Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

QUOTE(delaine @ 2013 08 28, 20:39)
Reziume, ieškau naujo klubo, parekomenduokit.

Siūlau sporto kodas, jis irgi centre, gali treneriui parašyt, tikrai patars smile.gif yra sporto kodas ir fb smile.gif
Atsakyti
QUOTE(delaine @ 2013 08 28, 21:39)
Šiandien aplamai pirmą kartą gyvenime buvau sporto klube, nuėjau į centre esantį EuroGym, tai nežinau, sudarė labai nekokį pirmą įspūdį, toks labai atmestinas požiūris į klientą, tarsi jiem jų nereikėtų, jokių paaiškinimų iš administratorės, tik pasakė kur persirengti, kuriam aukšte aerobika, kur treniruokliai, kad yra treneris ir vsio, na nuėjau į tą trečią aukštą, pabuvau treniruotėj, na grupelė merginų pasportavo ir tiek, po to nueinu pas trenerį, tai irgi tokie mykiantys žodžiai ..tai jei norėtum, tai gal.., na toks bendravimas per prievarta, nieko konkretaus, jokių pasiūlymų, kiekvieną žodį išpešt tenka, o kai nežinai net ko klaust, iš ko galima rinktis. Na matyt žmonės išvis verslumo gyslelės jokios neturi, ir noro padėt.
Reziume, ieškau naujo klubo, parekomenduokit.

Nevertėtų spręst apie klubą iš vienos treniruotės, juolab, kad ir palyginti neturi su kuo.
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2013 08 29, 20:18)
Nevertėtų spręst apie klubą iš vienos treniruotės, juolab, kad ir palyginti neturi su kuo.

O ką čia lyginti? Jei žmogus taip pasijuto, vadinasi aptarnavimo kultūra labai menka. Minusas klubui
Atsakyti
Jai zmogus pirmoje treniruoteje jauciasi nekaip, tai i antra nera tikslo eiti, nes jau bus diskonfortas smile.gif
Kazkaip ne taip dirba klubai, pas mane politika tokia jai palieki pirma gera ispudi, tai zmogus teis ir antra karta, jai atejo antra karta tai yra galimybe, kad uzsikabins.
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2013 08 30, 12:21)
Jai zmogus pirmoje treniruoteje jauciasi nekaip, tai i antra nera tikslo eiti, nes jau bus diskonfortas smile.gif
Kazkaip ne taip dirba klubai, pas mane politika tokia jai palieki pirma gera ispudi, tai zmogus teis ir antra karta, jai atejo antra karta tai yra galimybe, kad uzsikabins.

Tai visose sferoje lygiai taip pat, jei elgiasi maloniai, tai ir norisi grizti.
Taciau, kazkodel lietuviai to dar nesupranta ir retai, kur gerai aptarnauja. Pirmiausia nori tik pinigus paimti, o kilusiu problemu jau nebenori spresti.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2013 08 30, 12:21)
Jai zmogus pirmoje treniruoteje jauciasi nekaip, tai i antra nera tikslo eiti, nes jau bus diskonfortas smile.gif




Kadangi yra ne viena trenerė, visos jos, jei naujokas nieko neklausia, nesikabinėja prie jų, juo labiau, kad jos nežino, kad tas žmogus pirmą kartą atėjo, nes dar dvi trenerės be jos vienos yra, gal pas kitą jau mėnesį vaikšto smile.gif Aš pati tik mėnesį einu į eurogym, pirmą dieną jaučiausi lygiai taip kaip aprašė, bet nepasidaviau, nuėjau pas kitą trenerę pabandyt, išsibandžiau visas, ir dabar einu tik pas Sandrą, ji pradžioj gal atrodo tokia lyg ir piktoka, bet įsivažiavus treniruotei ir šypsosi, ir jei mato, kad nesiseka kažkam - prieina, parodo viską asmeniškai. Kitos, kad ir pačios fainos, bet nelabai reguliuoja kaip atliekama viskas smile.gif
Taip kad, esame ne maži vaikai, kad atėjus į sporto klubą už rankytės savaitę vedžiotų, paklausus - visada atsakys smile.gif Tai va, čia tiek iš mano varpinės smile.gif
Atsakyti
Merginos, siandien Arena gym gimtadienis ir visiems abonentams 50 proc. nuolaida.
Atsakyti
smile.gif Sveiki, ar yra lankančių Imperialo sporto klubą Aido g.?
Atsakyti
QUOTE(Gertrūda* @ 2013 09 08, 10:09)
smile.gif Sveiki, ar yra lankančių Imperialo sporto klubą Aido g.?

Lankau su pertraukomis ne vienus metus, dabar planuoju vėl grįžti ten po kokios savaitės cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvilė @ 2013 09 08, 21:42)
Lankau su pertraukomis ne vienus metus, dabar planuoju vėl grįžti ten po kokios savaitės  cool.gif

Gal galit išsamiau papasakoti apie klubą, trenerio ypatumus smile.gif
Planuoju eiti vėliau vakare (kitaip neišeina), baisoka eiti vienai pačiai namo... rajonas ne itin ramus. Ar aš klystu?
Atsakyti
QUOTE(Gertrūda* @ 2013 09 08, 11:09)
smile.gif Sveiki, ar yra lankančių Imperialo sporto klubą Aido g.?


Sveika,

ir as po menesio laiko pertraukos planuoju vel ten sportuot.
Atsakyti
QUOTE(Radvilė @ 2013 09 08, 21:42)
Lankau su pertraukomis ne vienus metus, dabar planuoju vėl grįžti ten po kokios savaitės  cool.gif

Sorry, nedaskaičiau biggrin.gif Lankiau ten ilgai, vėliau nuėjau į šalimais esančią 'piramidę'. Man ten prilipo, erdviau, nėra eilių prie treniruoklių cool.gif Be to, man nepatiko, kad imperiale nuolat reikėdavo eiti prie trenerio ir klausti, o ką toliau doh.gif Tokių klausinėtojų kartais eilutė susidarydavo cool.gif
Piramidėj už 20 lt lyg tais treneris tau individualiai sudaro programą, gauni lapą į rankas. Be to, man patinka, kad treneris vaikšto ir visada priėjęs tave pataiso jeigu blogai darai, nesvarbu ar ėmei iš jo programą ar ne. Imperiale treneris nevaikštinėdavo, dažniausiai plepėdavo savo vietoj...


Papildyta:
QUOTE(Gertrūda* @ 2013 09 08, 23:16)
Gal galit išsamiau papasakoti apie klubą, trenerio ypatumus smile.gif
Planuoju eiti vėliau vakare (kitaip neišeina), baisoka eiti vienai pačiai namo... rajonas ne itin ramus. Ar aš klystu?

Pati gyvenu kitoj pusėj gatvės nuo klubų, nu neteko būti užpultai, nors eidavau ir žiemą tamsoj, ir be vyro dažnai pareidavo (jis dar kartais užtrukdavo ilgiau pasportuot). Šiaip tai nelaimingų atsitikimų yra buvę ir Imperiale ir kitoj pusėj gatvės unsure.gif Bet užpuolimų, tai ne cool.gif
Atsakyti