai pilva prapjove ir istrauke:) net nepriestaravau jo versijai:)
Atsakyti
as suprantu, kad baisiai sarmata aiskinti, kaip ten tas vaikutis pilve atsiranda. nu, bet jau tos pasakos apie seklytes bamboj, nu jau ateiskit- blogiau ir uz kopustu versija blush2.gif
maniskiui beveik septyni. viena diena parupo negyvai, kas yra seksas ir kaip ten su tais vaikais buna. tai atsisedom, saltu veidu perskaitem kartu knygute "klausimai apie meile 5-8 metu vaikams"- paprastai, trumpai ir aiskiai- apie varpas, makstis ir spermatozoidus lotuliukas.gif nesakau, kad buvo lengva lotuliukas.gif rolleyes.gif uztat dabar liko ramus kaip bite - issisukau tam kartui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(širšė @ 2007 01 09, 11:35)
as suprantu, kad baisiai sarmata aiskinti, kaip ten tas vaikutis pilve atsiranda. nu, bet jau tos pasakos apie seklytes bamboj, nu jau ateiskit- blogiau ir uz kopustu versija  blush2.gif
maniskiui beveik septyni. viena diena parupo negyvai, kas yra seksas ir kaip ten su tais vaikais buna. tai atsisedom, saltu veidu perskaitem kartu knygute "klausimai apie meile 5-8 metu vaikams"- paprastai, trumpai ir aiskiai- apie varpas, makstis ir spermatozoidus  lotuliukas.gif  nesakau, kad buvo lengva  lotuliukas.gif  rolleyes.gif  uztat dabar liko ramus kaip bite - issisukau tam kartui  ax.gif

Gal ir gera knygutė, bet nemanau, kad penkiamečiui ji tiktų, gal jis dar truputuką per mažas mirksiukas.gif . Manę vaikas paprašė parodyti tą skylę per kur jis išėjo iš mano pilvelio g.gif
Atsakyti
nus, knygute skirta zmonems nuo 5m. lotuliukas.gif siaip ten yra toks paprastas, nevulgarus paveiksliukas, kaip vaikutis gimsta. mano bicas ji ziurejo- be komentaru, bet, man rodos, kazkokio neigiamo ispudzio jam tikrai nepadare, o ir kankinancio klausimo, kaip tas leliukas gimsta, atsikrate (kuriam laikui rolleyes.gif , manyciau). blogiau tai, jog tokiu knyguciu dabar knygynuose ner biggrin.gif as pati pirkau senokai, kai dar bicas visai mazas buvo.

P.S. musu vaikai niekad neatrodys mums pakankamai dideli TOKIEMS dalykeliams lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širšė: 09 sausio 2007 - 22:33
Gal i tema bus toks anekdotas: Tėvas nutarė, kad jo dukra jau suaugusi ir pats laikas jai paaiškinti, iš kur atsiranda vaikai. Kaip pavyzdį jis paėmė vištą su gaidžiu. Po valandėlės aiškinimo klausia dukros, ar ši nors kažką supratusi. Ši šiek tiek sutrikusi atsako:
- Aišku, tėveli, tai beveik tas pats kaip ir pas žmones.

Man tai gerai, kad maniškiai viską mato natūraliai, t.y., kad mamytė storėja, kad jai sunku vaikščioti, o po to jau nebėra pilvuko, bet yra broliukas, sesytė. Tik labai rūpinasi, kad aš per daug neišsižiočiau ir vaikiukas neiškristų per burną. Ir kaip į pilvą mažiukas pateko irgi nelabai rūpinasi, svarbu kol kas, kaip iš ten išlįs. Tai pasakau, kad yra tokia skylutė speciali, "o kur ji" - "netoli nuo ten, kur darome sysio", "o kas paskui ją uždarys?" "pati užsidarys". Na, ir kol kas kažkaip pakanka šitų paaiškinimų.

Bet bijau, oi bijau, kai bus paimtas jautis už ragų. Nors man atrodo, kad šiais laikais per daug tuo rūpinamasi. Atsimenu savo vaikystę, tai tik žinojau, kad vaikų tikrai neatneša jokie gandrai nei kopūstai, o intymiau net pati nenorėjau, kad mama man aiškintų. Paskui pati sužinojau iš kiemo ar klasės draugų.

Bet tikra tiesa, kad vaikas reaguoja ne į tai, ką mes sakome, o į mūsų reakciją. Jie juk priima viską kuo nuoširdžiausiai, tai jeigu aiškinsime net ir pačius intymiausius dalykus šaltu veidu, ir jie tai priims kuo natūraliausiai (turbūt g.gif )
Tik va, jeigu paaiškinčiau, kad tėvelis turi įkišti savo įrankį į mamytės skylutę... kažin, ar brolis su sese nepradėtų to bandyti patys, kaip jums atrodo? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhuvycia: 10 sausio 2007 - 01:01
mano gerojoj biggrin.gif knygutej akcentuojama, kad mylisi dideli zmones, kuo skiriasi mazu vaiku meile nuo suaugusiuju ir pan.
o jei jau uzeis noras pabandyti, tai jis uzeis nepriklausomai nuo mamytes pasakymo tongue.gif man tik atrodo, kad kuo mazesne paslaptis, tuo ji maziau ir rupi. o kai nezinai, tai bandai issiaiskinti- su sese, broliu ar draugais.
Atsakyti
QUOTE(širšė @ 2007 01 10, 12:06)
mano gerojoj  biggrin.gif  knygutej akcentuojama, kad mylisi dideli zmones, kuo skiriasi mazu vaiku meile nuo suaugusiuju ir pan.
o jei jau uzeis noras pabandyti, tai jis uzeis nepriklausomai nuo mamytes pasakymo  tongue.gif  man tik atrodo, kad kuo mazesne paslaptis, tuo ji maziau ir rupi. o kai nezinai, tai bandai issiaiskinti- su sese, broliu  ar draugais.

na aišku galima pasakyti kad myluojasi tėtukas ir mamytė, o kaip tai daryti, bent jau kuriam laikui būtų aišku, nes mes ir su vaikučiais myluojamės, nors kitaip, bet jiems bent kolkas būtų aišku ir ramu mirksiukas.gif
O kaip gimdo matė ir maniškiai enciklopedijoj savo paveiksliuką , tai ir nekyla klausimų, juos domino labiau ta skylutė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renolda: 10 sausio 2007 - 15:01