Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur atsiranda vaikai?

Na maniškė kadangi stebėjo visą mano nėštumą, pradedant rytiniu (tiksliau visos paros tongue.gif ) pykinimu, tai ir žino visą teisybę kas ir kaip. Aiškinau jai viską ko paklausdavo, nieko neslėpiau ir nemelavau schmoll.gif Na, o su mažąja nežinau kaip bus, tikriausiai sesė apšvies biggrin.gif
Atsakyti
Mano sūnus klausia: bet mama ar tau tikrai neskaudėjo, kai aš tavo pilve buvau? O kai iš pilvo išplyšau irgi neskaudėjo? lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vyresnėlis labai smalsus, tad apie tai iš kur atsiranda vaikai jau senokai turėjau gana išsamiai papasakoti. Žinoma truputį pagražinau. Kai laukiausi mažylio, dičkis matė kaip mano pilve auga broliukas. Tai buvo tarsi vaizdinė priemonė lotuliukas.gif
Visai neseniai mano bachūriukas paklausė: "Mama, kai aš gimiau ir lindau tau pro čia (rodė sau tarp kojų) ar tau užpakalis nesuplyšo?" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2008 10 21, 23:33)
Visai neseniai mano bachūriukas paklausė: "Mama, kai aš gimiau ir lindau tau pro čia (rodė sau tarp kojų) ar tau užpakalis nesuplyšo?" doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Suplyšo suplyšo, bet gi susiuvo ir užgijo biggrin.gif Prašau auginti apsišvietusius ir užjaučiančius žentelius biggrin.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
mano berniukas pradejo klausineti mazdaug nuo trieju o dabar jau viska puikiai zino tai jei kartais kas paklausia ar tave gandras atnese jis paziuri tokiom akutemis ir sako koks dar gandras as pas mamyte pilveli uzaugau o poto gimiau biggrin.gif
taiva auga labai rimtas ir uzjauciantis zentas mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano sunučiui dabar 2.8 metukų žino,kad gyveno šiltai pilvelyje. Nes vartom dažnai albumą ir matė mamytės dideli dideli pilvuką bigsmile.gif Po kol kas jam to užteko tokio paaiškinimo dabar jau ramus. Tikrai apie jokius kopūstus nežadu kalbėti schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(idommi @ 2008 08 05, 21:03)
Pasakojau savo trimečiui, kad kai mamytė su tėveliu labai myli vienas kitą, tada pas mamytę pilve pradeda augti vaikutis iš mažos sėklytės  smile.gif  Kai vaikiukas paauga, daktaras padeda išimti jį iš pilvo.
Dabar stebi mano didėjantį pilvūzą nestuke.gif  ir žino kas ten yra. Klausimas iškilo kartą tik KAIP išims. Paaiškinau, kad įsius užtrauktuką į pilvą ir atsegęs išims  ax.gif

Melagystės nieko gero neduoda. Bent kažkiek tėvų pasakojimai turi būti arčiau tikrovės. Penkiamečiai seniai iš draugų sužinoję ir ne kokias istorijas. Tikrina, ar tėvai jiems pasakys ir ar verta jais pasitikėti liezuvis.gif

biggrin.gif TAip aš prieš melagystes tik kaip gražiau tai papasakot kažin dabar, nes maniškis keturmetis nuo vakar niekaip neatstoja su vienu klausimu: kaip tetis leliuka pas mama i pilvą įdėjo biggrin.gif Brangusis gryžta šian iš komandiruotės turės tikrai kažkaip paaiškint, nes atsakymas juk turi būti biggrin.gif Turim dar dieną gražiems pamastymams vakare bus rezultatas nes garantuoju kad klaus nes tuo klausimu jis du kartus tėčiui skambino nuo vakar lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Turbut reiks parodyti kaip gime mažasis brolis...kai prades klausinėt pro kur islis g.gif iš kur išlenda mūsų filmuotoj medžiagoj nesimato, ale matosi kaip pakelia jau aukstyn... wub.gif Na žodžiu buvom gudri prisidirbt būkim gudri ir paaiškint vaikams ... biggrin.gif
Tik, kad klausimai mane užtiko visai nepasiruošus atsakymų rolleyes.gif
Atsakyti
Mano leliai jau ne tokie maži tuoj, bus 5m., tai jau puikiai žino, kad vaikai atsiranda iš pilvo. Seniau sakydavau, kad kopūstose radau, nes foto tokia turim kaime nufotkinau,kopūstu lysvej,kai leliukai buvo tai vis parodydavau ir sakydavau, kad čia aš jus radau.Bet kai paaugo, teko pasakyt, kad vaikai atsiranda iš pilvo, o į pilvą vaikučius Dievulis įdeda, o kai tas pilvas l. didelis užauga,daktare prapjauna ir išėma vaikutį. Tai va tokia mūsų pasakele......... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2008 10 21, 23:33)
Mano vyresnėlis labai smalsus, tad apie tai iš kur atsiranda vaikai jau senokai turėjau  gana išsamiai papasakoti. Žinoma truputį pagražinau. Kai laukiausi mažylio, dičkis matė kaip mano pilve auga broliukas. Tai buvo tarsi vaizdinė priemonė lotuliukas.gif
Visai neseniai mano bachūriukas paklausė: "Mama, kai aš gimiau ir lindau tau pro čia (rodė sau tarp kojų) ar tau užpakalis nesuplyšo?" doh.gif


thumbup.gif thumbup.gif oj prisijuokiau
Atsakyti
Mes iš pat pradžių, paaiškinom, kad jinai gimė iš mamytės pilvo, kad dabar ten auga leliukas, o kai paaugs iki tokio dydžio, kaip jos lėlė anabelė- tada ir gims. Na, ir viską paiškinam, ko klausia, pasiklauso, kaip leliukas juda.
Kartą anyta pasakė, tai ką, mamytė tai ligoninėj nupirks leliuką? Tai mano mergina atsakė: na, tu močiute, tai visai nupezus blink.gif niekas vaikų neperka, vaikus iš pilvo mamos pagimdo lotuliukas.gif
Kaip leliukas tame pilve atsirado- nelabai domėjosi, tik paaiškinom kad reikia mamytės, tėvelio ir abu turi labai vienas kitą mylėti.
O kaip tas leliukas gims, tai jinai turi savo versiją. Išgirdau, kaip kalbėjosi su pusmečiu vyresne draugės mergaite. Ta pasakė, kad man prapjaus pilvą ir išims leliuką (draugei daryti 2 cezariai)Tai maniškė su tuo nesutiko, sakė, kad mano pilvas gražus, nesupjaustytas, o mūs leliukas tai pro mano bambą išlys ir bamba vėl susitrauks, va taip thumbup.gif
Atsakyti
Dičkiui pasakiau, kad tėtukas padėjo man į namelį, kuris yra pilve sėklytę.
Atsakyti
Dukrai dabar treji, o sūneliui net metukų nėra. Tai dukrytė puikiai atsimena, kai broliukas buvo pilve ir žino, kad vaikai gimsta. Kol kas dar neklausė, kaip tas procesas vyksta, tai ir neaiškinau.
Atsakyti