Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur atsiranda vaikai?

sveikutes smile.gif va ir as ilysiu blush2.gif mano dickis ,kai buvo mazas ir zinojo,kad gimt turi,kai drauge pasake,kad dukra pirko,po to dar vezimeli,jis sako,o kam pirkai,reikejo pasigimdint,butu pinigu like lotuliukas.gif jie ten darzeli visko suzinodavo biggrin.gif,o as apendicito randa turejau,tai praverte biggrin.gif maziukui dar nerupi,kai prireiks,aiskinsim zmoniskai biggrin.gif
Atsakyti
o man čia tokia mintis kažkada gimė, kaip vaikams paaiškinti "patį procesą" - galima sakyti, kad sėklytė patenka, kai tėveliai iš meilės labai stipriai susiglaudžia, arba susiglaudžia nuogi būdami, nu gal patys po to supras. nes pvz aš tai pirmoj klasėj sužinojau iš draugės kaip tai vyksta, ir daug labiau tiesiogiai pasakė blink.gif , bet man visai neatrodė baisu, nepadoru ar kažkaip blogai. netgi kažkaip aišku ir ramu pasidarė smile.gif
Atsakyti
o mes labai dažnai važiuojame pro gimdymo namus, tai maniškis vis atkreipia dėmesį į tą pastatą ir sako: čia aš gimiau. buvau mamytės pilvelyje.
O kaip ten pakliuvo, tokio klausimo dar neuždavė. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2006 02 22, 00:17)
Ar buvo kokių įdomesnių nutikimų???

O mum buvo taip kai laukiausi mazosios kazkaip pradejau kalbet kad taupyk pinigelius pirksim sese arba broli. Viskas lyg ir aisku buvo nekilo jokiu klausimu kol nepradejo pilvas dideti. O tada ji man uzdave toki klausima - mama ar mes turesim du brolius arba seses, sakau ne viena, o kodel klausi, ji tada man paaiskino, juk sakei kad viena pirksim o kita man atrodo kad tu pagimdysi nes tavo pilvas didelis smile.gif . Tai tada ir teko paaiskint kad tikrai pagimdysiu ir nieko nepirksim o pinigelius taupykim toliau nes leliukui reikes ir drabuzeliu ir maistelio ir daug visko dar.
jai irgi kilo klausimas kaip tas leliukas islis is pilvo bet kazkaip pati sugalvojo kad pjaus pilva ir isims ir dar sake man kad nebijok tau neskaudes smile.gif .Tai nieko daugiau ir nereikejo aiskinti ji viska pati man paaiskino.
Atsakyti
Savo mažąjam visada sakydavau, kad jis gimė smile.gif .Niekada nesakydavau kad gandras atnešė ar panašiai.O nelabai seniai radau muzikinę pasaką *Iš kur atsiranda vaikai* thumbup.gif ,ir pasiklausęs jos nustojo klausinėt iš kur ir kaip atsirado bigsmile.gif .
Atsakyti
manes kai keturmetis paklause, tai pasakiau, kai labai myli tevelis ir mamyte, daznai pasibuciuoja, pradeda pilvuke augti leliukas. o tada manes paklause, kaip is ten islenda, tai atsakiau, kad kai miegu, man prapjaus truputi pilvuka, bet man neskaudes ir isims, tai kai gime brolis- pirmio zodziai buvo- parodyk kur pjove lotuliukas.gif visa laime antras buvo po cezario, tai kaip ir nesumelavau, o tai butu nusivyles mano pasakojimu doh.gif
Atsakyti
As irgi visada sakydavau, kad leliukai auga pilvelyje ir t.t. Tik kai laukiausi antro, vaikinukas labai susidomejo viskuom, o as nenorejau jam meluot ir pasakot pasakeliu, tad parodziau dokumentini filmuka apie leliuko atejima i si pasauli- prasideda nuo to, kur gyvena spermiukai, kas buna pas moteri (pacio proceso aciu dievui nerode ten doh.gif ), filmas rusiskas, tad jam lietuviskai pati verciau. Pasakoja kaip kudikelis uzsimezga, kaip gyvena 9 men pilvelyje, ir kaip gimsta... Rode naturalu gimdyma ir cezario operacija. Klausimu iskilo tik kaip tie spermiukai isbega lauk is pelytes doh.gif Savais zodeliais ir tai paaiskinau, uz tai dabar ramu, nes zinau, kad mate savo akytem viska ir kiti vaikai neprikalbes jam kazkokiu nesamoniu. Daug kas sake, kad per anksti jam parodziau tokius dalykus, bet cia juk nuo vaiko priklauso, kaip jis i viska reaguoja ax.gif
Atsakyti
Dabar, kai laukiuosi, pekių metų dukrytė pastoviai klausinėja, kaip tas leliukas atsirado pas mane pilvelyje rolleyes.gif Tai mes jai aiškiname, kad tetukas turi mažą sėklytę, kurią pasodino pas mamytę, o iš jos augo augo ir išaugo leliukas. Dar vasarą buvau nupirkusi sėklų (salotų, krapų) ir sodinome tas sėklas į žemę. Iš tų sėklų (kaip ir priklauso), išaugo daržovės rolleyes.gif Dukrytei aiškinom, kad panašiai ir su leliuku biggrin.gif Tik va, bėda tame, kad jai nelabai aišku, kaip ta sėklytė pas mane pateko, na, kaip tėtukas ją įdėjo į pilvą g.gif ...tai biški išsisukinėjam su atsakymu... sakom, kad ji dar per maža suprasti ir t.t. ir panašiai blush2.gif
Poto ji klausė, kaip iš pilvo leliukas išlys? Tai papraščiausiai pasakėm teisybę... kad išlys pro pūtę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaipėda @ 2007 12 30, 01:39)
Dabar, kai laukiuosi, pekių metų dukrytė pastoviai klausinėja, kaip tas leliukas atsirado pas mane pilvelyje rolleyes.gif Tai mes jai aiškiname, kad tetukas turi mažą sėklytę, kurią pasodino pas mamytę, o iš jos augo augo ir išaugo leliukas. Dar vasarą buvau nupirkusi sėklų (salotų, krapų) ir sodinome tas sėklas į žemę. Iš tų sėklų (kaip ir priklauso), išaugo daržovės rolleyes.gif Dukrytei aiškinom, kad panašiai ir su leliuku biggrin.gif Tik va, bėda tame, kad jai nelabai aišku, kaip ta sėklytė pas mane pateko, na, kaip tėtukas ją įdėjo į pilvą g.gif ...tai biški išsisukinėjam su atsakymu... sakom, kad ji dar per maža suprasti ir t.t. ir panašiai blush2.gif
Poto ji klausė, kaip iš pilvo leliukas išlys? Tai papraščiausiai pasakėm teisybę... kad išlys pro pūtę rolleyes.gif



