Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur atsiranda vaikai?

QUOTE(stebukliuke @ 2006 02 21, 13:17)
Ar buvo kokių įdomesnių nutikimų???


Buvo biggrin.gif. Šiaip tai aš sūnui pasakoju, kad jis mano pilvelyje augo (kai klausė, kaip ten pateko, nusiunčiau pas Tėvelį aiškintis mirksiukas.gif), bet vienąkart kalbėjom apie įvaikinimą, nes pažįstam šeimą, kuri ruošiasi įsivaikinti leliuką. Tai aš pasakojau sūnui, kad žmonės kartais negali turėti savų vaikučių ir todėl pasiima kažkieno kito vaikutį, kuris neturi tėvelių, bet prieš tai tie žmonės turi sutvarkyti visokius popierius ir jie turi būti labai geri, kad jiems leistų įsivaikinti, kad tai gali būti sudėtinga kartais ir t.t. Mano vaikūzas viską rimtai išklausė ir pareiškė, "Nu bet mane tai jūs įsivaikinot?" doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniškė tai turi knygą apie žmogaus kūną, kur viskas gražiais paveiksliukais parodyta, kaip vaikiukas kiekvieną mėnesį pilvuke atrodo, tai lyg jokių klausimų kaip ir nekilo. rimčiau susidomėjo tada kai laukiausi sūnaus. Tai labai trumpai, pagal jos suvokimą paaiškinom kaip vaikai atsiranda mamos pilvuke. jai buvo įdomiau, kur ji buvo, kai dar aš pati maža buvau, kol ji dar neaugo mano pilvelyje. tai papasakojom, kad vaikučiai tada būna angelėliais, sėdi ant debesėlio, mosikuoja kojytėmis ir laukia, kada galės pasirinkti sau tėvelius. Jai visai patiko ši istorija. Svarbiausia vaikams nemeluoti, nes kartais jie daugiau žino ir supranta, negu kad mums atrodo.
Atsakyti
Mes turime „Mano pirmoji enciklopedija, žiniukų mokykla“, berods. Ten pačioje knygos pradžioje parašyta: Kai tėvelis labai myli mamytę tai jie bučiuojasi, ax.gif ir dar kažkas. O žemiau parodytas kūdykio motinos pilve raida ir paaiškinta koks organas kurį mėnesį atsiranda blush2.gif , taip pat vizualiai parodyta kaip gimdo(pieštinis ir šonu, na ne visu profiliu)
Atsakyti
mano sunus viena karta pamates per tv ta reklama,kur durex prezervatyvus reklamuoja paeme ir paklause-"mama kas cia tokie gyvunai"ir nors ir skaiciau,kad vaikui reikia viska isaiskint,zinokit pasimeciau ir pasakiau,kad as dar nemaciau tos reklamos
Atsakyti
Na sutinku aštuonerių metukų vaikui gal dar per anksti būtų paaiškint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Susna @ 2006 02 25, 15:18)
Sunui buvo 5 metukai, tai klausinejo... Pasakiau, kai mamyte ir tevelis labai myli vienas kita ir praso Dievulio, tai jis jems atsiuncia maza angeliuka, kuri mamyte augina savo pilvuke blush2.gif Tada sunelis pasake - Dievuli, Dievuli, atsiusk mums sesute wub.gif  Po savaites suzinojau, kad laukiuosi blush2.gif  Gime dukryte wub.gif  bigsmile.gif


Kokia graži istorija wub.gif 4u.gif
QUOTE(jurgixe @ 2006 12 21, 17:52)
mano sunus viena karta pamates per tv ta reklama,kur durex prezervatyvus reklamuoja paeme ir paklause-"mama kas cia tokie gyvunai"ir nors ir skaiciau,kad vaikui reikia viska isaiskint,zinokit pasimeciau ir pasakiau,kad as dar nemaciau tos reklamos


Su tom reklamom....Man sūnus parduotuvėj užrėkė pamatęs kažkokius "bella" lyg įklotus "mamaaaa, tau šitųų reikiaaa"... blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2006 12 22, 07:41)
Kokia graži istorija  wub.gif  4u.gif
Su tom reklamom....Man sūnus parduotuvėj užrėkė pamatęs  kažkokius "bella" lyg įklotus "mamaaaa, tau šitųų reikiaaa"...  blush2.gif  doh.gif

Nu čia tai geeeras thumbup.gif , aš jaučiu nukrisčiau iš gėdos blush2.gif
Atsakyti
O mano 3.5 m dukrai parupo ne is kur ji atsirado (tai ji zino kad is mamos pilvuko, nes yra echoskopijos nuotraukos), o kaip mes ja pasigaminom?
Ir ka jei atsakyti. Net pasimeciau. tai gerai kad tuo pamate filmuka per telika ir jos demesis nukrypo.
Bet istiesu jei ji vel paklaustu tai neisivaizduoju kaip jai paaiskinti.
O ka jus patartumete?
Atsakyti
Net nežinau, tokioj situacijoj neteko būt. bet manau, kd visi paaiškinimai priklauso nuo vaikučio amžiaus ax.gif . Kol kas maniškiam užtenka žinoti tai, kad tetukas su mamyte myli vienas kitą, o juos mamytė pagimdė ir viskas tongue.gif
o apie gamybos procesą dar neklausinėjo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renolda: 05 sausio 2007 - 11:40
Mano sūneliui 4,5 metų. Dabar laukiuosi sesutės nestuke.gif . Tai Jis mane vadina nameliu thumbup.gif . Ir sako "kodėl prarijai". Na aš pasakiau, kad mes su tėte labai mylėjom vienas kita ir atsirado kūdikėlis pilvelyje.
Bet dar baisiai bijo ir klausinėja kaip aš pagimdysiu. Nes Jis žino, kad į pasaulį atėjo per cezario operaciją. Sako"tau skaudės, bėgs kraujukas, man labai gaila Tavęs". O aš vis jį raminu, kad tik neapsirverktų ir kad bus viskas gerai thumbup.gif .
Atsakyti
nėra nireko paprasčiau, kaip vaikui papasakoti kaip iš tikro buvo be jokių gandrų ir kopūstų, tik, žinoma jo kalba, kad jis suprastų informaciją. auginu penkiametį, bet dėl šito klausimo problemų nekilo, nors klausimų buvo daug užduotų...
Papildyta:
vaikas reaguoja ne į informaciją kurią gavo, o į jūsų reakciją, arba pasikalbėjimo nuoširdumą.
Atsakyti
Gal gali pasidalinti, kaip tai ppasakoti vaikučiui?
Mano dukrytė žino, kad vaikutis gimsta iš mamytės pilvelio, bet niekada neklausė, kaip ten patenka. Kai mano sesuo pagimdė ji sugalvojo, kad mergytės pavalgo daug ir ten auga vaikutis. Tai prisivalgiusi dažnai sako rodydama į pilvuką: mano pilvas didelis aš broliui pagimdysiu broliuką, nes sesutę jau turiu g.gif
Atsakyti