Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur atsiranda vaikai?

QUOTE(saulele7 @ 2010 02 09, 23:27)
Labai susidomejo dukte kaip atsirado, budama mazdaug 4 metuku. Paaiskinau, nieko nesumelavus- gyvenai pilvelyje, po to prapjove pilveli ir istrauke tave.(man cezario pjuvi dare). Dar parodziau pjuvi, patikejo ir ramu.  thumbup.gif

maniškiui 5, bet domėtisiš kur jis atsirado apie 4m. pasakėm kad gyveno mamos pilve, paskui kai vietos jame nebebuvo tu išlindai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o jis ai tai aš atsimenu biggrin.gif biggrin.gif
o šeip jis kažkada manęs paklausė, o jei rimtai iš kur vaikai atsiranda biggrin.gif , na kaip jie patenka į pilvuką smile.gif vyras kažką jam ten pasakė, nemeluok nesąmones čia šneki, aš buvau žvaigždutė, ir kadangi man mama labai patiko aš įlindau į jos pilvuką, ir ten užaugau smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
o geriausiai tai sako na mamytę, aš noriu 30broliukų, kad iki kitų metų pagimdytum kokius 5 biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyresnelis sia tema pradejo dometis, kai pradejau lauktis antrojo vaikelio. Paklause kaip atsirado broliukas pilvelyje. Pasakiau, kad kai tevelis ir mamyte labai myli vienas kita ir labai nori vaikucio, tada ir atsiranda. Pasakiau, kad paskui reikia vaziuoti i ligonine pagimdyti leliuka smile.gif paaiskinau, kad ir jis taip pat atsirado pilvelyje ir paskui gime 4u.gif
Atsakyti
Mano berniukui 4m., jis zino, kad vaikai gimsta pro pute. Kai pasakiau, sako: "Parodyk!", pasakiau, kad negalima rodyti kitiems nei puciu nei pimpaliuku. biggrin.gif
Atsakyti
mano dukrytei greit bus 5metukai tai ji kuo puikiausiai zino kaip gimsta leliukas smile.gif ji mate kaip mano pilvelis augo,kaip didejo,net echoskopu ejome ziureti smile.gif o paklausus kaip tas leliukas islenda paprasta atsakyti kad is pilvelio,kadangi mano vaikiukai cezariukai tai tiesiog paaiskinu kad vaikiukai isimami is pilvelio,o kai susidomejo kaip ji isima...tai graziai ir paprastai paaiskinu kad prapjauna pilveli ir isima bigsmile.gif ,net pjuvi ziurejo lotuliukas.gif begalo susidomejusi doh.gif bigsmile.gif taip kad siuo atveju stengiuosi atsakyti teisingai bet ir suprntamai mirksiukas.gif
Atsakyti
maniskei trys nesenai suejo ir laukiames dabar antro. labai jau laukia, klausineja kada islys - tai sakau, dar turi truputi paaugti mamos pilvelyje ir tada jau islys. o pro kur islys - tai pasakiau, kad ras skylute ir islys. viena kart to pakako. kita kart sako, kad ta skylute tau bus bamba - padides labai labai ir leliukas pro ja islys biggrin.gif
Atsakyti
Maniškis kažkas apie 4-tus metus susidomėjo, kaip atsiranda vaikučiai. paskiau, kad kai mamytė ir tėvelis labai myli vienas kitą,ir nori turėti vaikutį, vaikutis atsiranda pilvelyje ir auga. O paskui mamytė jį pagimdo. kažkaip daugiau klausimų nekilo.
Dabar dažnai pasikalbam šia tema, jam įdomu, kad pagimdė mane, tėtį, močiutę ir senelį. Vienu metu buvo įsitikinęs, kad visus juos pagimdžiau aš, o pati atsiradau iš Dievo biggrin.gif
Dar vienas akibrokštas buvo, kai vaikinas sumąstė paklausti, kodėl neatsiranda sesutė ar broliukas. Paklausė ar mes su tėčiu vienas kito taip nemylim, kaip mylėjom, kai jis gimė. Bet pasitenkino atsakymu, kad mylim taip pat, tik dabar nenorim dar vieno vaikučio, kai norėsim tai turėsim 4u.gif
Atsakyti
Mum didelių problemų nekilo aiškinant kaip atsiranda vaikai. Dukrytė pati nesidomėjo, o kai laikiausi, tai tada ir išsiaiškinom, kadangi ji cezariukė, tai paaiškinau, kad prapjovė pilvelį ir išėmė, ir kad brolis taip pat gims, parodžiau randą ir viskas aišku. Be to ir pas ją yra likęs randas po operacijos ant pilvelio, tai mes abidvi pasirodėm savo randus ir viskas aišku biggrin.gif
Tiesa mano mama labai pasibaisėjo, kad aš taip vaikui pasakoju viską. O dar mergaitė buvo mačiusi per laidą "Mamų klubas", kai pagimdė vaikelį, kad jis buvo kruvinas, tai močiutei pasakė, kad ir brolis bus kruvinas kai gims, tai močiutei iš viso plaukai atsistojo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrutux: 03 rugsėjo 2010 - 11:33
kokia faina tema thumbup.gif

