Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

QUOTE(Google @ 2011 10 05, 11:33)
man labai patinka...  thumbup.gif kaina 60lt/men, jei 2k/sav.. ateity bus galima daugiau uz didesne kaina.
Gaila kad velokai, bandziau rugseji visa, bet niekaip nesusiderinu su savo metinuko miegu.. kankinu ir ji ir vyra,teks kazka keist verysad.gif

O GAL zino kas kiek kainuoja treniruotes aerobikos kur vyksta pries TAE BO teniso kortuose, t.y. antr-ketv 19val. Gal turi kas kontaktus? ROdos trenere is impulso..




Aerobika, jei du kartai per savaite 60 lt/men, uzsiemimai vyksta kasdien iki sestadienio nuo 19 val, trenere labai faina, reiktu vel pradeti lankyti ax.gif
Atsakyti
[quote=Google,2011 10 06, 10:55]
o dusai ten yra? blush2.gif
siaip yra tie dusai tik niekas jais nesinaudoja, o ir rengiasi toje pacioje saleje rolleyes.gif vis delto ten universitetas kaip ir studentams o ir kaina visai kita ax.gif
Atsakyti
sveikos, noriu vel pradeti sportuoti tik neapsisprendziu kur geriau i piramide ar imperiala..piramides darbo laikas patogesnis, o imperiale jau pazystama aplinka.
Atsakyti
sveikos merginos, gal kas galetu papasakoti daugiau apie tae bo treniruotes teniso kortuose ax.gif kiek laiko trunka treniruote, kokia aplinka, kokie zmogeliukai renkasi, kaip su dusais... na zodziu viskas idomu blush2.gif zinoma ir kaina ax.gif
Atsakyti
Ar visuose Siauliu klubuose dusai yra neuzdari ir moteriskes turi praustis bendroje patalpoje?
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2011 10 24, 17:00)
Ar visuose Siauliu klubuose dusai yra neuzdari ir moteriskes turi praustis bendroje patalpoje?

su pertvarom... wink.gif ar jums ir duru duse reikia ?
Atsakyti
QUOTE(*rūta** @ 2011 10 25, 20:41)
Sveikos 4u.gif  gal galite pasakyti kur randasi įėjimas į imperialo sporto kluba aido g. 12. Nes radau tik piramide



ten kitas pastatas, kur yra Kubas, Gedimino pica, nuo Iki puses. Ten yra alaus baras, picerija, ir paskutinis bus klubas
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2011 10 25, 11:54)
su pertvarom... wink.gif ar jums ir duru duse reikia ?

Butu neblogai mirksiukas.gif
Jei rimtai, tai tiesiog girdejau, kad kazkuriame sporto klube tiesiog ant bendros sienos sukabinti duso maisytuvai ir jokiu pertvaru net nera, tai ir pasidomejau, kokio tipo dusai yra kituose klubuose.
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2011 10 26, 14:36)
Butu neblogai  mirksiukas.gif
Jei rimtai, tai tiesiog girdejau, kad kazkuriame sporto klube tiesiog ant bendros sienos sukabinti duso maisytuvai ir jokiu pertvaru net nera, tai ir pasidomejau, kokio tipo dusai yra kituose klubuose.

arenoj ir impulse tikrai yra... nera teniso kortuose... tiek is mano puses.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2011 10 26, 22:13)
arenoj ir  impulse tikrai yra... nera teniso kortuose... tiek is mano puses.. biggrin.gif

ir Eladoj nėra..
Atsakyti
Sveikutės bigsmile.gif

pasidalinsiu savo įspūdžiais apie Imerialą ax.gif . Nesu sporto entuziastė, visad tingėdavau net pradė sportuoti, tuo labiau laikytis kažkokių dietų, nors figūra gražia negaliu pasigriti blush2.gif
Prieš mėnesį nuėjau į IrImperialą, po savaitės treniruočių kiekvieną kartą sudaro treneris valgiaraštį iki sekančios treniruotės už vienkartinį simbolinį 50Lt. Treneris super griežtas, bet tai tik į gerą thumbup.gif. Baisiai bijojau to valgiaraščio, nes netikėjau kad sugebėsiu "neėsti" hihihi.gif tačiau visiškai nesijaučiu nedavalgiusi, maistas skanus ir įvairus, tik reikia priprasti kitaip gaminti nei aš įpratusi. Didžiausias pliusas - numesti 7kg per pirmą mėnesį ir kad nereikia galvoti ką šeimai valgyti daryti, nes meniu 3 dienoms į priekį visad turiu thumbup.gif Šeima labai mane palaiko, valgo kartu tai, ką man paskiria treneris thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal jau buvo, bet noriu pasitikslinti. Kiek dabar kainuoja Imperiale menesiui? Ir kiek kainuoja Piramideje? ax.gif Laaaabai aciu.
Atsakyti