Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

Labos naktys biggrin.gif gal merginos bandet bodyflexa siauliuose? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabri* @ 2011 07 24, 01:35)
Sveikos, gal žinote kokių sporto salių (domina treniruokliai) kur priima jaunesnius nei 16m.? smile.gif


Kai sportavau "Geleziniuose žmonėse", tai ten mačiau, kad buvo parašyta, jog priima nuo 8 iki 80 metų smile.gif Na čia tokia tipo reklama buvo. O sportuojančių keli buvo, mano manymu, gal 14-15 metų...Jei neklystu:) Pats klubas yra Liejyklos gatvėje, nebežinau tiksliai adreso, "Manuko" patalpose...
Bet galvoju, o ką, kitur nepriima paauglių? g.gif
Atsakyti
Gal sportuojancios zinot kiek Imperiale aido g. kainuoja su studento pazymejimu abonementas? biggrin.gif
Atsakyti
Mane taip pat domina kainos Aido g., Gal kuri nors lankotės? Kokie įspūdžiai? Nors dabar vasara, visi paprastai numeta svorio, o aš priaugau blush2.gif
Atsakyti
Gal kas lankote Zumba šokius Eladoje? Labai įdomu,kokie būtų Jūsų atsiliepimai bei rezultatai.Taip pat domintų nuomonė apie treneres..Ačiū
Atsakyti
Sveikos, gal yra besilankanciu bodyflekso studijoj Visinskio g.?
Atsakyti
Zumba bus Aido g., nuo rugsėjo mėnesio. kainos neparašyta.
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2011 08 19, 12:02)
Tai niekas nelankot Zumbos???

Lankom zumbą, bet ne Eladoj, o Euro gyme ax.gif Labai smagus sportas wink.gif Būtinai išbandykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingace @ 2011 08 31, 10:43)
aerobika man netinka  ax.gif per daug judesio, o sveikata to neleidzia verysad.gif lankiau impulse piletes ir jogos uzsiemimus bet vienai labai liudna buvo. Dabar paskaiciau apie Imperiala galvoju gal ten pavyktu  g.gif nes man reikia  kas priziuretu kad nesimuliuociau  blush2.gif



Imperiale prižiūri , neišsisuksi lengvai, stovės ir žiūrės, kaip tu --> fitness4.gif Zumba bus nuo rugsėjo, fainas šokis, išjudinantis, bet neišsekinantis smile.gif tinka ir tiems, kam sunkiau judėti. assa.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Mergaites gal galit parasyt kokie atsiliepimai apie Elados sporto kluba.Bagalo didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plepuciuke @ 2011 06 10, 11:34)
Vijanos studija yra Basanavičiaus 104, antrame aukšte, važiuojant link Naujosios Rutos. Abonemento kaina priklauso nuo to, kiek kartu nori eiti. Labai maloni ir draugiška atmosfera tenai

Gal kas nors einate į pilatesą Vijanos studijoje? Vis gundausi juo užsiimti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2011 09 07, 11:52)
Sveikutes 4u.gif Mergaites gal galit parasyt kokie atsiliepimai apie Elados sporto kluba.Bagalo didelis aciu 4u.gif

viskas liux tik vat merginu mazokai vien vyrai...
Atsakyti