mano mergytei 3 metukai bus uz menesio ir laukiam broliuko. zino kad broliukas pilvelyje auga ir tepa aliejuku mano pilva vakarais wub.gif sakiau kai bus ziema ir daug sniego tada vaziuosim pas gydytojus ir prapjaus pilvuka mano ir isims broliuka. (kaip kazkuri mamyte parase kad mano vaikas zino kad pro pute gimsta tai labai jau nemaloniai nuskambejo man asmeniskai blush2.gif ) o vakar kazkaip eme ir paklause o kaip ten broliukas pilve atsirado, sakau tevelis seklyte idejo man i pilvuka ir is seklytes isaugo maziukas broliukas, tai ji paziurejo i teveli ir sako 'oij tu ' wub.gif wub.gif zvengem su MB iki nukritimo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Giedronija_ @ 2009 08 14, 14:12)
O maniskis kaip pradejo dometis, tai kaip tik internete (per zMule) radau toki senoviska filmuka apie kurmi (gal kas atsimena) TRUMPAI: kurmis susipazista su kurmiene, vienas kitam labai patinka (filmukyje niekas nekalba tik vaizdai), rodo kad kurmis dovanoja kurmienei geliu, virs ju parodo sirdute, jie pasibuciuoja, veliau kurmienes pilvukas dideja ir paskui rodo, kad atvaziuoja daktariukai ir gimsta kurmiukai  ax.gif  vis galvojau rodyti ja savo bachuriukui ar ne, is pradziu namiskiams parodziau ta filmuka ir nusprendem kad tai tie vaizdai neturetu isgasdinti  g.gif 
Pakolkas klausimu daugiau nekyla, ruosimes kitai klausimu bangai. Dabar tokios informacijos turetu pakakti  mirksiukas.gif

o koks fainas filmukas, reiks paieskot, idomu kaip vadinasi ax.gif
Atsakyti
man ir keblumų nebuvo, kaip paaiškinti dukrytei iš kur atsiranda vaikai... nes laukmiausi, tai ji žinojo, kad ten broliukas gyvena, pas ją pilvelyje iki šiol leliukas auga, kuris išlįs kai ji užaugs smile.gif o kaip leliukas atsirado, tai pasakaiu, kad kai tėvelis myli mamytę labai ir mamytė tėvelį tai ir atsiranda... o va su išlindimu tai kebliau, pasakaiu kad per bambą išlindo, nesugalvojau nieko geriau spontaniškai blush2.gif
Jei rasit tą filmuką apie kurmį, gal galit nuorodą įkelti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 09 10, 15:41)
man ir keblumų nebuvo, kaip paaiškinti dukrytei iš kur atsiranda vaikai... nes laukmiausi, tai ji žinojo, kad ten broliukas gyvena, pas ją pilvelyje iki šiol leliukas auga, kuris išlįs kai ji užaugs smile.gif o kaip leliukas atsirado, tai pasakaiu, kad kai tėvelis myli mamytę labai ir mamytė tėvelį tai ir atsiranda... o va su išlindimu tai kebliau, pasakaiu kad per bambą išlindo, nesugalvojau nieko geriau spontaniškai  blush2.gif
Jei rasit tą filmuką apie kurmį, gal galit nuorodą įkelti  4u.gif

tie kurmiukai - čekiškas filmukas be kalbos - yra visuose torentuose smile.gif tik nepamenu tos serijos pavadinimo. bet vaikas mielai žiūrėjo visus.
http://smailas_net/a...miuko-nuotykiai

čia keli. buvau parsisiuntusi. pilnas dvd diskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 13 rugsėjo 2010 - 14:57
Manoji dar 2 m nebuvo, kai suzinojo, kad sese bus. Vis gloste pilveli, lauke, zinojo, kad gims, sake, kad nesios smile.gif Gime, viskas pasimirso. Pasakojau as viena diena jai, kaip ji gime (daznai praso papasakoti), o ji staiga klausia, o tai sese kur buvo? Sakau, seses dar nebuvo smile.gif Tai nusprende, kad masinoj lauke pasilikus biggrin.gif Ir taip jau ne pirma karta nusprendzia, kad kai ji maza buvo, tai sese buvo kur nors ir musu lauke tongue.gif
Kad vaikai is pilvelio gimsta, jau zino. Dabar paklause, o kas juos ten ideda doh.gif biggrin.gif Galvoju, kaip cia beveik 3-metinukei suprantamai paaiskint g.gif smile.gif
Atsakyti
Mano panelei 3metai su trupučiu tai laukėm antro leliuko matė kaip didėja pilvelis, spurda leliukas tai klausė kaip išlįs tai sakėm per bambą biggrin.gif o kai atėjo į ligoninę jau gimusio aplankyti, tai pirmiausia puolė mano bambą apžiūrėti lotuliukas.gif
Atsakyti