Saunuole thumbup.gif As irgi visada tik uz teisybes zinojima vaikams ax.gif Negaliu atsistebet, kai kaimynes vaikas 6 metu dar galvoja, kad ji atnese kaledu senelis (nes jis gimes per pacias kaledas) doh.gif
Atsakyti
As pasakoju pamazu kad pilvelyje yra trys leliukai.. kurie islys tam tikram laikui praejus.. kad jo seses (broliai) bus..
mazas jis dar nesupranta dar labai.. tai as jam taip vaikiskai paskoju.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aila29 @ 2007 12 30, 20:44)
Saunuole  thumbup.gif  As irgi visada tik uz teisybes zinojima vaikams ax.gif  Negaliu atsistebet, kai kaimynes vaikas 6 metu dar galvoja, kad ji atnese kaledu senelis (nes jis gimes per pacias kaledas) doh.gif

Sutinku, kad vaikui, tinkamai išaiškinus, jam tik geriau bus smile.gif Tas slėpimas teisybės prie gero nepriveda. Poto vistiek sužino iš svetimų ir dėl to gali kilti vaikui nepasitikėjimas tėvais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaipėda @ 2007 12 30, 22:54)
Sutinku, kad vaikui, tinkamai išaiškinus, jam tik geriau bus smile.gif Tas slėpimas teisybės prie gero nepriveda. Poto vistiek sužino iš svetimų ir dėl to gali kilti vaikui nepasitikėjimas tėvais unsure.gif



Kai man buvo kokie 15-17 metu, atostogaudavau kaime Telsiu rajone, tai parduotuveje stovejau eileje, o salia manes stovejo tokia moteriske su vyru ir mazyciu leliuku. Kitas vaikas ju atsargiai paklause "Is kur gavot leliuka?" Tetis net nemirktelejes atsake "nunesiau ir pridaviau bonkes ir nusipirkom".... Vaikas taip ir liko nieko nesuprates. As kazkaip net tada pagalvojau, gal geriau paylet, nei tokias nesamones pezet g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aila29: 30 gruodžio 2007 - 22:34