Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

QUOTE(uogakr @ 2013 09 09, 09:58)
Sveika,

ir as po menesio laiko pertraukos planuoju vel ten sportuot.

Ir kaip Jums? smile.gif Kokie atsiliepimai?
Papildyta:
QUOTE(Radvilė @ 2013 09 09, 10:20)

Girdėjau atvirkščiai, kad treneris prižiūri kaskart keisdamas tų pratimų atlikimo eiliškumą irvis prideda ar keičia pratimus.

Piramidę aš lankiau - man nepatiko. Tai buvo prieš tris metus, galbūt viskas pasikeitę.

O kaip su valgiaraščio sudarymu? Verta?
Atsakyti
QUOTE(Gertrūda* @ 2013 09 09, 11:51)
Ir kaip Jums?  smile.gif Kokie atsiliepimai?
Papildyta:

Girdėjau atvirkščiai, kad treneris prižiūri kaskart keisdamas tų pratimų atlikimo eiliškumą irvis prideda ar keičia pratimus.

Piramidę aš lankiau - man nepatiko. Tai buvo prieš tris metus, galbūt viskas pasikeitę.

O kaip su valgiaraščio sudarymu? Verta?

4u.gif apie pratimų eiliškumą, tai labai pamenu, kad imperiale priklauso nuo to, ar tą minutę jis yra užimtas ar ne. nu man nepatiko, kai pasako eik ten, jis užimtas, ai, tai daryk ant to... cool.gif O gal aš abt to nenoriu ? Lankiausi imperiale, nežinau, gal kokius 3 metus ten, kol nebuvo imperialas. Paskui pasidarė tas klubas Imperialu, remontai, visa kita.. lankiausi... bet kai eini vakarais po darbų, tai patikėk, sugaišti daug daugiau laiko ten, nes paprasčiausiai maža erdvė, eilės prie treniruoklių.. treneris tik parodo pirmą kartą, kaip atlikti pratimus, po to daryk kaip atsimeni.. nepamenu, kad būtų priėjęs.. nebent koks svetimas vyras priėjęs pasako, kad tu taip daryk..

valgiaraštis tai man neaktualu. negalėčiau kažkiek laiko įtemptai galvoti apie mitybą, kai vakarienei norisi kažko kito. O galiausiai, nutraukus mitybą, vėl priaugi. užburtas ratas. Kiek teko matyti žmonių, kurie vėl prašo mitybos, nors prieš pusmetį tikrai buvo lieknesnis.. Aš geriau TIK pasportuosiu.

Išsakiau savo nuomonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvilė @ 2013 09 09, 13:22)
4u.gif apie pratimų eiliškumą, tai labai pamenu, kad imperiale priklauso nuo to, ar tą minutę jis yra užimtas ar ne. nu man nepatiko, kai pasako eik ten, jis užimtas, ai, tai daryk ant to...  cool.gif O gal aš abt to nenoriu ? Lankiausi imperiale, nežinau, gal kokius 3 metus ten, kol nebuvo imperialas. Paskui pasidarė tas klubas Imperialu, remontai, visa kita.. lankiausi... bet kai eini vakarais po darbų, tai patikėk, sugaišti daug daugiau laiko ten, nes paprasčiausiai maža erdvė, eilės prie treniruoklių.. treneris tik parodo pirmą kartą, kaip atlikti pratimus, po to daryk kaip atsimeni.. nepamenu, kad būtų priėjęs.. nebent koks svetimas vyras priėjęs pasako, kad tu taip daryk..

valgiaraštis tai man neaktualu. negalėčiau kažkiek laiko įtemptai galvoti apie mitybą, kai vakarienei norisi kažko kito. O galiausiai, nutraukus mitybą, vėl priaugi. užburtas ratas. Kiek teko matyti žmonių, kurie vėl prašo mitybos, nors prieš pusmetį tikrai buvo lieknesnis.. Aš geriau TIK pasportuosiu.

Išsakiau savo nuomonę  4u.gif

Labai ačiū už nuomonę 4u.gif jos ir klausiau.
Atsakyti
QUOTE(Gertrūda* @ 2013 09 09, 13:36)
Labai ačiū už nuomonę 4u.gif jos ir klausiau.

ejau ir as i irimperiale, nepritiko schmoll.gif treneris nepataiso jeigu i rblogai kas nors daro tai taip gali susivaryti stubura, viena moteris sako tokiam vyrui kuris jai parode kaip teisingai daryti sako einu tiek metu ir tik db suzinojau kaip teisingai daryti..nu tai atsiprasau o kam treneris..kad pats pasportuotu..nu man pasirode gaila tokios sumos tokioj mazoj saleje, kondicionieriu nera, plauku dziovintuvo nera, o vistiek buna iseini suplukus nusidusin... ir dar tas laukimas prie treniruokliu..vakare tai pamisimas nebent jau kokia 7val eiti, buvau piramideje tai irgi ne kazi ka schmoll.gif
eladoj labiausiai patiko bet pries kokius 7metus esu ejus bet emanau kad kas keiesi treneris jeigu tas pats tai tikai visad ziuriu atsakingai i visus klientus stebi tave darant
Atsakyti
unsure.gif labai skirtingus atsiliepimmus teko girdėti jau. Skiriasi kaip diena ir naktis.
Atsakyti
QUOTE(Gertrūda* @ 2013 09 09, 12:51)
Ir kaip Jums?  smile.gif Kokie atsiliepimai?
Papildyta:

Girdėjau atvirkščiai, kad treneris prižiūri kaskart keisdamas tų pratimų atlikimo eiliškumą irvis prideda ar keičia pratimus.

