Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

QUOTE(nimfute @ 2011 11 02, 17:46)
Sveikutes, gal jau buvo, bet noriu pasitikslinti. Kiek dabar kainuoja Imperiale menesiui? Ir kiek kainuoja Piramideje?  ax.gif  Laaaabai aciu.



99lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nimfute @ 2011 11 02, 16:46)
Sveikutes, gal jau buvo, bet noriu pasitikslinti. Kiek dabar kainuoja Imperiale menesiui? Ir kiek kainuoja Piramideje?  ax.gif  Laaaabai aciu.

Imperiale medžiotojų užeigoj 90lt/mėn + vienkartinis mokestis už mitybą 50lt 4u.gif
Atsakyti
Laba vakara visoms smile.gif as jau virš mėnesio sportuoju "Piramidėje", tad esu dar žalia, tai va - prisiskaičiau kad treneriai sudarinėja mitybos planą prižiūri kaip sportuoji ir t.t. Kadangi esu kaip jau minėjau žalia toj srity, tai man visai atrodė normalu, kad nei apie mitybos plana (kad ir už lt) nebuvo kalbos, ir gan reta trenerio priežiūra atrodė normalu g.gif O būna toks dalykas kaip pradinė ar kokia tai įvadinė programa visiems vienoda? Nes man ją sudarė nekalbėjęs su manimi g.gif
Atsakyti
sveikutes, sakykit koks grafikas imperiale nes as nerandu apie aido gatve ju puslapyje ir kiek maciau ten zumba prasideda g.gif kokia kaina kokiom dienom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gkspygle @ 2011 11 06, 19:09)
O būna toks dalykas kaip pradinė ar kokia tai įvadinė programa visiems vienoda? Nes man ją sudarė nekalbėjęs su manimi  g.gif


Visiems pradedantiesiems yra vienoda programa, nes reikia, kad organizmas prie kruviu priprastu mirksiukas.gif Va kai palankysit kokis 3 men, tada kreipkites pas treneri, kad sudarytu asmenine programa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2011 11 06, 23:49)
sveikutes, sakykit koks grafikas imperiale nes as nerandu apie aido gatve ju puslapyje ir kiek maciau ten zumba prasideda g.gif  kokia kaina kokiom dienom bigsmile.gif

apie zumba nezinau, bet treniruokliai nuo 10 iki 21val , o sestadieni iki 16 val 4u.gif

gavau šiandien ir as dietos meniu 4u.gif startuosiu nuo rytojaus ax.gif

Atsakyti
QUOTE(*karolina* @ 2011 11 07, 20:50)
apie zumba  nezinau, bet treniruokliai nuo 10 iki  21val , o sestadieni iki 16 val  4u.gif

gavau šiandien ir as dietos meniu  4u.gif  startuosiu  nuo rytojaus  ax.gif


as imperialo puslapyje uzmaciau kad jie reklamuoja zumba aido galvej, gal galetum uzklausti trenerio ar ji isties yra ax.gif o ziurek ar kaina laisvo treniruokliu liko ta pati 99 ax.gif ar yra ten elipsiniu treniruokliu? aciou uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2011 11 08, 10:07)
as imperialo puslapyje uzmaciau kad jie reklamuoja zumba aido galvej, gal galetum uzklausti trenerio ar ji isties yra ax.gif  o ziurek ar kaina laisvo treniruokliu liko ta pati 99 ax.gif  ar yra ten elipsiniu treniruokliu? aciou uz info 4u.gif


yra begimo takeliai
eisiu siandien tai galiu paklaust . turiu zumbos treneres kontaktus. jei domina parasykit i az susisieksit pati 4u.gif
treniruokliai- 99lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *karolina*: 08 lapkričio 2011 - 10:55
QUOTE(afi @ 2011 11 08, 14:09)
jei gali tada imesk man kontaktus, bet man zumba tinka tik jei pietiniame, nes i centra kur trenktis tingeciau blush2.gif

Zumba pirmadieni ir ketvirtadieni 18.30. Kaina ta pati kaip ir treniruokliu - 99lt.
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2011 11 08, 20:07)
super  bigsmile.gif reiks maut bigsmile.gif  ar tu lankai? kaip ispudziai

Taip, as lankau, jau daugiau nei metai...man labai smagu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2011 11 08, 15:43)
Zumba pirmadieni ir ketvirtadieni 18.30. Kaina ta pati kaip ir treniruokliu - 99lt.

O kas veda zumba? Koks trenerės vardas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2011 11 09, 00:12)
O kas veda zumba? Koks trenerės vardas? smile.gif


Jurate 4u.gif
Atsakyti