Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur atsiranda vaikai?

biggrin.gif įdomūs pasakojimai 4u.gif

Maniškė 5metų jau smalsauja seniai doh.gif

Bet aš aiškinau taip , kad leliukai gyvena danguje , o kai jau dievulis nusprendžia, kad leliukui laikas gimti tada atsiduria pilvelyje pas mama , o paskui daktari išima doh.gif biggrin.gif
Tiko toks paaiškinimas, o kai užsimano brolio dar vieno tai aiškinu kad, Dievulis dar neatsiuntė daugiau biggrin.gif
Atsakyti
Živute, gerai sugalvojai thumbup.gif
Atsakyti
O kas bus, kai reiks pasakyti tiesą? biggrin.gif Arba iš kitur sužinos? Tada mama virs melage tongue.gif
Atsakyti
Na taip taip... verysad.gif Tu teisi rolleyes.gif
Man mama pasakojo, kad man pasakė panašiai kaip ir živutė - vaikai gyvena danguje, o kai Dievulis nuspręndžia, jie pavirsta lėliukais ir atsiranda motinos pilvelyje... doh.gif Sakė, jog kai buvau 9,5 metukų, radau info... kaip IŠ TIKRO atsiranda vaikai blink.gif Šokas.. blink.gif
Aš planuoju Gabrielei pasakyti tiesą, kai bus 8-9 metų.. Tada gal kiek primirš tą istoriją, kur mano anyta pasakojo - apie gandrą ir lėliuką... doh.gif Nors aš pasakojau, na, kad vaikai atsiranda, kai mamytė ir tėtukas vienas kitą labai labai myli.. wub.gif O kaip paklausė, kaip kūdikis atsiranda mamos pilvelyje, pasakiau, jog pro mažą skylutę... (pagalvojo, kad bamba, ir atstojo lotuliukas.gif )... doh.gif
Atsakyti
Aš laikausi tos teorijos, kad reikia sakyti neiškreiptą tiesą vaiko amžiuj suprantamais žodžiais ir su laiku galima pridėti daugiau detalių, jeigu domisi. Nereikia sakyti per daug, o tik tiek, kiek klausia. Abejotina, ar koks keturmetis smulkmeniškai klausinės, kas gi vyksta po tėvelių kaldra, paprastai užtenka pasakymo, kad "kai tėtė ir mama vienas kitą myli/susiglaudžia/pasimyluoja ir pan." O visi tie gandrai ir varlės- išmislas iš laikų, kai "sekso nebuvo", leidžiantis vaikui suabejoti savo tėvais, kurie meluoja, nesužinoti tiesos (o jis juk jos ir nori klausdamas), ir dar patirti šoką sužinojus, kaip yra iš tikrųjų. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2012 06 14, 17:33)
O kas bus, kai reiks pasakyti tiesą? biggrin.gif  Arba iš kitur sužinos? Tada mama virs melage tongue.gif

g.gif nu bet argi tai netiesa?
Kai numiršta pas mus artimas visada pasakau, kad jis iškeliavo į Dangų pas Dievulį ir vaikam pasakoma ,kad tarkim Senelis dabar Žvaigždutė Visada Dukra pažiūri į dangų ir aiškina kas jau dangui iš artimūjų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Živutė* @ 2012 06 15, 11:54)
g.gif nu bet argi tai netiesa?
Kai numiršta pas mus artimas visada pasakau, kad jis iškeliavo į Dangų pas Dievulį ir vaikam pasakoma ,kad tarkim Senelis dabar Žvaigždutė Visada Dukra pažiūri į dangų ir aiškina kas jau dangui iš artimūjų 4u.gif


Kiek žinau, leliukai atsiranda susijungus tėčio spermatozoidui ir mamos kiaušinėliui, o tam reikalingas seksas. biggrin.gif Su leliukais danguje tai nieko bendro ir ne dievulis sprendžia, kada laikas pastot. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2012 06 15, 13:01)
Kiek žinau, leliukai atsiranda susijungus tėčio spermatozoidui ir mamos kiaušinėliui, o tam reikalingas seksas. biggrin.gif  Su leliukais danguje tai nieko bendro ir ne dievulis sprendžia, kada laikas pastot. biggrin.gif

biggrin.gif
Nu ne su visais teiginiais sutikčiau, bet manau neverta plėtotis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Živutė* @ 2012 06 15, 12:59)
biggrin.gif
Nu ne su visais teiginiais sutikčiau, bet manau neverta plėtotis wub.gif

Neverta, nes auklėjimas skirtingas ir čia, kaip matau, daug įtakos daro tėvų santykis su religija. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2012 06 15, 14:01)
Neverta, nes auklėjimas skirtingas ir čia, kaip matau, daug įtakos daro tėvų santykis su religija.  4u.gif

bigsmile.gif Tikrai nesu labai religinga jei ta norėjote pabrėžti biggrin.gif , tiesiog kalbam apie skirtingo amžiaus vaikus ir man 3-5 metų vaikui aiškint kaip tėveliai myluojas lovoi irgi nėra tinkamas paaiškinimas schmoll.gif

Veliau jau gal kokių 7-10metų jau kita kalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Živutė* @ 2012 06 15, 13:27)
bigsmile.gif Tikrai nesu labai religinga jei ta norėjote pabrėžti biggrin.gif , tiesiog kalbam apie skirtingo amžiaus vaikus ir man 3-5 metų vaikui aiškint kaip tėveliai myluojas lovoi irgi nėra tinkamas paaiškinimas schmoll.gif

Veliau jau gal kokių 7-10metų jau kita kalba 4u.gif

Na, bet dievą tikite, o aš ne. smile.gif
Maniškei irgi 5, su smulkmenom tikrai nepasakojau (neklausė), bet man atrodo logiška pasakoti būtent tai, ką vėliau galėsiu papildyti detalėmis, kurios domins vėliau (ne būtent tėvelių seksas, o apvaisinimo, nėštumo, gimdymo faktai), o ne papasakoti kitokią tiesą. smile.gif
Aišku, pati girdėjau istorijas apie kopūstus ir gandrus, psichikos gal ir netraumavo tokie pasakojimai, bet savo vaikams noriu pasakot taip, kaip yra. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2012 06 15, 14:32)
Na, bet dievą tikite, o aš ne. smile.gif
Maniškei irgi 5, su smulkmenom tikrai nepasakojau (neklausė), bet man atrodo logiška pasakoti būtent tai, ką vėliau galėsiu papildyti detalėmis, kurios domins vėliau (ne būtent tėvelių seksas, o apvaisinimo, nėštumo, gimdymo faktai), o ne papasakoti kitokią tiesą. smile.gif
Aišku, pati girdėjau istorijas apie kopūstus ir gandrus, psichikos gal ir netraumavo tokie pasakojimai, bet savo vaikams noriu pasakot taip, kaip yra. smile.gif

4u.gif
Atsakyti