Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur atsiranda vaikai?

Mano dukrytei kolkas tokie klausimai nekyla, bet stengčiausi paaiškinti gražiai, kaip kad su cezario pjūviu mamytė labai gražiai ir taktiškai vaikeliui paaiškino iš kur atsiranda leliukai, bet minėti putes atsiprašant.... na nežinau, asmeniškai man kažkaip labai jau vulgaru unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2010 09 15, 00:25)
Mano dukrytei kolkas tokie klausimai nekyla, bet stengčiausi  paaiškinti gražiai, kaip kad su cezario pjūviu mamytė labai gražiai ir taktiškai vaikeliui paaiškino iš kur atsiranda leliukai, bet minėti putes atsiprašant.... na nežinau, asmeniškai man kažkaip labai jau vulgaru unsure.gif


pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na, kadangi laukiuosi antro vaikelio, tai sūnelis jau žino, kad pas mane pilvukyje yra sesytė arba broliukas, taip pat žino, kad jis kai buvo labai labai mažiukas, taip pat buvo mano pilve, bet dar neklausė, kaip vaikiukas ten atsiranda ir kaip išlenda ax.gif
Atsakyti
savo šešiametei visai neperseniausiai aiškinau iš kur gimsta vaikai. labai nustebusi šypsojosi tada sekė klausimas o kodėl tau pilva prapjovė kai sesė gimė (čia iš seniau buvo užklaususi apie likusi randa ). tai ir atsakiau kad ji buvo tokia didelė kad netilpo, o šiaip dažniausiai nereikia pjauti pilvo. Tai kaip ir žinomi abu variantai.
O atsiranda kol kas po vestuviu iš meilės kai tėveliai miega kartu ir bučiuojasi, smulkiau nedetalizavom, kai iškils klausimas kaip patenka į pilva teks plačiau pasakoti smile.gif
Atsakyti
Na mano keturmetė tai žino kad vaikai gimsta, mat, girdėjau kai šešiametė pusseserė dalinosi savo žiniomis, kad vaikus negandrai mėto, o jie gimsta. Na o daugiau klausimų kas ir kaip kolkas nekyla, odar kolkas ir ankstokas detalesnis aiškinimas, teks dar gerokai paūgėti smile.gif
Atsakyti
na maniškiui mes ir paaiškinom, kad tėvelis turi surasti mamai sėklytę, kuri auga mamos pilvuke, ir paskui iš pilvuko išlenda leliukas nestuke.gif šiaip kai dar nesilaukiau, bet planavom - vis klausdavo - tėti, ar radai sėklytę? lotuliukas.gif
šiaip šios teoriją visi draugai savo vaikam pasakojo, tai mes ir buvom nusprendę, kad tą patį pasakysim, nes ir vaikai pasišneka mirksiukas.gif
Atsakyti

[/quote]
QUOTE(barbarisa @ 2010 09 19, 08:49)
Na, kadangi laukiuosi antro vaikelio, tai sūnelis jau žino, kad pas mane pilvukyje yra sesytė arba broliukas, taip pat žino, kad jis kai buvo labai labai mažiukas, taip pat buvo mano pilve, bet dar neklausė, kaip vaikiukas ten atsiranda ir kaip išlenda ax.gif

na maniskiams irgi uztenka kol kas tokio paaiskinimo smile.gif jie dar ir maziukai aisku, patys neklausineja ( 2m 4 men), bet kadangi laukiuosi ir nusprendziau nutraukti maitinima, tai motyvas apie sesyte pilvuke labai tiko. Paaiskinau kad pilvuke auga sesyte, kad dabar labai mazyte, kai uzaugs mayte pagimdys.
Kaip ji ten atsirado jiems dar nebuvo idomu smile.gif tik patys sumaste kad ir jie uzaugo pas mama pilvuke smile.gif Na o kai prades daugiau klausineti tai tada ateisiu i jusu temele paskaityt protingu patarimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(padaužiukė @ 2010 09 16, 08:28)
pritariu  drinks_cheers.gif

as irgi pritariu, bet kad sios kartos vaikai proto begalinio. mano mergaite kazkaip neklausinejo is kur atsirande pilvuke vaikai, bet kazkaip ziuredamos kompe filmukus, netycia uzkliuvome uz to kurmiuko. na ir ka, ziurejo gal kokias 3 dienas, vis spausdama replay biggrin.gif ir atejusi paklause, kodel ji saukia, atsakiau, kad pilvuka skauda, nes tuoj leliukas gims, tai ji atgal: cia rode, kad is "siuses" islis?vat ir prasom, mama paraudonavo blush2.gif

mums 3.5 metu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bozkakoszka20: 30 rugsėjo 2010 - 00:58
QUOTE(barbarisa @ 2010 09 19, 08:49)
Na, kadangi laukiuosi antro vaikelio, tai sūnelis jau žino, kad pas mane pilvukyje yra sesytė arba broliukas, taip pat žino, kad jis kai buvo labai labai mažiukas, taip pat buvo mano pilve, bet dar neklausė, kaip vaikiukas ten atsiranda ir kaip išlenda ax.gif



Kai as laukiausi antro, maniskis irgi zinojo, kad pilvukyje auga broliukas ir su juo net kalbedavosi smile.gif glostydavo, nes mate, kad ir as taip darau. Tiek paaiskinimo ir pakako smile.gif Manau, kad iki 6-7 metu jiems uztenka ir tiek ziniu, nebent patys labai primygtinai klaustu, tada jau tektu pasukti galva kaip atsakyti smile.gif
Atsakyti
Kai as laukiausi antro, pirmam vaikui buvo trys su trupučiu. Ir mes visada sakydavom, kad mamos pilvukyje auga broliukas. o kai rtėjo gimdymo data, tada sakem, kad mama važiuos i ligonine ir dakariukas išims broliuka iš mamos pilvuko smile.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2009 08 14, 10:49)

Mūsų draugų berniukui (jam 7 metai) papasakota, kad kai mama labai daug valgo, pradeda augti pilvas ir taip gimsta vaikutis. Tai vaikas nuolat liepia mamai valgyti, nes labai nori broliuko ar sesutės. Ir vis stebi ar nedidėja pilvas. Manau, kad tai nėra visai gerai.


va cia tai manau nesamone visiska.
girdejau ne viena atveji, kad taip papasakojus mergaites nustodavo valgyti, kad tik tas pilvas toks didelis neisaugtu ir kad nereiktu gimdyt vaikuciu.
juokas nebeima verysad.gif
Atsakyti