Piramidę aš lankiau - man nepatiko. Tai buvo prieš tris metus, galbūt viskas pasikeitę.

O kaip su valgiaraščio sudarymu? Verta?


man labai patinka. einu antrus metus eisiu ir trecius biggrin.gif

p.s jei butu blogai tiek zmoniu ten nebutu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogakr: 10 rugsėjo 2013 - 19:55
Pradėjau sportuoti "Imperialas" sporto klube. Taip, minusas dėl kondocionieriaus, eilėskartaisprie treniruoklių, dušų ir, galbūt, galima rasti daugiau, bet labai patinka bendravimas su treneriu, t.y., priežiūra sportuojant, mitybos plano sudarymas, pastebėjimai, apskritai, tvyranti aplinka, nuotaikos. Negera nuotaika iškart pastebima ir "taisoma" juoku - tai motyvuoja ir nejučia imi šypsotis smile.gif
Kiekvienas tranda savo, matyt. Man patinka (prieš tai lankiusi esu "Piramidės" s.k., Romuvos gimn. įsikūrusį s.k.)
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2013 08 29, 20:18)
Nevertėtų spręst apie klubą iš vienos treniruotės, juolab, kad ir palyginti neturi su kuo.



QUOTE(Red&Red @ 2013 08 30, 11:28)
Kadangi yra ne viena trenerė, visos jos, jei naujokas nieko neklausia, nesikabinėja prie jų, juo labiau, kad jos nežino, kad tas žmogus pirmą kartą atėjo, nes dar dvi trenerės be jos vienos yra, gal pas kitą jau mėnesį vaikšto smile.gif Taip kad, esame ne maži vaikai, kad atėjus į sporto klubą už rankytės savaitę vedžiotų, paklausus - visada atsakys smile.gif  Tai va, čia tiek iš mano varpinės  smile.gif

Tame ir esme, kad tik įėjus į klubą, pasakiau administratorei, kad aš čia pirmą kartą, ta tik pasakė, kur persirengt ir kelintame aukšte treniruokliai ir kelintame aukšte aerobika, na persirengiau, nuėjau į aerobiką, ateina trenerė, sakau nauja esu, tai sako kartok iš paskos ir tiek, nebepamenu kuri buvo, bet nieko nepataisė, tiesiog darė savo programą. Po treniruotės nusileidau į treniruoklių salę pakalbėt su treneriu, sakau, ką čia galima nuveikt, noriu sutvirtėt sulieknėt, o jis tikrai nemaloniai kalbėjo, klausė tai ar čia savaitę sportuosiu ar kiek, o jei norėsiu, tai gal kažką parodys, o tu ant kurio treniruoklio norėsi? a, nežinai, na tai gal kažką sugalvosim. Na tokie visokie padvejojimai, lygtai savo darbo neišmanytų ir net nenorėtų nieko veikti, tik sėdėti ir tv žiūrėti.
O dabar linksmiau, nes jau trečia savaitė kaip sportuoju Sporto kode, va to iš tikro ir norėjau ir tikėjausi, pirmą kartą tik pakalbėjom, išklausinėjo ką veikiu, ko noriu, kiek dienų ateisiu, sudarė rimtą programą, labai kompleksinę, visada parodo, pasižiūri, pataiso. Žmonės malonūs, draugiški, visai kitokia kultūra.
Atsakyti
QUOTE(delaine @ 2013 09 24, 08:48)
O dabar linksmiau, nes jau trečia savaitė kaip sportuoju Sporto kode, va to iš tikro ir norėjau ir tikėjausi, pirmą kartą tik pakalbėjom, išklausinėjo ką veikiu, ko noriu, kiek dienų ateisiu, sudarė rimtą programą, labai kompleksinę, visada parodo, pasižiūri, pataiso. Žmonės malonūs, draugiški, visai kitokia kultūra.


Kokia kaina Sporto kode? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(delaine @ 2013 09 24, 07:48)

O dabar linksmiau, nes jau trečia savaitė kaip sportuoju Sporto kode, va to iš tikro ir norėjau ir tikėjausi, pirmą kartą tik pakalbėjom, išklausinėjo ką veikiu, ko noriu, kiek dienų ateisiu, sudarė rimtą programą, labai kompleksinę, visada parodo, pasižiūri, pataiso. Žmonės malonūs, draugiški, visai kitokia kultūra.

Ir man ten labai patinka.Šeimininkai-labai puikūs žmonės. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2013 09 24, 12:08)
Kokia kaina Sporto kode?  4u.gif

90lt už mėnesį (3kartai į savaitę) ir 50lt programa.
Atsakyti
QUOTE(delaine @ 2013 09 25, 09:47)
90lt už mėnesį (3kartai į savaitę) ir 50lt programa.

50lt blink.gif blink.gif
Atsakyti